® E-bay - тема 31

  • 34 656
  • 769
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 6
Да питам и аз - за колко време е нормално да идват поръчките от Англия?
Платена е преди 10 дни и нищо... до сега са се мотали най-много 7. Имам ли повод за притеснение или да си чакам  Rolling Eyes

... и какви са тези стикери, които поръчвате? може ли линк?
Аз имам две тениски платени на 20`06 и още ги няма ooooh!

Някой назад спомена,че англ. пощи стачкували преди няколко дена - може би не си дават много-много зор и за това нещата ни се бавят Tired

# 766
  • Мнения: 2 865
Благодаря ти!Значи да търся на цена+ пощенски раходи до 150 $:)
Може да попиташ продавача дали е склонен да декларира по-малка сума. Повечето го правят без проблем.
Къде сте чели това че като е пратено от фирма е 150 границата. Аз съм срещала 45 евро само....


Заповядай: http://info.mitnica.com/index.php?p=coment65

Мерси, златна си Grinning
Вижте какво още пише:
При определянето на дължимите мито и ДДС и за пратки с незначителна стойност, и за пратки от физически на физически лица, като основа се има предвид собствената стойност на стоките, без да се включват транспортни и други разходи. Задължително обаче в придружаващите документи собствената стойност трябва да е посочена на отделен ред. Ако в документите фигурира една единствена сума, в която се включват транспорта и другите разходи, то дължимите вземания ще бъдат изчислени върху нея.

# 767
  • Мнения: 2 865
Да питам и аз - за колко време е нормално да идват поръчките от Англия?
Платена е преди 10 дни и нищо... до сега са се мотали най-много 7. Имам ли повод за притеснение или да си чакам  Rolling Eyes

... и какви са тези стикери, които поръчвате? може ли линк?
Аз имам две тениски платени на 20`06 и още ги няма ooooh!

Някой назад спомена,че англ. пощи стачкували преди няколко дена - може би не си дават много-много зор и за това нещата ни се бавят Tired
Едно нещо, което поръчах на 2 юли вечерта,  го получих на 7 юли. Рядко се бавят повече от 5 дни. Провери да не са ти го изпратили ground.

# 768
  • Мнения: 22 433
Здравейте пак от мен. )))

Стискайте ми палци да си получа другата седмица подаръка за кръщенето, че започвам леко да се притеснявам. ))))

Днес купих набързо една жилетка за малката и наддавам за още няколко. ) Много харесвам жилетки за есента и зимата и тя е пълна с такива. )))

ето я

# 769

Общи условия

Активация на акаунт