плацента инкрета...страх ме е

  • 99 565
  • 1 218
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 473
Поли и от мен  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 1 081
  • Мнения: 7 605
С риск да ме бие Мамунката, но трябва да разбия един мит тук - митът, че Поли е сама в Германия.

Мамунката беше с тях на първата консултация в Шарите за да йм превежда.
Мамунката беше с тях и вчера, когато са били пак в болницата на консултация.
Мамунката от една седмица не спира да тормози администрацията на Шарите, за да изготвят офертата, без която не можем да предприемем по-сериозни мерки.
Мамунката снощи в 3 часа е викала линейката.
Мамунката снощи в 3 часа е станала и е тичала в болницата при Поли и Делян, уреждайки административните въпроси около приемането й по спешност.
Мамунката и днес е стояла с тях, за да превежда, да ги разсейва, да не са сами!
Мамунката е поканила Поли и Делян да живеят у тях.
А и тя има 2 деца, едното дори няма и годинка.

С изказвания, че Поли е оставена на произвола, сама в Германия, са много обидни предвид всичко, което Мамунката прави. Тя е скромна и със сигурност не й е удобно, че пиша всичко това което прави тя, но се надявам да не ме бие много  Mr. Green

Та много ви се моля, поне малко успокоите топката. Поли има нужда от подкрепа, от спокойствие, това е най-важното за нея в момента. Бъдете сигурни, че за всичко друго се грижим. И не сме начинаещи в това.

Поли, горе главата! Ти си в много добри ръце, знаеш го това, другото няма значение.

# 1 082
  • Мнения: 1 152
Мамунката   bouquet и всички момичета, които помагате на Поли   bouquet
Слава Богу, че има хора с такива сърца  Hug

# 1 083
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
За Мамунката  Hug newsm51
Аз не съм си го и помислила, че Поли е сама  Peace
Поли,  Hug Praynig Praynig Praynig

# 1 084
  • Мнения: 392
Поклон на тая прекрасна Мамунка, бих искала да я познавам!  bouquet
Кураж и късмет отново на Поли и бебчето! Heart Eyes

Задействала съм събирането на пари тук, както бях споменала бакшишите от магазина, в който работя, колеги от съседните магазини и ресторанти също ще дадат по нещо. Пратила съм призива за помощ на всичките си скайп абонати, на всички в емайлната кутия. Те от своя страна ще препращат на своите познати и който може ще помогне!
 
Богородица да ги закриля! Praynig

# 1 085
  • Мнения: 441
Поли, прегръщам те.
Дано всичко е наред с вас.

# 1 086
  • София
  • Мнения: 6 199
Следя темата от самото начало,цялото ни многолюдно семейство се моли всичко с Поли и Точица да е наред и да се приберат тук заедно и здрави Praynig
Чак днес успяхме да внесем пари,не са много,че в момента сме затруднени,но се надявам другата седмица да можем пак да се включим.

Мамунката,Татяна,Либи
и другите момичета,които се занимават с организацията-възхищавам ви се.Поклон. newsm51

# 1 087
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 998
Здравейте, не съм чела назад, уморена съм. Снощи попаднах в болница по спешност след кръвоизилив...Стискайте палци да спре кървенето, за да има шанс малката ми точица. Не знам как са сметките в банката, ако до утре всичко е наред - ще ви информирам, преди обяд. Сега ще се опитам да поспя Hug
Благодаря, че сте с мен

МАМУНЧЕТО МИ, И ТИ НЕ СПА ЗАРАДИ МЕН....БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИАРДЕН ПЪТ....
Лека и спокойна нощ!

# 1 088
  • Мнения: 1 305
Поли ти си една силна жена.
От сърце ти желая всичко да е наред, и след време само да си спомняш за бременността Hug

# 1 089
  • Мнения: 2 617
С риск да ме бие Мамунката, но трябва да разбия един мит тук - митът, че Поли е сама в Германия.
..............
С изказвания, че Поли е оставена на произвола, сама в Германия, са много обидни предвид всичко, което Мамунката прави. Тя е скромна и със сигурност не й е удобно, че пиша всичко това което прави тя, но се надявам да не ме бие много.

Та много ви се моля, поне малко успокоите топката. Поли има нужда от подкрепа, от спокойствие, това е най-важното за нея в момента. Бъдете сигурни, че за всичко друго се грижим. И не сме начинаещи в това.


Всеки, който е изчел темата, знае това много добре.
Поклон, момичета, за всичко, което правите за Поли!  bouquet

И дано Господ се смили над това семейство! Praynig

# 1 090
  • Мнения: 1 163
Полинце Hug Praynig Praynig Praynig Praynig

Мамунка ти си невероятна жена Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 091
  • София
  • Мнения: 2 613
Поли, ще продължавам да се моля за вас, с бебчо Praynig Praynig Praynig Praynig
Мамунката, Татяна, Либи- поклон пред вас за това, което сте и това, което правите  bouquet

# 1 092
  • София
  • Мнения: 1 939
Мамунката е ГОЛЯМ Човек, още предния път Поли каза каква помощ и е оказала, добрината която прави за Поли и Делян и малкия Иван ще и се върне   bouquet  bouquet  bouquet

Поли дано днес има добри новини от теб  Praynig

# 1 093
  • Мнения: 2 746
Поли, спокойно!!!! Няма да се предаваш, ей!  Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 1 094
  • Мнения: 3 246
Поли, непрекъснато си мисля за теб, кураж миличка Praynig Praynig Praynig
Мамунката,  bouquet  bouquet  bouquet
Мамунката, Татяна, Либи благодаря че има хора като вас  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт