Кой филм за последно гледахте...?

  • 11 315
  • 176
  •   1
Отговори
# 60
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Джи, напълно съм съгласна с мнението. Ако извадя някой "стар" филм ще продължавам да го гледам с интерес и да ме вълнува, дори да ме разплаква или да ме кара да се п.....м от смях. Напоследък Холивуд застава зад високобюджетни безсмислени филми. "Ангели и Демони", както и "Трансформърите" и в пълна степен "Терминатор", според мен бяха под всякаква критика. В "Трансформърите" толкова анимация и ефекти бяха сложили, че изгубих сюжетната линия, я финала сигурно траеше близо 30 мин., разтеглен от безмислени сцени и ужасно тъпа развръзка.

# 61
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Xiang ri kui (Sunflower) / Слънчоглед (2005) - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=172611&hit=1
http://www.imdb.com/title/tt0401808/

Много красив и човечен филм за бащината любов, за семейството, за войната между поколенията, в който историческите събития са умело и ненатрапчиво вплетени в личната драма на всеки от героите  Peace

    П.П. За първи път гледам китайски филм и съм изключително приятно изненадана. А признанието за филма са наградите му  bowuu

# 62
  • Мнения: 3 491

блажка, мисля че ще ти хареса Nuovomondo.
Позна, хареса ми. Simple Smile И много ми напомняше на една мемоарна книга, която четох това лято, "The Eagle and the Stork" се казва, на един македонец, Стоян Христов (Stoyan Christowe). Той е емигрирал на 14г. заедно с другите от селото, по-късно се издига и става сенатор на щата Вермонт. Но книгата му е точно за емиграцията от България и Македония по същото време, много колоритна. Като я четях, все си я представях на филм.

# 63
  • Благоевград
  • Мнения: 2 865
Аз последно гледах Водно конче, много силно ми въздейства, но все пак не мисля, че е направен по действителен случай. Гледах и Хари Потър 6, разочарована съм, книгата е страхотна, а филма е ужасен  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 64
  • Мнения: 3 922
Гледах последно вчера "The Hangover"
На по-голяма тъпотия не бях попадала скоро ooooh! и не го изгледах до края.

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
GOAL 2 и 3  Grinning

# 66
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Perfect Stranger  ( Идеалната непозната ).
  Останах изненадана от развръзката. Хареса ми филма.

# 67
  • Мнения: 994

Позна, хареса ми. Simple Smile И много ми напомняше на една мемоарна книга, която четох това лято, "The Eagle and the Stork" се казва, на един македонец, Стоян Христов (Stoyan Christowe). Той е емигрирал на 14г. заедно с другите от селото, по-късно се издига и става сенатор на щата Вермонт. Но книгата му е точно за емиграцията от България и Македония по същото време, много колоритна. Като я четях, все си я представях на филм.

Радвам се, че ти е харесал. Непременно ще потърся и книгата, че ме заинтригува.

# 68
  • Мнения: 994
И аз му се глася, ще видя кога ще го вместя и него в програмата.

Става. Всичките Оскаровци тази година, според мен, ''стават''. Но не са нещо кой знае какво - и Милионерът, и Бенджамин, и Четецът, и този.

По темата - гледах най-накрая Ангели и Демони и не го догледах. Също и Year 1. Или аз съм станала някаква супер претенция, или филмите нещо издишат напоследък. Абе, къде са онези класни и класически филми от едно време, къде? Не говоря за някакви академични филми, които маниаците гледат, а за най-обикновени 'поп' филми.

Аз пък освен Бенджамин  друг от Оскарските филми още не съм гледала. След всички суперлативи, които се сипеха за Бендажмин очаквах нещо повече, ама на мен не ми хареса. Май и аз съм станала претенциозна  Thinking. И аз ги търся тия "поп" филми, ама няма. Остарявам си явно Simple Smile

На Дан Браун четох книгите, няма сила, която може да ме накара да си причиня и филмите.

# 69
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И аз му се глася, ще видя кога ще го вместя и него в програмата.

Става. Всичките Оскаровци тази година, според мен, ''стават''. Но не са нещо кой знае какво - и Милионерът, и Бенджамин, и Четецът, и този.

По темата - гледах най-накрая Ангели и Демони и не го догледах. Също и Year 1. Или аз съм станала някаква супер претенция, или филмите нещо издишат напоследък. Абе, къде са онези класни и класически филми от едно време, къде? Не говоря за някакви академични филми, които маниаците гледат, а за най-обикновени 'поп' филми.



Аз пък освен Бенджамин  друг от Оскарските филми още не съм гледала. След всички суперлативи, които се сипеха за Бендажмин очаквах нещо повече, ама на мен не ми хареса. Май и аз съм станала претенциозна  Thinking. И аз ги търся тия "поп" филми, ама няма. Остарявам си явно Simple Smile

На Дан Браун четох книгите, няма сила, която може да ме накара да си причиня и филмите.

А пък аз си мислех, че съм единствената , която не може да оцени таланта на Дан Браун  bouquet.

# 70
  • Мнения: 2 997
Гледах последно вчера "The Hangover"
На по-голяма тъпотия не бях попадала скоро ooooh! и не го изгледах до края.

Съжалявам ако съм подвел някого с коментара ми. Всъщност не го харесах особено, но мнението че е по-добър беше като го сравнявах с предпоследния гледан Bruno който така и не успях да изгледам докрай без превъртане.

# 71
  • Мнения: 239
Току-що гледах The Others "Другите" с Никол Кидман, хареса ми, поне за мен имаше доста неочакван край. Който харесва филми с призраци, да го гледа Simple Smile Води се трилър, ужас.

# 72
  • Мнения: 2 453
Снощи гледах http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=138476. Хубав филм с интересно режисьорско решение.

# 73
  • Мнения: 38
Вчера гледах "куче в чекмедже" по канала.....Домиля ми за моето детство  Simple SmileИзумително беше колко много се е променила софия както и средата колко живеем а всъщност отношението и манталитета на хората си остава един и същ. Confused

# 74
  • Мнения: 2 453
Вчера гледах http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=118848.
Филмът е тежък, но ми хареса ,препоръчвам го.

Общи условия

Активация на акаунт