1001 нощи - приказката се разказа, но в сърцата ни остана - 86

  • 20 316
  • 456
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
И аз тук, а после на тръстиката! Peace

# 16
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Защо сме толкова малко тази вечер? Тежката артилерия май купонясва вече.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 56
и аз съм тук , тази вечер ще погласувам малко до по късно.

# 18
  • Мнения: 64
  Не съм подстрекател,но не сте сами-гласуват още 10 човека:

http://www.slusham.com/12224#comment-17894     Така че бъдете спокойни.  action032

# 19
  • Мнения: 4 242
зареждам двата компа пак   Mr. Green

# 20
  • Мнения: 0
Чак сега успях да ви изчета,от преработване на тръстиката не успявам да се запиша в темата Whistling Heart Eyes Аз май съм от предателите дето са на клончето на Бенну и Керем и денонощтно се мъча да запазя 3то място за тях,но така са ми легнали на сърцето че се чувствам като предател като гласувам за 41 от солидарност към дружките ми от клона на Онур и Шех,  а и сте заразни наистина с ентусиазма си за победа,вече правя по повече от милион на ден и знам че  като съберем резултатите вероятно няма да ни стигнат,но след всички прекарани безсънни нощи и дни опитвайки се да запазя 3то място ми е трудно сега да се откажа и да застана зад 41 съжалявам  Blush Ани благодаря ти мила за статийте,снимките и инфото неверооятна и неповторима си както винаги  bouquet Hug  bouquet Хареса ми мъжкото мнение и го споделям в частта за Бену,ясно е защо твърдо съм на нейното клонче CrazyДобре дошли на новодошлите  bouquet Не се сщам да сме имали анкета за любим герой от филма и предлагам да пусним такава,а ако е имало и аз съм забравила се извинявам Hug       
 Моля се отново на Севи нил за превод на интервюто с Джейда което Ани беше пуснала :pray http://www.kanald.com.tr/Video/Detail.aspx?id=26&videoId=1451&typ=p 
Успех на всички по фронтовата линия и дано тази нощ да имаме преднина по всички фронтове,а щом и по вестниците почнаха да пишат труда ни няма да остани незабелязан,дано има и отплата Party Crazy Heart EyesКъщата на Джейда е страхотна а тя ми изглежда бременна,дано не греша PraynigЛека вечер на нощната смяна и да се връщам на тръстиката че губя ценно време,ама и на мен ми липсват и темата и коментарите WhistlingМар Томова поздравления за стихчето страхотно е радвам се че отново има вдъхновение във форума  bouquet  bouquet

# 21
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Браво Дами!

# 22
 newsm10 newsm10 newsm10

 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Toplam Oy:114 242 840 -bbg

Toplam Oy:114 182 198 - asi

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 22:46 от nia60

# 23
# 24
# 25
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Dinah, Шеф бе така мила подробно да ми разкаже сюжета сега ще го намеря и ще ти го пратя на ЛС, някой може да не иска да чете Wink
galka05, прати го и на мен, моля ! Искам да вида с какво се борим толкова време  Hug Hug Hug
Пак сме бавни в момента  Naughty

Къде сте ?????????????????????????

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 23:04 от Ari888

# 26
# 27
  • Мнения: 161
И аз вече съм тук,отивам на тръстиката, първото място трябва да бъде за нас   Hug

# 28
  • Мнения: 143
Мами да знаете,че и аз гласувам!
Ентъра направо запуши  Crazy

# 29
  • Мнения: 161
Asi & Demir - Asi
Görüntülenme 32982081
Toplam Oy:114624998

Şehrazat & Onur - Binbir Gece
Görüntülenme 32984873
Toplam Oy:114722050


Водим с много малко !

Общи условия

Активация на акаунт