И аз ще се присъединя към вас...

  • 7 269
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Много се опасявах да не ти се случи това. Върнах се назад в постингите и видях, че на 7ми си писала че преди няколко дни се върнал. Значи има няма 2 седмици издържахте.
Моят пък не си идва, не можел, но пък за сметка на това всеки ден звъни да сме се видели /поводи си намира постоянно, то все има за какво. уж ще се развеждаме, все пита нещо за развода, или да ми дадял пари да купя нещо на бебето, или ... абе глупости колкото искаш/. От време на време намирам сили да го отсвиря и да не му вдигам телефона, ама издържа някой и друг ден и го вдигна, викам барем може нещо да е решил по-така. Обаче тц.
Та сега съм решила /ужким наистина/ ама наистина да не му вдигам телефона и вкъщи ако трябва ще го изтръгна от контакта, и на бачкането...
Защо ти го казвам. Ами предполагам че и твоя случай е такъв горе долу. Подобен поне. Ами реши проблема с телефона и ти, ако цъфне у вас предполагам имаш шпионка на вратата. Трябва много воля, знам го и за теб, и за мен, но това е правилно. Той като остане някой и друг месец сам... ама наистина сам..... ще разбере кое е ценното в живота, но дано да имаш воля / и аз/ да си го преживяла и да го отсвириш...
Значи май и двамката ни са от тия дето не знаят какво искат, но защо трябва да е за наша сметка.... Много ми харесва напоследък приказката: Виновен е не този който яде баницата, а този, който му я дава...

# 76
  • Мнения: 597
Ейййййййййййй много ме е яд Сайонара...Така се бях зарадвала за вас и си мислех,че вече всичко ще е наред.Какво стана за Бога,скарахте ли се?Защо той се изнесе пак????
Ако имаш нужда да поговорим,знаеш ми кюто.
Целувам те,дръж се!

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Прибра се,но....вчера си тръгна отново....То това стана вече за подигравка....Не го ща вече!!!Не ми трябва!Направо съм в шок...
чак сега виждам темата. Какъв му е проблема?

# 78
  • Мнения: 6 315
Прибра се,но....вчера си тръгна отново....То това стана вече за подигравка....Не го ща вече!!!Не ми трябва!Направо съм в шок...

Съжалявам много! Кейси е права, обаче! Не му позволявай да си играе с теб и с чувствата ти!

# 79
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Прибра се,но....вчера си тръгна отново....То това стана вече за подигравка....Не го ща вече!!!Не ми трябва!Направо съм в шок...
Съжалявам! Хайде горе главата и тоя път край щото те прави луда калинка и ще се отрази на детето всичкото това!
Бъди силна и през гъза му тегли ритник ако пак ти доприпка гадта мръсна!

# 80
zdravei Sayonara i az sam v tvoito polojenie,ot kakto se rodi beboka tatkoto si trugva niakolko puti ostavi go na5 meseca veche 1 mesec nesme go vijdali i ne ni tursi nadqvamse i da neidva poveche naistina ne pozvolqvai nikoga nikoi da ne si igrae s chustvata ti jivei s misulta che nai xubavoto neshto ot nego e pri teb taka pravq i az da sa ni jivi i zdravi decata  Hug

# 81
  • Мнения: 597
Абе тия мъже май като станат бащи и изкрейзват нещо.....

# 82
  • Мнения: 2 863
Сайонара, гледах ти темата, че набъбва и предполагах, че получаваш стандатните пожелания за щастие и т.н.... нямах намерение да се включвам в пожеланията, понеже съм сигурна, че подобно поведение като на твоя мъж не се промения и е само е въпрос на време пак да си събере багжчето. За съжаление  единствената причина това да става отново и отново е твоята мекушавост. Повярвай ми не го казвам като упрек, познавам до болка дова състояние, в което другия идва с  един тон сладки приказки и едно гласче вътре в теб ти казва може този път да се получи.... и така до следващия път.... Много ти съчувствам, знам колко е гадно, но ако ти не сложиш границата, това просто няма  да има край бъди сигурна.... Ако го е било грижа за детето му или за теб, има много адекватни начини, човек да го покаже ако иска....

# 83
  • Мнения: 1 858
Според мен твоичкия прилича малко на полтергайст сега го има сега го няма...
Май незнае къде го сърби бих казала че ти трябва смелост да го почешеш като го ОТСВИРИШ ЗДРАВО !Аз съм била на 6 месеца когато майка ми е напуснала баща ми и трябва да ти кажа че бях много щастливо дете (понеже много рядко виждах баща си) и знаеш ли не ми и трябва не съм го виждала от 6 години а живее на 40 км от мен .Така че знай ти си силна и ще успееш да дадеш всичко на дъщеричката си сигурна съм а за таткото си мисли като за цианкалий ,надявам се че ме разбираш какво имам впрвдвид!Разбира се най-добрия вариант е едно семейство да е цяло но когато виждаш че не може по добре не се измъчвай не измъчвай и детето скъсай докато е рано защото после и дъщеря ти ще понесе много болка от вашата раздяла без тя да има вина!

# 84
  • Мнения: 4 187
Как си Сайонара ? Как вървят нещата при теб ? Виждам ,че отдавна не си писала, сигурно нямаш време Tired. Драсни 2 реда все пак .....

# 85
  • Мнения: 473
Хихихи....................................Имам едно предложение.Като си тръгва и пак се връща,лепни му един график на външната врата.Ама не му вдигай телефона за да се довлече до вкъщи.Тогава да види графика  който си му спретнала. newsm47

# 86
  • Мнения: 2 258
Здравейте,момичета Simple SmileПри мен положението е както винаги.Вече приключих с всичко свързано с него и съм непреклонна.Преди няколко дни видя детето и толкова.Склонна съм да му я водя по веднъж месечно за по 1-2 часа.Колкото по-малко ни вижда,толкова по-добре.Опита се да ми прехвърли отново вината и да ми каже,че аз не съм искала да живея с него,но този път имах сили само да се изсмея...Не мога да споря вече и да се боря с дух....С Денката сме екстра!Дори днес се върнахме от двудневна екскурзия и сме свежарки отвсякъде.Имам си и стабилен обожател вече LaughingМного ви обичам-да знаете и се радвам ,че ви има! Heart Eyes

# 87
  • Мнения: X
Опита се да ми прехвърли отново вината и да ми каже,че аз не съм искала да живея с него...
Едно и също навсякъде, еи...
Вариaция на темата Ми то всъщност ти ме изгони.

# 88
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Sayonara много се радвам - за почивката и честит обожател! ДА си жива и здрава.
Ние не се чухме ама Дани се заформи първо с една хрема, а сега отново на нов глас старата песен.
МЕРСИ за количката! ДА ти кажа, че спаси снахата на моя приятелка - жената от чужбина си дойде да ходи в клиниката на Чавдаров /където водих ДАни/ и няма количка. Дадох й старата си лятна... това нямаше да е възможно без твоя подарък за бебе Дани!
МЕрси от мое и тяхно име!
И шще се чуем - тази седмица съм при свеки събота/неделя, а другата е ЧРД на малкия, но пък може да минеш за празника... Целувки - и още мноого обожатели!

# 89
  • Мнения: 3 394
иииииии, Сайонара, и обожател вече Crazy

твоят да не изперка нещо като научи  newsm78(е, може пък и да си го заслужава)

Общи условия

Активация на акаунт