Как да ги разделя?

  • 10 678
  • 143
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Мисля че набъркването ти  ще има обратен ефект, но то времето ще покаже.

# 31
  • Мнения: 5 370
Само аз ли усещам тънкият и неподражаем хумор Селтаковски? Mr. Green
Сега-сериозно.
Знам идеално за какво говориш, Сел. Аз имам пред себе си примера на една, хм, не само незавършила НБУ, ами не знам дали и средно беше изкарала, която просто си събу чехличките и се намъкна там, дето не е и сънувала. Че дори и хубава не беше.
Чалга+блонд и дискотеки бяха нейното верую.
Обаче мъжете сами са си виновни. Защо толкова често предпочитат да мислят с долната, отколкото горна глава?

( и децата знаят, че "Хубава жена" е само филм  Whistling)

# 32
  • София
  • Мнения: 38 476
Селтакис, само магия ще свърши работа!
Иначе ако е писано - ще стане.

Аз имам два примера. За единия даже бях пуснала тема, защото ставаше дума за милото ми братче. Слава Богу, неговото изрусено чудо само си отиде.

Другия пример - приятел на мъжа ми по чашка и по принцип. От рода на Казаковите /няма да казвам точно кои/. Ами хвана го една такава простакеса и не го пусна. А какви му ги наговори против нас, не ми се мисли. Сега си пием без него.

# 33
  • Мнения: 12 662

Не можем да виним само тях. Бабата от Роберт колеж не си е свършила работата. А майката може и да е някоя селянка. Мъжът е объркан. Ако му беше ясно, че такава става за любовница, но не и за съпруга.

която просто си събу чехличките и се намъкна там,

Много е важно да си събуе чехличките.  И да въдвори ред в наследствения апартамент.  
Селтакис, ако бъдете допуснати, приготви се да се събуваш пред вратата.  

# 34
  • Мнения: 6 992
Само аз ли усещам тънкият и неподражаем хумор Селтаковски? Mr. Green
И аз , и аз  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 5 370
Трещерица, ох, то да беше само апартамент, ехееееее.....
Ама млъквам. smile3505

# 36
  • София
  • Мнения: 15 460
Ако има такова момиче наистина, направо ми е жал за него!То милото толкова усилия полага да се уреди, и да се намери накрая някой, който иска да я разкара.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 281
Само аз ли усещам тънкият и неподражаем хумор Селтаковски? Mr. Green
И аз , и аз  Mr. Green

Явно само аз не го познавам тоз потребител емблематичен и тъй сериозно подходих Wink

# 38
  • Мнения: 152
Автора, между редовете на разказа ти се чете следното: аз нямам личен живот, а братът на приятеля ми има, аз съм божествен, а братът на приятеля ми е нормално момче, защо тази жена е избрала него , а не мен - мъжкаря............и други в посока на тази психология.

# 39
  • Мнения: 2 829
Бърди
не си само ти....

имам пред очите си години  наред неподходящи  двойки--еми супер гадно е
човек не може да си приказва  на спокойствие без въпросната дама ,в нашия случай да изръси някоя "умнотия"
и да сконфузи седянката ни


# 40
  • Мнения: 24
Зандали, явно форумската психоанализа ти е стихията - развивай тези умения!...и четенето между редовете!  Peace

Иначе на всички, които ще пуснат емотикончето с пуканките, пързалката или пък лекичко ще ме четнат за чувството ми за хумор - момчето е реално и от плът и кръв...ама то верно съм в ситуацията на лъжливото овчарче, никого не виня  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 13 206
Не му се бъркай.
Те ако не са един за друг, рано или късно сами ще се раделят.

Няма да се разделят, а ще видим някой ден мацката до парламентарния експерт с премерен грим и не толкоз шумна  Crazy
И според мен такак като го описваш (ако си обективен изобщо) са неподходяща двойка  Grinning Обаче колкото повече му говорите, толкова повече той ще се закучва, това е...

# 42
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Само аз ли усещам тънкият и неподражаем хумор Селтаковски? Mr. Green
Започнахме да се усещаме и други Laughing
А аз зачаках появата на момата...

# 43
  • Мнения: 627
Селтакис, харесвам те много, но ме разочарова с тази тема...
Ти откъде знаеш кое е по-добре за човека и от какво има нужда той, че да му помагаш, без да те е молил...
На вкус и цвет товарищи нет, нали знаеш... Постави се на негово място - някой да дойде да ти каже, че жена ти е простакеса, а? Може и да има такива, които не я харесват, нали

Или пък на нея някой да отиде да каже, че ти си простак, сплескан задник и какво още беше там... Стой си настрана, това е най-правилно...

А, и още нещо - като ги знам нашите депутати каква са интелигенция, недей да ми говориш за аристократичните им потомци...

# 44
  • София
  • Мнения: 7 190
Обаче мъжете сами са си виновни. Защо толкова често предпочитат да мислят с долната, отколкото горна глава?
Не съм сигурна, че е само това. Броят на интелигентните жени, опианяващи долната глава е напълно съпоставим с този на неинтелигентните такива.
Има една категория мъже, които поради факта, че дълго време са пребивавали в обкръжение на интелектуалки, се оказват отблъснати от тях, и по детски тръгват да търсят "обикновен, приземен и хубав живот" със също такъв обикновен неинтелектуален и ненатоварващ партньор.
А когато се усетят за какво всъщност иде реч, обикновено вече е късно.

Общи условия

Активация на акаунт