Лятно слънце и море, очаква с нетърпение януарското дете!

  • 11 139
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 56
Сладурчеста, добре сте се завърнали Hug Можеш ли да ми дадеш инфо за цената на самолетните билети до Варна, че на мъжа ми брата ни е поканил на гости в Балчик, но не виждам как ще се замъкнем с влака Shocked
Били, Бебе Гап има на Канари Уорф, има точно срещу Бонд стрийт стейшън  и до Оксфорд стрийт стейшън. Аз тези трите знам. Как е Габи?Още ли се сърди, че не може да хрупа ябълка Grinning
Сега ми е едно терсене, като ги изпратих бабите...То ни така, ни иначе. Като имам гости се дразня за разни дреболийки, като си тръгнат ми домъчнява newsm78
И аз трябва да правя не само коремни, ами и на диета да мина, че като се видя какъв съм   261uu  и ми се разваля настроението.
Мериголд, много ви е хубав перчема! Още малко и Дивна с теб на фризъор ще я водиш.
Ели, не знам да сме участвали в такув конкурс newsm78Освен ако някой от гостите ни е решил да ни включи и е забравил
 да ни каже Grinning
Десисладка, искаааам и аз басейн!!! Представям си в летните жеги с какво удоволствие ще се цъмбуркате.

# 271
  • Мнения: 135
Ей, Сладурчеста, все едно гледам наааш Коки, той си е такъв - МАлкия Буда му викаме.... Mr. Green
ДА ви кажа само, че децата са вече добре, ама аз съм зле... Sad Но нали съм мама на двама, трябва да се справя и да набирам сили....
Ох, ВАрнааааааа, как ми се идва само.....Ще видим тая година как ще я натъкмим.....Обикновено сме всяка година там при баба ми или баща ми....Имам си една супер приятелка там, която чака втората си рожба и мноооого искам да се видим...Замислям аз Ники като я вземе вуйчо й да я кара към АВрна, да тръгваме и ние с Коксъна, само че тя заминава на Обзор с дядо си, а аз оставам в апартамента на центъра....Хубаво си я мисля, ама все без кръчмар, че ще видим накрая... Simple Smile
Варна, морето, сините вълни, вятъра в косите.....

# 272
  • Мнения: 774
Дони, ми аз снимка още нямам  Rolling Eyes, но гледам Сладурчеста ме заместила.  Laughing Много е сладък Никола
Дано и други мами откликнат на моя призив за снимки на бебешорковци, лапащи пръстенца на краченца за следващата темаGrinning

# 273
  • Мнения: 524
Сладурчеста, добре завърнали се и от мен  Hug. Ама много, ама много сладък този Никола. Пу-пу, толкова е сладък, че чак сам е взел да си гризва от крачетата  Laughing. Аз нали много обичам пухкави бебета и също много се радвам, че Александринка има гривнички на ръчичките и шишкави краченца  Wink.
Мериголд, много е хубава Дивна, и каква фешън прическа имате  Wink
Момичета, аз май само на вас не съм се оплакала - на Александринка и пада косата, ама много интензивно, направо отстрани и се вижда главичката, а с такава коса се роди. Възглавница, столче, легло - всичко е с косми. Оня ден и в памперса и намерих, явно е хапнала малко космарлак  Laughing Laughing Laughing. Сега само отгоре има един перчем, при това с лимба, докарваме малко пънк прическа. Дано да и изникне нова косичка по-бързо.
Радостчо, и аз като тебе вече сериозно се замислям за диета и фитнес. Имам по себе си още 7 кг. Вярно че преди бях доста слаба за моя ръст, повечето ми приятелки ми казват, че така с тези кила изглеждам по-добре, но аз знам, че ме заблуждават и се притняват да не стана пак фина и елегантна и да ги засенча тотално  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ето и от нас малко снимки, че май отдавна не съм качвала.
Днес на гости ни беше дъщерята на една приятелка, тя има три момичета и това е най-голямата. Детето със солидна практика в помагането при отглеждането на бебчета  Wink Wink Wink, така добре се справя с гледането на бебка, голяма радост беше, и Алексанрдинка така и се радва.

Преди сън ей така се е ококорила, а на мен така ми се спи.

На мама слънчицето:



Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 18:51 от elli_g

# 274
  • Мнения: 641
Честита шеста месечинка на Георги и Вероника и пета на Анастасия, Ада, Георги, Боян и Божидар.

Леле, какво сте направили бе момичета – от вчера 4 страници, не мога да ви смогна

Патилинке, пращам слънчице  sun, дано се покаже, за да не е толкова сива есента.
Ей, много сладурски снимки слагате всички, пупупу.
Ягодке, не мога го хвана моя синковец с лапнат пръст на крака, все като щракна и съм изпуснала момента, ще дебна още.
Радостчо, страхотни са ми снимките от свадбата, много романтична е била Heart Eyes
bubchenceto, недей така с лошото настроение, шопинга обаче е хубава терапия, да се похвалиш после какво си овършала от магазините
desisladka, и аз знам че с плодови пюрета не се замества хранене, а само се дават между яденетата или с каша. А плод със зеленчук не бих омешала, по различен начин ферментират и е тежко за нежното стомахче. Страхотен басейн, честито
Ели, Сами заспива вечер в 7-8-9 зависи колко е спал през деня само половин час или час-два.
Сладурче, добре завърнала се
Момичета, благодаря ви за хубавите думи за блога ми, много сте мили. Hug
Малчо не проявява никакъв интерес към манджата докато ние се храним, в смисъл не повече отколкото към всяко друго нещо попаднало в полезрението му и още изтиква всичко с езиче навън, така като гледам май скоро няма да прояви признаци на готовност, ама когато-тогава
Натали се губи нещо също, дано да е ок.
Изчезвам да се къпем и папкаме, после пак, ама до тогава сигурно нова тема ще има

# 275
  • Мнения: 30
Хайде сега почвам словоизлиянията  Grinning.

Честити месечинкии на Георги, Вероника, Анастасия, Ада, Георги, Боян и Божидар!

Радостчо, и аз многооо се възхищавам на снимките ви от сватбата.
Бубченце, много добре те разбирам с депресията, то с такъв ревльо..... Нали и аз си го имам същия  Mr. Green.
Десисладка, и на нас ни казаха плодиви пюрета и сокчета - между храненията. Аз още се чудя за сокчетата  newsm78. Мини ????
Еспа, не се притеснявай, щом не иска детето още по-добре. Онзи ден се среещнах с една майка, чието дете до 1 година е било само на кърма и е живо и здраво. Не че те съветвам да караш толкова, ама пък ако не ще, що да го насилваш.
Ели, много е сладка Александрина, пу,пу... Не се притеснявай, друга коса ще и израсте. Пък и надали ще и стане нещо ако е налапала някойй косъм, или ще го изака, или ще го повърне.
Абе и Сънич я няма  Thinking. Тия хора се загубиха.
 
Никола много усилия положи докато си лапне крака. Ама горкия като се е наял не му се получава, пречи му големия корем  hahaha.

Иначе за морето, много съм доволна. Радостчо, ние пътувахме с WizzAir, билетите бяха по 20 лв. отиване и 20 лв. връщане, ама това само с ръчен багаж до 10 кг. Ако имаш багаж се плаща отделно взависимост от кг. ама най-добре виж в сайта им. Сега вече май са по-скъпи.
Много съм доволна от полета. На леттището има и стая за вайди с деца, преобувахмме се и се кърмихме там и си е супер. Освен това майките с деца с priority boarding и предимство навсякъде.
Хотела беше супер, много добре се грижеха за нас. Като ни видят с бебето особено. Даже ни питаха кога ни е удобно  да ни почистят стаите, за да не пречат на бебето. Направо се учудих на любезното обслужване.
Никола естествено си мрънкаше нон-стоп, нищо ново. Количката я носехме с нас за багажник  Mr. Green, а го разхождахме в кенгуруто на смени, че много тежи.
Храната беше срашно много и от всичко. Децата си отядоха на сладоледи и сокове. Абе хубаво си е на почивка, дори с мрънкало като Никола.

Хайде, после ако се сетя нещо, пак....
 

# 276
  • Мнения: 20
Аз да почерпя за 5-тата месечинк на Божидар, но ще е  по- скромно, че нали ще правите коремни преси  Mr. Green

  party023  cook newsm38

Мериголд, Дивна е като ангел- пу пу
Ели, и Александрина не отстъпва по хубост. Не се притеснявай за косичката, нормално така да се получава и при нас пада доста, всяка сутрин четкам калъфката му и навсякде оставя следи след себе си. А памперсите ни са редовно пълни с космарлъци- ние така започнахме захранването  Mr. Green
Сладурче, аз съм мъжка мама ама Никола ми е слабост  Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 857
Показвам сега на моя мъж снимките с Дивна и той вика - "оле т'ва е като наш'то"   Crazy. Ми викам му - това е НАШ'ТО  Joy.

# 278
  • Мнения: 2 122
Joy Joy Joy хаха, Елена  ужасни са тия мъже
Сладурчеста, нещото за което съм категорично против са сокчетата, много съм пристрастна по темата и абсолютен противник
аз полза и смисъл не виждам в тях
дори сега на Стефания много рядко давам

# 279
  • Мнения: 171
Честито на всички месечинковци!!!
Ели ,при нас имаше такъв период на падане на косичката.Памперса беше пълен с косми,калъфката и биберона и те все в косми бяха,но вече това поотмина и сега не забелязвам така да пада.
Еспа,явно Сами не е готов все още за захранване,но Крис постоянно гледа като някой яде,чак ми е неудобно така като ни зяпа ,не отлепва поглед.Май няма да дочакаме да навърши 6 месеца,струва ми се че скоро ще му направя картофче,че много ми е жал,пък и е на пет месеца и половина и никак не му е рано.
Сладурче,супер че сте изкарали приятно на морето.Аз още като беше пуснала линк на хотела разгледах офертите и сега дори малко ме е яд, че не направихме и ние една такава почивка,че офертите бяха супер,пък и хотела много як.
За плодовите и аз разбрах че са за между храненията,но до какво количество да давам,така че да не намали сукането след това.По няколко лъжички ми се струва малко,а пък ако дам повечко ми се струва че няма да огладнее добре за следващото ядене и ще суче малко.Чудя се още колко време след като съм почнала да захранвам със зеленчукови ,да въведа и плодовите newsm78

# 280
  • Варна
  • Мнения: 389
Момичета, утре ще минем с мъж ми към 11  - 11 и нещо...имам тел на Невена да ви видя къде сте....

# 281
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Сладурчеста , на следващото идване  явно ще ни е сглядата с вас.
Само Ванила май не каза дали ще дойде  newsm78
Аз в 10 ще бъда на входа на градината.
Мим, когато можеш все пак  Heart Eyes
Хъм, Преслав не си лапа краката, що така?? Да взема да му покажа ли , к`во  Mr. Green
У дома пък всички се скубем- аз, бебето, кучето....
Били били, вреди и още как  Joy

# 282
  • Мнения: 30
Мини, и не искам да давам сокчета, но педи много държи на тях. Така и не разбрах поради какви съображения  newsm78. А вече се чудя какво да я лъжа?

Дени,  за плодовите, на нас педи ни каза по 30 гр. горе-долу между храненията.
Само, че не разбрах откога би следвало да ги почна при положение, че сега почнах със зеленчукови?

Днес му дадох пъщърнак и уж се беше наял преди половин час, ама много му хареса. Ама аз го омещах малко с картофче. Мисля да не се втелясвам по колко лъжички яде. Гледам на око. Ама реших слесукане, че иначе е много нервем. Давам кърма след 30 мин. пюре.

  newsm78

# 283
  • Мнения: 31
Семейство Сладурчести, добре се завърнали! Ще го изпапам този Никола! Веднага скокнах да видя за билети-хем да посетя чичо ми и прекрасната му градина, хем и варненки да видя.
Аз същата седмица, в която захраних, дадох и плодово към  6 ден някъде. Ползвам схемата на Мини, ама с малки отклонения във видовете пюре и също като нея бързо увеличих количествата на 1/3  и даже на 1/2 пюре. Май само 2 пъти си играх на лъжички. Много добре си му идва. После веднага го докърмвам.
А пък Рафа досега нито веднъж не си е лапал крачето Cry
Ние преди малко се върнахме от рожден ден с бебе и съм адски уморена. А утре съм на пита, после на фризьор и мечерта на рожден ден в бар. Shocked Пък и Рафето прави половин годинка-ще го водим на сладкарница, и ще го снимаме.
Александрина не случайно е такава кукла, както виждам от общата ви снимка, Елиа    Wink 

Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 23:39 от Angelviolet

# 284
  • Мнения: 3 861
Момичета, влизам набързо само да почерпя...

Моят Калоян днес навършва 5 години, кога минаха...
Пожелавам си да ми е жив  и здрав, да бъде добър батко на Анчето и повечко да ме слуша Crazy

ето ви торта от нета, утре ще черпя с домашна, че още не е готова...

Общи условия

Активация на акаунт