За момченцата и момичешките играчки

  • 4 970
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Моят син също обожава т.нар. момичешки колички. Много обича да бута такива, че и доказа телство имаме  Mr. Green.

# 61
  • Мнения: 3 034
супер ограничено мислене имат някои, дам...  ooooh! естествено, че имаме всякакви играчки. в градината, където има и детски психолози също има всякакви играчки. вярвам, че те са по-добре подготвени професионално от съседките или ССФ. или още по-зле - от нереализиран български псевдо мачо.  Whistling различните играчки развиват различни умения. полова диференциация не се случва на това ниво. нито по този начин.

# 62
  • Мнения: 294
Не знам вашите момчета какви колички бутат,
но малкия ми син- на 4 и половина има криле на Зън-Зън,  чорапи на Уинкс и чантичка, пълна с гримове, корона, принцеси и книжки и пъзели свързани с тях, пръстени от списанието Барби)като се накичи с тях е като мексикански сутеньор) , ДВД-та с принцеси основно!
Искаше и чехли момичешки ...е, това вече не съм му купувала!
Не съм притеснена, оставила съм го да си го изживее!
 Heart Eyes
Изобщо не споменавам за моливи, химикалки, кухни, картички, тефтерчета с Русалките...
Интуитивно съм спокойна! Твърде твърд е, за да стане гей, например! Големият ми син е много по-нежен, чувствителен и раним!А на него му дай Лейзи таун, Рейнджъри и футбол!
А, бе, важното е да са здрави и щастливи!
 Wink

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 10:11 от Илея

# 63
  • Мнения: 222
имахме бебешка количка имахме и бебе в нея.за мен няма значение дали ще бута количка или ще си играе с някоя друга играчка"подходяща"за момче.важното е да се занимава с това ,което му е интересно и което го забавлява.сега съм му купила и пазарска количка и в нея слага бебетата си и ги угрижва,ще стане много добър тати от него.нека още от сега да се учи че хората са равни и че няма мъжки и дамски задължения отдавна не живеем в соц.строй. Grinning

# 64
  • Мнения: 252
Ами айде и аз. И моят син си е играл с количка, даже я използваше за прохождане, беще му много лесно.  И все още тикаме отвреме навреме.
И с кукли играе като ходим на гости и плюшени играчки гушка. Не съм му казвала, че това са момичешки играчки, нито да не играе с такива неща. За него това са си играчки. Не мисля, че на тази възраст мога да му обясня разликата в половете и че не бивало да играе с нещо си.
На него пък с коли не му се играе, дай му топки, лопатки и пясък или да човърка с отвертки.

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 547
Няма нищо страшно , всички момченца си играят с кукли , защото не им кукуваме и им са интересни .

# 66
  • Мнения: 3 929
Синът ми също се беше захласнал по количките за кукли и даже мислех да му купя, за да му мине меракът.
Освен това майка ми му беше подарила ходеща и пееща кукла.
Какво лошо има в това?!
Виж, за момичешките дрешки, обличани на момче, съм на друго мнение, но това вече е и друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт