Как да ги разделя?

  • 10 686
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 152
Не разбирам много от кучета, но не намирам прилика между питбула и изрусена мадама.

в характера  Wink


А ти предпочиташ да е с булонка  или с кокершпаньол?

# 136
  • София
  • Мнения: 2 840
...оооо, Вие люде ветерани простете за доблестта
Що пишеш с главна буква това местоимение?

Не е доблест това, а нарушаване на правилата, които, може и да е досадно, но трябва да се четат.
Твърде добра съм с теб. Преразказвам ти ги в крачка.

Хм, КЛОНКА в една тема я охарактеризираха като питбул. Ама пък беше ''жизнерадостен питбул''.
А и е умна. Тюх.
Това или съм го пропуснала, или съм го забравила. На ветераните им е простена всяка форма на склероза.

# 137
  • Мнения: 35
Абе не мога да разбера 2-3 потребителки тук , защо все чепкате темата "стари" " нови" потребители.
Няма тема която да не ос- р.ана с подобен сорт изказвания и то от 2-3 едни и същи лица.
Споко няма да ви грабнем короната за остроумие и оригиналност, няма да заблестим и да ви засенчим.
За всеки има място под слънцето т.е под форума  Mr. Green Бреййй много ревностно го пазите тоя форум- да не му е златна оная р-та.  newsm78

П.П И две думи по темата за да не е спам, аз пък познавам една заможна дама "реститутка" дето взе един прошльо за съпруг и си го гледа като писано яйце и са щастливи. И знаеш ли за 2-3 години как се ошлайфа сельото, нищо чудно сега той да пуска  тая тема
във форума  Grinning

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 16:43 от lola7802

# 138
  • Мнения: 2 196
Как успяхте в една тема да се скарате на тема София-провинция и на тема стари-нови потребители?!
 Както е тръгнало, след малко ще се скубем на тема кърмене или АМ.
А тук имаме сериозен проблем за решаване, ей.

КЛОНКЕ, то си беше похвала. Laughing

# 139
  • София
  • Мнения: 62 595
Познавам подобна двойка.......все едно тях описваш, но те вече свършиха важната работа - ожениха се.  ooooh!  Резултатът за всички странични наблюдатели е ужасяващ, но.......... мъжът има вид на адски щастлив. Забавлява се ужасно. Кеф му е, свети от кеф. Всички предричаме фиаско... скоро! Максимум година! Или пък две, пет, двадесет... странно нещо е живота! Thinking

Аха, и много ви се иска да излезете прави.

# 140
  • София
  • Мнения: 2 840
И знаеш ли за 2-3 години как се ошлайфа сельото, нищо чудно сега той да пуска  тая тема
във форума  Grinning
ТОЙ е!

# 141
  • Мнения: X
Как успяхте в една тема да се скарате на тема София-провинция и на тема стари-нови потребители?!
 Както е тръгнало, след малко ще се скубем на тема кърмене или АМ.
А тук имаме сериозен проблем за решаване, ей.

КЛОНКЕ, то си беше похвала. Laughing
Дори не! Дълъг, пространствен панагерик!  Joy

# 142
  • София
  • Мнения: 2 840
Дори не! Дълъг, пространствен панагерик!  Joy
Не знаех, че мъжът ми пише тук. Mr. Green

# 143
  • Sofia
  • Мнения: 3 030
Понеделник сутрин, офисът скучае...
Защо просто не започнете да пиете от сутринта, а се пробвате колко "риби" ще закачите?
Защото историята е истинска, дори аз имам един приятел, чиято сестра има първи братовчед, който е чувал същата история в 2 различни варианта (а му се е случила в трети).
Маскани*.




*Пиетро

Общи условия

Активация на акаунт