Навънка слънчице пече, а до НОЕМВРИ времето тече, тече *22*

  • 11 496
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 257
Колко се радвам като лъха оптимизъм и настроение от темичката ни!А и вече доста бебчовци показаха пола си Mr. GreenНашето може и да види утре,че съм на преглед.Но на обикновен ехограф.Ако пък не ще трябва да почакам до 20 г.с. TiredТака,че стиснете утре по един палец и за мен Wink,дано всичко си ни е наред!
Хубав ден на всички!!!И целувки от морето. Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesТо си е при мен,ама аз още не съм го посетила.Нали знаете-който е на морето не го цени,а като е далече ни се ходи на плаж.Но искам утре док да потвърди,че мога да ходя на море Wink

# 271
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506

Сега пак задържам вода, но като се изчистя и падам на килограми.

А как постигаш изчистването?...под белтъчини месо ли да разбирам, защото аз не съм яла от 4 месеца месо!

# 272
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773

Сега пак задържам вода, но като се изчистя и падам на килограми.

А как постигаш изчистването?...под белтъчини месо ли да разбирам, защото аз не съм яла от 4 месеца месо!
ами основно месо - пилешко или телешко, млечни, бобови и също имам изписан протеин 84%. трябва да не ядеш сол изобщо, както и газирано.
а изчистването настъпва от самосебе си. Примерно седмица задържам и после се оправям... и така до следващият път.
На мен ми личи че задържам.. много ми се подуват краката и пръстите на ръцете

# 273
  • Мнения: 228
Та като сме заговорили за килограми някой да има това DVD - http://www.allmovie.com/dvd/miracle-of-life-pregnancy-workout-35747
или нещо подобно, ама да е с картинки поне Simple Smile

# 274
  • Мнения: 685
И аз задържам вода и на моменти се чувствам като слон. Не ям сладко изобщо, захарта идва само от плодовете, но съм +5,5кг .
От солта не мога да се откажа, защото ми е много ниско кръвното.
Чудя се освен килограмите, задържането на водата в организма влияе ли лошо? А целулита дали от това се трупа? Положението е катастрофално, но к'во да се прави. Sad

# 275
  • Мнения: 568
Десита, какви ще са при вас температурите зимата?
Моето мнение за слинга и кенгурото е че, стават повече за вкъщи и за кратички излизания навън.Ако излезете някъде на по-дълга разходка няма да ти е удобно. Simple Smile

Температурите през зимата тук са същите като в София. Въпреки това количките не са популярни в Корея, особено в студените месеци. Най-вече тогава се използва традиционният корейски слинг (обуба). Бебето е на гърба и за майката не е проблем вкъщи да си върши домакниската работа докато го приспива ходейки напред назад. Като излиза навън пък мята едно по-широко яке и бебето отдолу, на топло...

Освен това, ако сме тръгнали на дълга разходка през зимата едва ли ще е в някой парк. По-скоро в търговски център или мол, но тук в тях на входа срещу скромен депозит предоставят колички за клиентите (зяпачите)... Като приключи разходката - връщам количката, взимам си депозита, обуба и вкъщи...

Ето и снимка, да добиете представа!

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 16:15 от desitalee

# 276
  • Мнения: 568
А ето как си играят малките корейски момиченца на бъдещи майки. Това е доста обичайна гледка! А тук гледам са зарибили и един бъдещ татко  Joy

# 277
  • Мнения: 218
desitalee Laughing Hug
 Аз почти нямам корем/по принцип съм пълничка/ и това много ме притеснява CryА така искам вече да ми личи CryИма ли и други мами,които да са така?

# 278
  • Мнения: 246
desitalee  Joy Joy Joy  не си губят времето децата  Joy
Здравейте момичета  Grinning Минавам да ви навестя.
Честити розови и сини гащи на всички разбрали пола на бебетата   bouquet
Виждам за килограмите си говорите,аз вече избягвам тази тема  Mr. Green мисля да се включа после на обсъждането как да ги свалим  Peace Хубав ден на всички  Hug

# 279
  • Мнения: 1 765
Десита, много са сладки корейските дечица, а бебето от горната снимка е уникален тарльо.....как ме разсмя искрено  Joy А, бъдещия татко, при 2 мадами, няма много шанс да си играе на камиончета и колички, така че, ще се примирява с наличното..... hahaha Joy

Милейди , нещо не схванах това с рамката  newsm78 Това означава ли, че бебчо ще трябва да спи надолу с главата....образно казано....

Ди, значи, не е проблем, ако сме само с коша за кола...( не помня кой, кой беше ), пък и промоцията в Касида е доста примамлива  newsm78

Относно килограмите, мен ме теглят само на ЖК, месец за месец....утре е денят "Х"...

# 280
  • Мнения: 228
Ето го и българския вариант на обуба Simple Smile

# 281
  • Мнения: 14 654
Слинг не съм ползвала с първото дете, не смятам да си купувам и с второто, въпреки че става все популярен и у нас. Не знам за вас, но на мен ми се вижда истински ад в горещините да съм със слинг. А и ако бебето е като баткото, няма да иска и секунда се седи вътре. А количка се надявам да ползваме поне до 3-годишна възраст, страхотно удобство е, после усещаш колко багаж има да накачиш по себе си като изоставите количката.
Този месец и аз съм +3 кила, а не ям много. Но пък си позволявах шоколад и сладолед. Сега съм ги ограничила и опитвам сутрин да не закусвам овес, а плодове, но май се оказва, че ми е недостатъчно. Вода мисля, че не задържам, защото нищо не ми се подува, а и старите панталони ми стават, само дето на шкембето не мога да ги закопчая, чудя се къде са ми се залепили, но ги има  Confused

# 282
  • Мнения: 15
Честито на всички мами, разбрали пола на бъдещите си рожби   bouquet

Ние ще почакаме още две седмици до ФМ, че сме много срамежливи  Laughing

Относно покупките - все още нищо не сме разглеждали. Не, че робуваме на някакви суеверия, но има още доста време до появата на бебчето. За количките съм много разколебана, но ще ходим да разгледаме на място, защото така на снимка... Всеки случай не смятам да оставям нещата така до последния момент и към осмия месец мисля да се развихря, че преди това ни чака ремонт  smile3514 и ще настане голяма олелия...

# 283
  • Мнения: 53
desitalee честити ти сини гащи Hug този бебок в слинга,от снимката която си пуснала е много сладък-рошко Wink Да ви кажа освен количка и на мен ми се иска да имам слинг.И може и да си ушия един. needle
brittany много се радвам че ти е харесало клипчето аз няколко пъти го гледам и ме разчувства.
Фанта много сладки обувчици,направо ми се прииска да изхвъча до пазара...но ще устискам.
Момичета отидох одеве на гости до братовчедка ми,и в трамвая двама мъже станаха да ми отстъпят място newsm78 hahaha Е вярно че вече пупата личи ама толкова ми стана странно..и неудобно да откажа.Е отказах ама те настояваха и седанах де.Ама странно се почувтвах.
Еееее момичета вече се уговаряте за по сокче на морето....завиждам ви newsm08
Ей люлинските маминие кога ще си чукнем една срещичка?
Билянка ми се губи нещо.. newsm78
Хайде забърках ви освежително сокче Hug

# 284
  • Варна
  • Мнения: 29
Ех че сме весели всички, явно гаденето и повръщането вече съвсем е отминало  newsm44
Аз напоследък съм пълна с енергия, явно наистина второто тримесечие на бременноста е много приятно  Mr. Green
Как се смях с тея бебешки обувки  Joy fanta защо червени и сини? Да има и ако и момиче, и ако е момче ли?  Joy Аз днес си поръчах от коланите за бременни, и аз така - един с розови крачета за момиче и един син за момче  Joy Те уж казаха че ще е момиче, ама знае ли човек, като го видяха в 14 г.с. може да не му е била пораснала чурката  Mr. Green
А за количките - пишете, че аз нищо незнам. Трябва да събирам мнения. Само че 1000лева за количка доста ми се виждат. Сега си строим къща и в момента всичко изчислявам в тухли. Та това са 1000 тухли  Naughty, още 2 стаи ще направим с тях. Бебчо може и в по-евтина количка. Важното е на него да му е удобно, пък дали на мен ще ми е удобно - ще се оправя някак.
А тея слинго-ове  Joy , непременно ще си взема Joy .

Общи условия

Активация на акаунт