Епилепсия-тема 8

  • 45 315
  • 626
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 214
Здравейте Hug
pepi1963, приятна и безпроблемна почивка Grinning
Вече съм споменавала, че все още близнаците ми нямат уточнена диагноза (в епикризите им пише епилепсия идиопатична), ЕЕГ-тата са чисти, пият конвулекс, но единия продължава да прави гърчове Sad. Диспансеризирани са при доц. Литвиненко. Преди да кацнем в Банкя на 24.08 мисля да отидем при доц. Божинова за консултация. Не знам дали ще проблем, че сме  диспансеризирани на др. място newsm78. Разбрах от постовете ви, че се чака много, въпреки, че работи със записани часове. Може би ще иска да види ЕЕГ, направени в Св. Наум... Ако се сетите някоя информация, която ще ми помогне да организирам посещението при доц. Божинова ще съм благодарна Hug, защото да управляваш цирка не е лесна работа Joy Joy

# 496
  • Мнения: 3 540
Галя,Божинова от 03.08 е в отпуск,но тъй като сте диспнсеризирани при Литвиненко ,единствения начин е да направите платена консултация с друг невролог.

Пепина ,а на теб желая пълен релакс ! Hug Heart Eyes

# 497
  • Мнения: 544
Здравейте мами!Днес попаднах на това-www.norbekov.bg.
Някой знае ли нещо повече,отзиви?
Галини,ние отидохме при доц.Божинова с ЕЕГ направено във Варна,но при специалист по нейна препоръка!
Приятно лято на всички!

# 498
  • Мнения: 214
Здравейте мами!Днес попаднах на това-www.norbekov.bg.
Някой знае ли нещо повече,отзиви?
Да - по книгите му махнах очилата (бях късогледа 2.5 диоптъра), държа едно автоимунно заболяване под контрол и промених начина, по който възприемам събитията и хората около мен  Peace
Ванче, мерси за инфото Hug

# 499
  • Мнения: 3 540
Ето и друго за академик Норбеков: http://www.bgfactor.org/index_.php?cm=9&id=7883

# 500
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Гале ти ли си с автоимунно забоиляване, какво е ако не е много нахално от моя страна да питам.

# 501
  • Мнения: 1 035

мн полезно и интересно четиво... Thinking

# 502
  • Мнения: 244
Момичета, търся САБРИЛ, някой пишеше че му е останало ... моля да ми го запази и да ми пише на лични как да го взема. За по-натам ще търся.
Иначе да разкажа - днес с ЕЕГ-то нищо не стана, Илиян беше много неспокоен и неможахме да направим добър запис. Според доц.Димова все пак сме с Уест и явно конвулекса не ни действа и затова ако намерим сабрил да го заменим. Ще увеличим радедорма на 3 х 1/8 и ще чакаме ....
Приятна почивка на всички летовници!!!

# 503
  • София
  • Мнения: 168
Здравейте мами!Днес попаднах на това-www.norbekov.bg.
Някой знае ли нещо повече,отзиви?
Да - по книгите му махнах очилата (бях късогледа 2.5 диоптъра), държа едно автоимунно заболяване под контрол и промених начина, по който възприемам събитията и хората около мен  Peace
Ванче, мерси за инфото Hug

А книгите къде може да се намерят newsm78Да дадеш някаква информация за заглавията  bouquetТях с удоволствие бих ги прегледала , ама тези курсове дето ги има в сайта нещо не ми вдъхват доверие Money Money

# 504
  • Мнения: 3 540
iva i ,на скайп ще ти дам тел. на един татко от Шумен имат останал Сабрил на прахчета,ако не стане имам още 2 вариянта! Peace

# 505
  • Мнения: 544
Галини,и аз съм с автоимунно/Хашимото/много ме заинтригува с това,че го държиш под контрол!/аз се лекувам 15год вече с медикаменти. Confused

# 506
  • Мнения: 729
Здравейте, момичета. Ние от вчера сме си вкъщи и Ели вече е добре /да не чуе дявол/ . Вчера махнах сондата, но ако се наложи, пак ще я сложа. От почти две седмици не сме имали пристъп, дай Боже да е все така.
Пепи, за мен беше удоволствие да се запознаем. Дъщеря ти е прекрасна, впечатли ме с трезвото си мислене.
Все още не съм изчела пропуснатото, но ще наваксам.     

# 507
  • Мнения: 65
Иве и аз ти писах на скайпа относно сабрила, петък съм си тръгнала преди да разбера, че и на вас ви го предписват.
Момичета, имам 8 ампули синактен , за който писах по - рано, но тъй като никой от вас не ми отговори мисля да го оставя в Св. Наум, другата седмица,за да го дадат на някой, така че ако ви потрябва може и от там да го вземете .
Иначе не смея много,много да се хваля, но май от този сабрил ще вземем  да намалим пристъпите, още е много рано и сме на четвъртинка от основната доза, но започнаха да намаляват малко по малко, ще пиша по- нататък какъв е резултата,дано да е добър и пожелавам на всички дечица само подобрение.
Танита, радвам се,че сте си вкъщи и сте без пристъпи, само добри новини да ни съобщаваш за напред :–)
чао за сега!

Последна редакция: нд, 02 авг 2009, 09:06 от еленита

# 508
  • Мнения: 3 540
Таничка радвам се ,че сте си у дома и ви желая да сте си винаги така! Hug

Ели ,и на вас желая ,това да е точното за вас лекарство! Hug

# 509
  • София
  • Мнения: 168
Таня, Ели много се радвам на добрите новини при вас Simple Smile за напред само хубави неща да пишете и дечицата да растат с овладени пристъпи и без други  болести. Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт