СЕПТЕМВРИ - 09'27

  • 12 595
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 56
Момичета, мерси много за подкрепата!
Аз се поуспокоих и съм по-добре сега. Мисля, че няма проблем и няма да ходя при доки за сега.
Чифлигарова, много добре разбирам за какво говориш! Миналата година ми се случи същото нещо с едни тапети от Домко! Бях бясна, защото различните цветове се падаха на стената зад телевизора и щяха да ми бодат очите и до днес. За това ги сменихме, бяха само 2 ивици, но докато намеря в магазина подходяща ролка, бая зор видях. На всичкото отгоре вместо да се извинят, че не са ме предупредили, че има вероятност от такъв проблем, тези от магазина ми се скараха защо не съм гледала партидите!  #2gunfire
Та вече знам, че дори и да са от една серия тапетите, човек трябва много да внимава заради различна наситеност на основния цвят... И още се чудя тези консултанти в магазина за какво са, ако не да ти кажат нещо такова?


# 286
  • Мнения: 16
Честито бебче и дано скоро се гушкат с мама и тати.На мен преди около месец ми се случи да падна в коридора,че малките бяха разлели нещо на паркета,но нищо ми нямаше-дано не сси се уплашила много,че е много неприятно,а с каката паднах в деветия месец в банята,но явно имах късмет и не ми стана нищо.

# 287
  • Мнения: 118
Привет и от мен! Hug
Неки,радвам се,че нещата с бебо вървят добре!Стискам палци скоро да излезе от кувиоза и да наддаде та да си го приберете в къщи! Praynig
Криската,добре,че си минала само с калта и натъртванията,а не е станало нещо с бебо! Peace

# 288
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Айде да с еотчета, нали е отчета Laughing Днес явно имах късмет, ще видим дали ще ми излезе през носа. уцелих един много готин и усмихнат лекар в Шейново. Предложи ми сам да ме гледа на ехото, а аз тъкмо си направих устата да питам. Обясняваше ми подробно какво гледа, потвърди пола, каза че всичко е перфектно, отговаря си на седмиците. Аз питах за водите - каза, че са в норма и няма от какво да се притеснявам. Е, имам гъби, но от най-лесните и три дена ще слагам ГИно нещо си Crazy И накрая разбрах и размери  800гр/25см, като саламче е Joy Joy Та сега съм доволна, купих си торта и ще ям. Само 2 кг съм качила и ако продължавам така ще кача като миналия път (дано не са повече де Praynig)
Момичета, не се притеснявайте, че не качвате. Никой не е казал, че трябва да се напълнее много. Нормално се води 6 кг за цялата бременност, всичко друго е на дупето на мама Mr. Green
Криската, важното е, че не си паднала на коремчето Hug Другото  само уплаха, ще мине

# 289
Гледам че си говорите за килограмите.... newsm78 И като ви чета май ви бия всичките -11 кг съм нагоре аз. Най мн бях качила миналия месе-5 за 1 месец.  Rolling Eyes Докторката като ме мери на жк се изпули направи. Нахока ме на бърза ръка и сега бях се поограничила де.... newsm03. Не ям вече толкова сладко и пици и дюнери... повечко плодове и тоя месец съмс 1,5 отгоре newsm44. Ам в край на сметка каквото доде важнотое бебка да е ок , а мама ще ходи да бяга после
Браво на бебто на Неки ... стискам палци бързо да се приберете в къщи newsm51

# 290
  • Мнения: 16
Вие си мислите,че сте зле с килограмите аз съм вече+16 и не ми пука каквото стане пък после ще свалям.

# 291
  • Мнения: 233
eli_gu  точно това имам пред вид - слага се в колата, и отдолу прилича на люлка - ама и аз го обясних  Embarassed
момичета за килограмите аз съм с 15 отгоре  Embarassed, но и тръгнах от малко, но просто се плаша какво ще стане до края... като почне  да расте бебето накрая...

# 292
  • Мнения: 14
dundito2 аз и тебе те бия-преди  месец бях 12 отгоре,като 6 за един месец Shocked!сега не съм се качвала на кантара,но всички са много готини и постоянно ми казват че имам само хубав корем Joy Joy
малко бях намалила сладкото,но тия дни пак съм на тема "сладко и тестено" Crazy

# 293
  • Мнения: 24
Здравейте, записвам се в темата  bouquet

# 294
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Заповядайте в новата темичка...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407518.msg11644684#msg11644684

Общи условия

Активация на акаунт