Лятно слънце и море, очаква с нетърпение януарското дете!

  • 11 136
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, момичета
Моята понесе вчера пътуването геройски и аз съм много доволна. Аз пък взех, че се оциклих, то си му беше време да се появи вече де, ама много силно беее, направо ужас, може би като за първи цикъл след раждането е нормално Rolling Eyes
Десисладка- много хубав басейн Hug
Варненки- дайте после снимки от срещата Praynig
Хубав ден от мен на всички  bouquet

# 256
  • Мнения: 774
Аз пък взех, че се оциклих, то си му беше време да се появи вече де, ама много силно беее, направо ужас, може би като за първи цикъл след раждането е нормално Rolling Eyes

Ралче, и аз по същия начин миналата седмица. Ама след първото раждане хич не си спомням как беше. Я другите колeжки  Laughing да кажат.
Радосчо и за тебе  Crazy Crazy Crazy. Много нежна и красива булка си била! Peace
Лорини, и н мен ми липваш! Виждам те, че четеш. Айде появявай се вече!
Бубченцето, страаашно е кафенцето! На мен само пантофките ми липсват. Laughing
Поправка:и ролките. Laughing

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 15:17 от yagodka

# 257
  • Мнения: 857
Утре за 10 става. Мен ме устройва.
Само се чудя тоя часовник от кой вход е  newsm78 - от ВИНС-а или от Одесос /хич не мога да се сетя в момента - нещо към Одесос клоня ..../
Ами тогава утре в 10 - само съжалявам, че Мим няма да може...но в последствие ако сме там - заповядай.
Невена, теб устройва ли те? Може заедно да отидем даже.
Тобито, представям си колко си го изживяла. Аз още съм в стрес от падането от количката, и все връзвам колани, слагам прегради....явно че не винаги може да го опазиш.

# 258
  • Мнения: 73
10 и за мен става, в 9.30 ще ми е мн на тъгадък. ами Елена - наистина може направо оттука 2те, а слънчевият часовник е на входа от Одесос - като влезеш в Морската веднага вдясно. още по-добре, че няма до Дружба да ходим, не че не искам да видя Сладурчеста и Никола, но събота е утре, нали, и ще е лудница заради плажовете.

Били-били - супер си решила.

а за снимки - ето малкото ми кроасанче,   Laughing

а ето новите приятели - Марти, на Елена и Дивна:


Стелче - липваш ми бе, айде оправяй компа. И Лорини ми липсва, а и Зозима ми липсва тука.

# 259
  • Мнения: 270
Хайде и аз да попиша малко!
Днес беше бойното кръщение на Йоана ooooh!.Падна...не по-скоро се свлече  от дивана с главата надолу и то предо очите ми Shocked.В последния момент успях да я хвана,но въпреки всичко си кюсна козята главичка в пода.Ужас! #Crazy Извратено спокойно го понесох,може би защото очаквах всеки момент да се случи. Mr. GreenДетето си е ок,стандартно орева света навън и така.. Laughing.Даже вчера си изяде пюрето на обяд и днес пак,даже и няколко лъжички плодовео.Да кажа на desisladka за плодовото до колкото аз разбрах не трябва да замества хранене и се дава само като десерт между храненията.Аз вчера дадох малко круша,но пак се започва с 1-2 лъжички.Дадох я в 18 ч,.след кърменето в 17 ч.
Приятна среща на варненкки Hug
Дивна е прелест Heart Eyes,Марти-бонбонко Hug
Тичам,че реве......

# 260
  • Мнения: 2 122
Hug  прекрасни са снимките, които сте споделили
Преслава е качила 400 грама и порастнала с 3 сантиметра и вече е 6400 и 67 санта
на 1 юли започваме захранването, най-вероятно със зеленчуково пюре       

# 261
  • Мнения: 309
Здравейте, момичета!  Simple Smile
Пиша ви набълзо и се връщам да чета.
РАЯ ВЕЧЕ Е ПОЧТИ ЗДРАВА  newsm44 Само малко още кашлюка. Но през нощта вече пак си спи нормално и не се буди  Grinning Не вярвах вече, че ще доживеем...
Иначе тя от отдавна се мъчи да пълзи, защото все по корем й харесва да стои. От 2 дни обаче си изпъва максимално ръчичките и за секунди успява да си вдигне дупето и да набута крачето отдолу. Много е смешна  Joy, но истината е, че успява да се придвижи - кога напред, кога назад или в кръг. Обаче вече и за миг не можем без наблюдение да я оставим освен в кошарката.
Още нямаме зъби и не говорим, само непрекъснато прави б-б-б с уста и прави балончета, дори и като яде пюре (познайте къде отива пюрето  hahaha). Пюретата ги яде с променлив успех - кога повече, кога по-малко, но още максимум по 60 гр., така че не можем и да мислим за заместване на хранене.

Ралче
, на мен педи ми каза да слагам в зеленчуковите пюрета по малко от плодовото пюре, което Рая обича, за да го яде. Не било проблем.

Хайде, връщам се да ви чета и ако свърша в обозримо бъдеще, ще пиша пак  Wink

# 262
  • Мнения: 309
Само да се оплача - правя си аз коремни преси, а Рая стои до мен и ми се хили с глас... hahaha

Моник, браво за Черни връх!  Simple Smile И ние мислим скоро да го поситим и да хапнем боб чорба и палачинка с шоколад  Wink

# 263
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Здравейте! Да се похваля- вече имаме минимален успех с картофите. Бабите се правят на маймуни и пеят, а аз тъпча. Стигнахме до 1/3 бурканче от 125гр. Мисля следващия път да омеша с морков, дано й хареса повече, защото чист морков си хапва. merrygold, страхотен перчем има Дивна! Вчера следобед мярнах Стелето на лайното ( разпознах я по снимките), тъкмо вадеше Преслав от количката. И неговият перчем впечатляващ. Много сладки бебчета. Само моята маймунка плешива- излага Русенската дружина  Crazy белким за 1 диско въшка да имаше  Laughing
Хайде, ще ви оставям, че тъкмо наготвих славянски гювеч с пиле и ще се обличам и ще ходим за ламинат, курниз и разни аксесоари за детската.

# 264
  • София
  • Мнения: 3 249
Само да се оплача - правя си аз коремни преси, а Рая стои до мен и ми се хили с глас... hahaha


Ако ще те успокоя и Хриси ми го правеше този номер Rolling Eyes Сега още не съм почвала с това тежко начинание.
Мммм, финна снахичка Hug
Ягодка иска тема, ама да даде снимка  Wink Или някой да я отмени със снимка на ядящо крака си бебе
Деси, да знайш, че ти завидях Crossing Arms
Мен продължава да ме мързи...

# 265
  • Мнения: 30
Мацкииии, прибрах се  Sad.
Гледам, че сте мислили на гости да ми идвате, ама ние пък днес сутринта се дотътрихме в София вече. Жалко, че ви изпуснах варненки, но пък решихме с мъжо, че пак ще ходим в Дружба. Така   със самолета си е екстра. Сутринта в 7 ч. излязохме от хотела и в 9 ч. вече бяхме в София. Никола не разбра, че е пътувал изобщо. Още като се качихме почна да яде, та го оставих половин час да цока и да спи и даже като спря самолета още си спеше.
Варненки, направо ви завиждам за красивия град, в който живеете.  Peace

А иначе пак ще се включа със повечко разкази и снимки на плувеца  Laughing да ви подосаждам, че от оня ден не съм досаждала  Laughing.

А сега ще трябва да ходя на пазар, че домочадието се прибира довечера, а хладилника е празеееен.

Варненки, много са ви сладки бебоците.

Ние сме много изостанали със захранването, че тия дни пюрета не  е ял, ама от глад не е умрял  Mr. Green.
Хайде до после....

# 266
  • Мнения: 5
merrygold   страшен перчем много е сладко.
Аз също искам,коремни преси да правя,обаче се чудя да не би нещо на кърмата да навреди,и аз не знам ,ако кажете, че няма още сега започвам Joy
Такъв корем имам ,че всеки път се стряскам като се погледна в огледалото #Crazy.
Катериче, много се радвам ,че малката вече е по-добре ,дано да нямате вече такива проблеми.
daninceto , и мен много ме е страх ,Габи да не падне ,затова все я обграждам  с възглавници.
sladur4esta ,добре си се завърнала,хайде чакаме разкази за хубавото моренце,и снимки  bouquet

# 267
  • Мнения: 30
Ето Никола как си събува чорапа  hahaha

И след като ги е събул си лапа крака  hahaha

А ето го и как плува в "морето"

# 268
  • Мнения: 2 122
Сладурчеста, чудя му се на твоя син как изобщо успява да се сгъне  Joy

# 269
  • Мнения: 857
И аз това се чудех - много е сладурчест и той  Heart Eyes.
Е, следващият път като дойдете, заповядайте на среща - не че много сме се организирали де, но пък до тогава ... Wink.

Общи условия

Активация на акаунт