Кърмене и цикъл?

  • 1 920
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Аз все още нямам  Rolling Eyes . Нямаме заместено кърмене. Мадам е на почти 10 месеца.

Заместих кърмене малко след годинката. Цикълът ми дойде 1 г. и 2 м. след раждането. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 100
Момичета благодаря ви,че се включихте  bouquet

Оказа се,че нередовния ми цикъл, се дъжи на малка точица растяща в мен.

# 17
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета, и от мен. На мен цикъла ми дойде преди два дена,а сме на абсолютно кърмене. притесняваме то ва, че е много обилен и се моля да не продължи дълго. Тази сутрин дори ми беше прилошало, не излизам на слънце, притеснявам се от кръвоизлив. Ще има ли проблем според вас, ако пия витамин Ц, за да ми понамалее? Иначе кърмата си ми е добре, нито ми е намаляла преди да ми дойде, нямах и симптоми да ми идва, нито пък сега е намаляла...
Благодаря за вниманието.
julailata, ако точицата в теб е това, което си мисля- честито   bouquet

# 18
  • Мнения: 11 004
julailata, честито Hug Лека и безпроблемна!

# 19
  • Мнения: 660
julailata, ей че хубаво.... Честито!

И аз се бях ошашкала като ми дойде на втория месец след раждането и след това ни вопъл, ни стон. Но тестът при мен беше отрицателен. Има време след няколко месеца пак ще опитаме. Peace

# 20
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Супер новина! Честито julailata!!!!!!

И аз нямам цикъл. Кога ли ще дойде?  newsm78 Не че ми липсва много, ама мислим за второ бебче, а така без цикъл....

# 21
  • Мнения: 24
julailata Честито  Hug Леко бременеене  Peace

# 22
  • Мнения: 2 376
julailata , желая ти малката точица, да стане здраво и щастливо бебе! Simple Smile Леко бременеене!

# 23
  • Мнения: 100
Момичета,Благодаря!!!
               bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Ми аз каво да кажа вече 25 месец от раждането и още го няма. А много ми се иска да идва вече че си е време за бебе номер 2 Simple Smile

# 25
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Моят цикъл още не се е възстановил също. Кърмя бебка вече 10 месеца, по около 8-10 пъти на ден, нямам заместено кърмене. Не се притеснявам за цикъла, нормално е при кърмене да не идва, или да е нередовен  Peace

julailata, със закъснение видях, че чакаш бебче! Честито, лека и безпроблемна бременност!

# 26
  • Мнения: 175
честита точица  preggo , и ние се кърмим вече над 10мес и все още нямам цикъл, знам че е нормално, но все пак понецже не съм ходила на лекър все още и  почвам да се притеснявам, а съм сигурна че не е точица при мен ,просто няма на кого да оставя детето а при моята генеколожка се чака с часове. newsm78

# 27
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 457
Дойде ми когато малкия стана на 9 месеца и кърмех само сутрин и нощем.

# 28
  • Мнения: 518
Хайде и аз да пусна бомбата Simple Smile
Цикъл все още нямам Peace- последното дневно кърмене го спрях преди месец, остана само вечер и ако през нощта и рано сутрин ме потърси Hug Обаче лелката ме забрави ooooh! #Crazy

# 29
  • Мнения: 567
Цикъла ми дойде 6-я месец след раждането, тогава и започнах със захранването. Не беше обилена оскъден, Дано е все така, че бях като река  Mr. Green
julailata честито   bouquet леко бременеене  Hug

Общи условия

Активация на акаунт