Мили мами, чувствате ли се обичани и желани от вашите половинки?

  • 5 849
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 351
Обичаме се все повече и повече с всеки изминал ден. Уважаваме се и сме си най-добрите приятели един на друг. От 5г. сме заедно, от 2 сме женени, а синът ни е на почти 4г. Дай Боже така да продължаваме! То от нас си зависи, де...

# 61
  • Мнения: 4 068
Мили мами, с по едно и повече деца, чувствате ли се обичани и желани от вашите половинки и как те ви показват и доказват, че за тях все още означавате нещо?
Аз не се оплаквам и знам че съпруга ми, женени сме от почти 2 години и имаме бебенце на 9 месеца и половина, ме обича, обаче все имаме нещо за правене в къщи, ангажименти и какво ли не и вечер сме изморени, дали от работа или и аз не знам от какво нямаме време един за друг както преди да се оженим. знам че да ходиш с някои е много по различно от това да живеете заедно, отговорностите са мн повече, но все пак си представях малко повече целувки, гушкания и подобни неща. то и аз съм си виновна, може би трябва по често да го съблазнявам Simple Smile но не знам,  newsm78, нещата не са само в секси бельотои голотата нали?
кажете, споделете, как са вашите мъже?

Честно казано с две годишен брак още ви е доста рано да влизате в коловоза на навика и еднообразието.
Омъжена съм от 9 години и все още не съм усетила този коловоз. Имаме си своите проблеми разбира се, но се чувствам обичана и желана.
Нямате ли баби да помагат за детето, та вие да имате повечко време един за друг?

# 62
  • Мнения: 39
Да чувствам се обичана и желана. След толкоз години все още намираме време само за нас двамата. Всяка година ходим на ваканция с децата по 2 пъти в годината и една ваканция за 2 седмици за нас двамата, тогава ги пращаме на спортен лагер и трите. Отделно по няколко дълги уикенда прекарваме заедно двамата или със приятели. Сега в четвъртък тръгваме само двамата на ваканция а със децата от 30 юли до 15 август. Редовно ходим на вечери заедно винаги се намират хора да помогнат за децата баби лели и т.н.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 623
Непрекъснато - по 24 часа  Hug
Може би съм най-обичаната жена на света  Heart Eyes
Прекрасно е, когато някой те обича толкова много.

# 64
  • Мнения: 417
Вчера стана 8 г. откакто сме заедно Heart EyesПризнавам че като го видя вече не ми омекват колената но тази химия е заместена с по-дълготрайни чувстава Grinning

# 65
  • Мнения: 65
Заедно сме от почти 4 години, женени от 1. За обичана - мисля, че да. Повтаря ми го постоянно, въпреки, че не може да ми каже защо. Романтични жестове, обяснения и прочие нито съм получила, нито има шанс да получа. Липсват ми все повече с времето, та ще видим докога ще го караме така. Желана не съм се чувствала...дълго време от 3 мои опита за близост, 1 успяваше  Grinning. В момента съм го ударила през просото и не го карам да прави каквото и да е, а пък той не умее (или не му се занимава) да ме накара да поискам. И така си караме...

# 66
  • Мнения: 1 152
Да. Заедно сме от 15 години (от 13 женени) Heart Eyes.
Обяснения в любов и романтични жестове newsm78- не са в стила му. Ако ми каже "обичам те" ще се разсмея- толкова нетипично е за него. Но ме кара да се чувствам специална и обичана.
А аз го обичам повече, отколкото когато се оженихме (противно на приказките, че с времето оставали само уважението и привързаността).
А какви периоди сме имали... ooooh! Sick ooooh!

# 67
  • Мнения: 0
Мили мами, с по едно и повече деца, чувствате ли се обичани и желани от вашите половинки и как те ви показват и доказват, че за тях все още означавате нещо?
Аз не се оплаквам и знам че съпруга ми, женени сме от почти 2 години и имаме бебенце на 9 месеца и половина, ме обича, обаче все имаме нещо за правене в къщи, ангажименти и какво ли не и вечер сме изморени, дали от работа или и аз не знам от какво нямаме време един за друг както преди да се оженим. знам че да ходиш с някои е много по различно от това да живеете заедно, отговорностите са мн повече, но все пак си представях малко повече целувки, гушкания и подобни неща. то и аз съм си виновна, може би трябва по често да го съблазнявам Simple Smile но не знам,  newsm78, нещата не са само в секси бельотои голотата нали?
кажете, споделете, как са вашите мъже?
Ако след 2 годишен брак си задаваш подобен въпрос - как ли ще е след 4.... 6... 8.
 Thinking
п.п. За инфо - аз съм женен от 12 години и още не ми е минало подобно нещо през ума  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт