Отговори
# 420
  • Мнения: 6 274



Другата седмица мисля да подавам молба, че на мен септември ми е месеца за подаване. Голямата ми дъщеря сега ще е 2кл. Трябва ли да нося бележка от у-щето, при положение че не е започнала учебната година или да занеса/ пратя такава след 15,09?


Ще занесеш, когато започне учебната година.  Peace
Иначе, документите трябва да си ги подадеш сега, за да не пропуснеш един месец.

# 421
  • до реката
  • Мнения: 297



Другата седмица мисля да подавам молба, че на мен септември ми е месеца за подаване. Голямата ми дъщеря сега ще е 2кл. Трябва ли да нося бележка от у-щето, при положение че не е започнала учебната година или да занеса/ пратя такава след 15,09?[/b]

Аз предния месец подавах документи и ми казаха че бележка от училището трябва да занеса след 15.09.

# 422
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Сина ми сега ще е 2 ри клас .Трябва да подавам молба за детски чак април 2010г. Трябва ли като започне учебната година пак да нося бележка  от училището в социалните?

# 423
  • Мнения: 3 216
Сина ми сега ще е 2 ри клас .Трябва да подавам молба за детски чак април 2010г. Трябва ли като започне учебната година пак да нося бележка  от училището в социалните?

Да  Peace И аз подавам документи за детски всеки април, а през септември нося служебна бележка от училището на сина ми  Peace

# 424
  • Мнения: 6 274
Сина ми сега ще е 2 ри клас .Трябва да подавам молба за детски чак април 2010г. Трябва ли като започне учебната година пак да нося бележка  от училището в социалните?

Точно два поста над твоя съм отговорила.

# 425
  • Мнения: 621
Здравейте!Предварително се извинявам ако вече е обсъждан въпроса,но нямам възможност да търся назад.Въпросът ми е следният:Ако не мога да си осигуря служебна бележка за доходите от единия от двамата работодатели,при които съм работила последните 12 месеца,има ли друг начин да се сдобия с такава бележка?Пробвах в НОИ,но там ме гледаха като гръмнати-не издавали такъв документ! Shocked Rolling Eyes Просто въпросната фирма е регистрирана чак в София,а аз нямам никаква връзка с бившия си работодател.Какво да направя?Предварително благодаря!

# 426
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте!Предварително се извинявам ако вече е обсъждан въпроса,но нямам възможност да търся назад.Въпросът ми е следният:Ако не мога да си осигуря служебна бележка за доходите от единия от двамата работодатели,при които съм работила последните 12 месеца,има ли друг начин да се сдобия с такава бележка?Пробвах в НОИ,но там ме гледаха като гръмнати-не издавали такъв документ! Shocked Rolling Eyes Просто въпросната фирма е регистрирана чак в София,а аз нямам никаква връзка с бившия си работодател.Какво да направя?Предварително благодаря!

Само работодателят ви издава тази бележка. Трябвало е да я вземете след като сте напуснала.

# 427
  • Мнения: 621
Жалко... Cry Но много благодаря,Дейзи!!!  bouquet

# 428
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Жалко... Cry Но много благодаря,Дейзи!!!  bouquet

Няма ли как да поискате да ви издадат и изпратят бележката на домашния адрес. Потърсете в Търговския регистър по Блустата на фирмата за адреса-

# 429
  • Мнения: 1 715
Viki85 бившият работодател също така трябва да ви даде удостоверение дали са ви изплащани или не обещетения при напускането,защото и те се водят за доход.Моят съпруг смени работата си през юни и ми искаха такова удостоверение сега като подавах документи.

# 430
  • Мнения: 2
ВСЕ ОЩЕ НЯМАМ ПРЕВЕДЕНИ ДЕТСКИ,КЪМ ПОЩЕНСКА БАНКА СЪМ, МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ АКО ЗНАЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДЕТСКИ?

# 431
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
ВСЕ ОЩЕ НЯМАМ ПРЕВЕДЕНИ ДЕТСКИ,КЪМ ПОЩЕНСКА БАНКА СЪМ, МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ АКО ЗНАЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДЕТСКИ?

Социалният министър каза, че всички месечни помощи за деца ще бъдат изплатени до края на месеца. Аз вече си ги получих.

# 432
  • Мнения: 2
 newsm10 MNOGO TI BLAGODARQ

# 433
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
ВСЕ ОЩЕ НЯМАМ ПРЕВЕДЕНИ ДЕТСКИ,КЪМ ПОЩЕНСКА БАНКА СЪМ, МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ АКО ЗНАЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДЕТСКИ?

Тъкмо мислех, че съм единствената останала. И аз съм към БПБ. Дали те нещо не бавят превода?

П.П. Току що си проверих за пореден път сметката - превели са ги  newsm44.

# 434
Май,нещо бавят надбавките този месец-
дотам ли я закъсахме с бюджета, че и детските да ни отрежат............ #2gunfire

Уважаема mozi, не вярвам паричките от детските да си ви единствен доход. Вчера беше 17-ти, понеделник и няма как да ги имате по сметките. За бюджета, да, на минус е и е възможно да се бавят помощите. Надявам се, че живеете в Бг и ви е ясна ситуацията с финансите в страната.
И отново ви моля, малко по-кротко със стрелящите емотикони. Не е необходимо да изразявате недоволството си по този начин.
Защо трябва да са единствен доход,дали са или не,те са на децацата ни.Има хора,които са опряли до тях,така че всеки знае себе си.Също така всеки има право на мнение и реакция.





Това е едно от поредните доказателства , че сме скапана Държава . Къде го има това ? Изчетах доста форуми имаше майки , който казваха че не е проблем това което се случва просто сменили датата от 20-27 число на месеца . Е днес вече е 29.08.09 г. и аз още нямам превод по картата . Обаче между временно разбрах , че има майки който са ги получели още на 20.08.2009 г. просто ги получавали от друга банка .
По повод на други изказвания от рода на " На тях ли останах те " . Искам да отговоря - ДА НА ТЯХ ОСТАНАХ , ЗАЩОТО СЪМ СъМОТНА МАЙКА С ДЕТЕТО СИ И ОТ МЕСЕЦ СЪМ БЕЗРАБОТНА . А тези на който не им трябва толкова много , защо не вземат да се откажат да ги получават за да има за тези , който найстина имат нужда .А по повод на хората , който ни управляват мога само да кажа , че са безсърдечни мекотели .

Общи условия

Активация на акаунт