Да махнем памперса заедно

  • 19 511
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
На мен само един единствен път ми се е случвало да напикае леглото си (но то е с протектор). Иначе си слиза на пода да е за да се изпишка! Няколко пъти сме излиза навън без да е с памперс. Тогава слагам една нагъната хавлия под дупето му в количката. Но до сега не се е случвало да я намокри. Все на земята гледа да е.

# 16
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Алина   добре дошла сред нас, ще се спавим заедно Hug
Lady Frost да не го мъчат милото зъбките Tired
Аз днес да се похваля с мойто гардже - сутринта щом се събудих ме хвана за ръка и ме заведе в 00, после излизахме за цветя \че бяхме на РД преди малко\ и докато се приберем се стиска \беше с памперс де\, после на РД ходихме 3-4 пъти до 00 и единия беше успешен Party, но това, че пишка прав на плочките май ще ми създаде проблем понеже трябваше да събувам абсолютно всички дрехи ooooh!.
Следобяд пак ще си тренираме, а тъй като утре преди обяд чакам да дойдат да ни прекарат СОТ пак ще сме си в къщи.
Виждам светлината в тунела вече Laughing
Вчера преди обяд след като напика 2 пъти леглото ни се бях отчаяла ooooh!

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Не знам да ти кажа!  Tired Дано да е заради зъбите!

Аз май и аз трябва да започна да го слагам да пишка в 00. Купихме се седалка за него. А гърнето да го оставя когато ходим някъде.  newsm78 Ще се пробвам сега като се събуди как ще реагира да го сложа на седалката в тоалетната.

Браво на Ники за страхотния напредък!  Hug  bouquet

# 18
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мерси Hug дано да е постоянен и не е само временно Praynig
Аз гърнето го махнах понеже
1-во може да слезе \стане от него когато си поиска - от седалката не може и се държи.
2-ро като голям човек е и му харесва повече
3-то знае наистина за какво е в 00
4-то веднъж падна от гърнето и си удари главата ooooh!
5-то не миеш гадости Mr. Green

# 19
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Нашинкия стои на гърнето, забавно му е (идея си нямам защо). Знае за какво е и въпреки че стои в неговата стая до леглото му, не си играе с него. Оставяла съм го даже пълно с пикано и той не го е закачал.
Но така или иначе все някога трябва да го научим да пишка в тоалетната, може просто да се съчетаят двете неща. Мерси много за идеята!

А и 5та точка си е супер бонус!  Crazy

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Как мина newsm78
Ние за отчет днес само 1 път направихме белята. И ми е много чудно...той се напика от кеф Crazy ooooh! hahaha Joy песнаха една негова любима песен по Сити и той направи белята Joy Joy Joy

# 21
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Малко помрънчи, определено го изненадах с новото място. Не се изпишка обаче. Тъкмо беше се изпишал в памперса. Но съм доволна, че не се е сърдил и не е искал да става. Утре пак.  Simple Smile

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И това е нещо.
Ники напоследък изобщо не иска да сяда, от както почна да пишка прав в банята изпада в истерия като го накарам да седне ooooh! само за голямата работа го склонявам.
А съпруга ми сутринта не го е сменил и сега е целия....и леглото....а той моля ти се си спи още сладко, сладко Crazy

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте!
Радвам се, че макар и бавно, имат напредък вашите сладури.
Ох, при нас нещата ще стават мноооого по-бавно. Ако се научи до другото лято, ще си е добро постижение. Но трябва малко от малко да вземе да не се опъва да стои на гърнето и да осъзнава за какво иде реч .
Най -много догодина двамата с брат си да се учат заедно  Laughing

# 24
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Днес сме си вкъщи поради лошото време. Ще се вардим!  Mr. Green

Алина, защо не опиташ да я слагаш в тоалетната направо?

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Или я пускай направо да пишка в банята на плочките, при нас това даде много добър резултат Peace
Мисля, че 1-ви етап го минахме успешно ние Thinking - казва си, рядко да се на пишка \най-мн 1 на ден\, а се изпуска само ако аз не съм достатъчно бърза да го пусна в банята и да свалим гащите, иначе пак си казва.
От днес минаваме на 2-ри - пишкане на вън.
Сутринта го изкарах пред нас и чаках докато си каже, за да чишкаме вън. Тук проблема ми е, че трябва да свалим и панталоните и гащите \ех, че не беше момиче да е с рокля Confused\, не иска да го държа - или клекнал или прав.
После като се събуди пак ще го изкарам.
При нас поне времето е хубаво Laughing

# 26
  • Мнения: 71
Трябва и аз моята хубостница да я пробвам директно върху тоалетната чиния,защото на гърнето се задържа само по минута.Вчера следобяд тръгнахме на разходка без памперс,като й бях взела 2 чифта дрехи за преобличане,ако стане фал.Излязохме на площадката на етажа ,за да изчакаме асансьора и тя отиде и се изпишка(както си беше права и потече по краката и пода) пред вратата на съседа,който тъкмо излизаше-няма такъв срам Embarassed.Незнам как ще се справя с тази задача,но за сега е много трудно.С голямата нямах никакъв проблем-за 3 дни се научи да ходи на гърне и имаше само 2 пропуска.С малката нещата се "закучиха".

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 hahaha Joy Joy Joy ми дете е срам, несрам не се е научила да казва..... Това е много смела постъпка да я изкараш без памперс, при положение че още не си казва редовно. Браво, аз не бих посмяла Blush
Ники на обяд спа 2ч. и като се събуди памперса му беше сух Laughing
Следобяд го изкарах на площадката близо до нас, ама то аз бях по-притеснена от него ooooh! Хем на два пъти се хващаше, че му се ходи, хем като ги събуя не иска. Чак се бях притеснила Crazy На тръгване се изходи след много придумване. Ама да видите в къщи като се прибрахме, през 10-15мин #Crazy
Той много вода ми пие и ми се е случвало даже след разходка около 3ч. да го прибера целия, ама целия опикан \панталони, тениска, количка\ ooooh! Та затова и се бях панирала, бях се заредила с още 2 чифта панталони и 3 чефта гащи Crazy

# 28
  • Мнения: 851
Здравейте момичета и аз тук с мойто гардже и нашто ходене по мъките. Не пък сме закъсняли с махането на памперса, щото я оставих малка на детегледачки, после на ясла и нямаше кой целенасочено и неотклонно да я мъчи да сяда на гърне. Сега вече е на детска градина, защото е на 2 год и 8 месеца и в детската май пишка на гърнето, а като се прибере в къщи й оставям гърнето да е винаги близо до нея. Тя сяда на него да пишка и съм доволна. Но ако е навън не си казва и затова й слагам памперс. С него е и докато спи. За съжаление не си казва и за акането. И него го прави в гащите. Та това са ми двата проблема сега. Да я науча да си казва за пишкането и да ака в гърнето. А нямам идея как да стане  Rolling Eyes

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
didiana моя син за акането си казваше доста преди да го пробвам да махнем памперса като ми даде сигнал веднага го слагах на 00 дори да е почнал да върши работата \с риск да го секна\.
За на вън и аз не знам Thinking само вчера сме излизали без памперс. И доста се притеснявам, а да не говорич, че на всяка 1-2 минути повтарям като развален грамофон: "Ники нали ще кажеш на мама ако има чиш?", "Ники нали няма да чишкаш в гащите" Crazy
Вчера добре се справи, но аз 2 пъти за по малко го изкарах, не знам как ще е на истинска разходка Thinking
А като заспи забелязах вчера \и на обяд и вечерта\, че 2ч. може да стиска и не пишка. Да видим как ще е за вбъдеще все пак сме прясно махнали памперса.
Аз пък друго се чудя, ако почна да го водя на плаж, дали ще ни повлияе и ще спре да си казва newsm78 ащото все пак там е гол и чишка когато и където намери.

Общи условия

Активация на акаунт