ЯНУАРКИ 2010 за ФМ се стягат......(6)

  • 11 181
  • 288
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 373
аз съм технически инвалид, но тя е на хартия и мисля да я снимим и да я пусна, дали звучи ок  newsm78

# 196
  • Мнения: 17
Здравейте момичета!
Видях, че тук има бъдещи мами с много близък до моя термин и реших и аз да споделя.
Вчера видях малкото мъниче също така мяташе ръчички и крачета, даже подкочи 2 пъти (може би хлънца  Grinning).
Не очаквах, че ще го видя така ясно, още повече да се движи!!!
Направиха му снимчица и малките крачета се виждат така ясно - нежни и миниатюрни...и в същото време така добре оформени - може да се видят дори малките капачици на коленцата  Grinning
Много е вълнуващо...още не мога да осъзная, че в мен има едно малко човече, което се движи!
Относно енергичното движение при преглед - разбрах, че се дължи на ехографските вълни, които горкото бебче чува с огромна сила (като минаващ влак) и именно този шум го плаши и кара да мята ръчички и крачета. Но тази реакция не е задължителна - може и да не помръдне нито веднъж в следствие от шока.
Стана ми мъчно като разбрах!
Желая успех на всички!
 Hug

# 197
  • Мнения: 19
Не се притеснявай maminani.Радвам се,че за вес денят е бил толкова вълнуващ.Ние с мъжът ми ще ходим утре на ехограф.Според калкулаторите май  терминът ни трябва да е един и същ(линийките ни май са еднакви)-обаче на теб са казали 5.01 ,а на мен 11.01-е утре ще го измерим и ще видим дали ще ми го променят.Е бебетата сами ще си изберат кога да се появят.И аз ще пиша ката мина ФМ утре.

# 198
  • Мнения: 693
minana, страхотни новини  Party

И аз днес видях малкото тигърче, мяташе ръчички и крачета толкова енергично...душицата ми се напълни. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега се замислих....при второ дете е толкова по-хубаво, Crazy някак по-осъзнато ли е....незнам, или може би защото първата бременност ми беше доста тежка и бях супер притеснена Thinking
Мъничето е 3 см. със свити краченца  Heart Eyes


Отностно мазането, аз вече почнах с Джонсън Бейби Ойл, но до 1-2 седмици мисля то да бъде за през деня, а през ноща ще се мажа с мас.
Дали да не изчакаш да позахладнее времето, мастта загрява.....няма да ти е много конфортно  Thinking

Ние утре вечер отиваме на гости в Пазарджик, а в събота в Широка поляна на палатка за една нощ Party

Май ще трябва да си направиме албумче за ехографските снимки Grinning

# 199
  • Мнения: 19
Katinche-поздравявам и теб за хубавите емоции днес.Приятно изкарване в палатката и внимавайте за кърлежи Simple Smile

# 200
  • Мнения: 693
Katinche-поздравявам и теб за хубавите емоции днес.Приятно изкарване в палатката и внимавайте за кърлежи Simple Smile

Мерси, голям си сладур  Hug

# 201
  • Мнения: 373
Katinche, прекрасно чувство нали  Heart Eyes Заслужава си да се отбележи  beer3, приятно изкарване и слънчево време ти желая   newsm41

# 202
  • Мнения: 3 675
Морето полезно ли е за бременните, бе девойки  Thinking.Ако се пазя под чадъра и не влизам в морето, май не е много опасно нали?Имам предвид въздуха там е по-различен, климата също, май ще окаже благотворно влияние.

# 203
  • София
  • Мнения: 1 350
Ех човек  два дни го заняма и  неможе да ви изчете. Аз да се оплача че вече от жегите сигурно много ми е лошо и неиздържам на работа ето и днес си тръгнах по-рано. Записах си час и за ФМ при доц. Карагьозова в МЦ Фемина пък от толко мислене дали уцелих незнам.

Мамо Цоци съжалявам за случилото се дано бързо да се оправите и да се приберете вкъщи. Да знаеш за друг път (то дано няма де) скарлатината не е опасна за възрастните,защото много малък процент са склонни да я прекарат рискови са само децата. Вие с алергия пък защо решиха да ви вкарат в болница само незнам дано не си лепнете друго там   bouquet

# 204
  • Мнения: 19
Морето не е опасно за бременните,но не е препоръчително да се къпеш(независимо дали във море или в басей-защото може да си лепнеш инфекция)-ти си решаваш.А иначе не трябва да се печеш и избягвайте да ходите на плаж в големите жеги(в определените часове)И ние ще ходим на море.Весело изкарване.

# 205
  • Мнения: 3 675
На мен ми дадоха следните съвети
1.да не влизам в морето заради инфекции
2.да се пека само под чадъра до 10 и след това след 16
3.да нося цял бански или нещо като парео около корема  car003  grinning039 smile3549

# 206
  • Мнения: 961
http://www.noob.us/humor/partly-cloudy-new-pixar-short-film/
откъде идват бебетата Wink

МТВ, не можеш ли да отложиш морето за втория триместър? Аз поне така бих направила!  Peace

# 207
  • Мнения: 1
Морето полезно ли е за бременните, бе девойки  Thinking.Ако се пазя под чадъра и не влизам в морето, май не е много опасно нали?Имам предвид въздуха там е по-различен, климата също, май ще окаже благотворно влияние.


В момента съм на море! Чувствам се добре, под чадър, намазана с 30 фактор, особено лицето и гърдите за да не се получи пигментация. Не съм влизала в морето нито в басейна, по препоръка на лекаря  и мое желание и избор.

# 208
  • Мнения: 693
Морето полезно ли е за бременните, бе девойки  Thinking.Ако се пазя под чадъра и не влизам в морето, май не е много опасно нали?Имам предвид въздуха там е по-различен, климата също, май ще окаже благотворно влияние.

Миналата седница се върнахме от Мармарис. Предварително се консултирах с гинеколога си - каза ми че нямам никакви пречки. Там беше 30 градуса, а водата кристално чиста, на най-плиткото на брега плуваха рибки. По цял ден бях на плаж, под чадър, разбира се и се охлаждах често в морето. В басена влязох само веднъж, като се сетих за болетите не повторих.

Съветите са - стой на сянка, охлаждай се често (ако те е страх в морето на на душовете), мажи се с козметика за слънце (аз ползвах обикновена козметика, не беше за  бременни), коремът да не е на пряка слънчева светлина - намятай го с блуза или нещо подобно.

Внимавай по пътя да не те друса много - вибрациите са опасни все пак.

minana, мерси   bouquet

# 209
  • Мнения: 3 675
Ние ще ходим живот и здраве към 16 юли, тогава вече ще съм в четвърти месец, пък и аз морето го мразя, едва ли ще влизам, само дано да не ми стане лошо от миризмата на водорасли. Thinking

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт