Прическа "на пластове" - за и против

  • 43 042
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 418
Направи ги от височината на ухото,или
от края му.Другият вариант е косата да
се изтегли успоредно на главата
и така да се подстриже.

# 31
  • Мнения: 0
разгледайте някой предложения за дълга коса дълга коса лято 2009

# 32
  • Мнения: 22 430
Сестра ми е с чуплива коса, и е подстригана на пластове. Стои и чудесно.
Моята коса е права...подстригвала съм я така и ефекта е катастрофален. На нищо не приличам в главата и изглежда сякаш имам 2косъма коса. А не съм чак толкова зле от към гъстота на косата.

# 33
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
...Другият вариант е косата да се изтегли успоредно на главата и така да се подстриже.
Много добър съвет. И по този начин, предполагам, ще се постигне точно този ефект на "преливане", нали така?

# 34
  • Мнения: 1 418
То и по другият начин се прелива,просто така
етажите започват по-отдолу.Незнам дали ме
разбра... Grinning

# 35
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
То и по другият начин се прелива,просто така
етажите започват по-отдолу.Незнам дали ме
разбра... Grinning
Разбрах, разбрах.
Сега остава да намеря кой да ми го направи... Thinking

# 36
  • Мнения: 141
Аз се постригвам така вече няколко години, но съвсем скоро установих, че просто ти трябва добър фризиор, за да стои добре. Старата ми фризьорка все ми обясняваше как съм щяла да съм като с каска, ако ме постреже така, както искам и все нещо не ми я правеше томно както исках, но новия е направо супер-точно както си го предстявах-така го направи  Simple SmileИначе на права коса стои най-добре, поне на мен, докато на чуплива я щръкне от тук, я от там. Другото, което е- не стои много добре, ако е като венец, защото дори и да ти е дълга отпред, все едно ти е много къса и не можеш да си я дигнеш нормално, като ти е топло, ами трябва с разни фибички да я прикачвааш  Rolling Eyes А аз ако не съм на етажи полудявам-имам много коса и само ми се заплита и мноооого топли през лятото и е ужас

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
За пластове - на по -гъста и/или чуплива.Против- на по-тънка и права ,като моята.Откакто махнах пластовете си харесвам прическата.  Peace

# 38
  • Мнения: 66
аз съм на пластове бях с чуплива коса , след като родих малко се поизправи сега пак взе да се чупи и съм все на пластове на моята коса стои добре и и придава обем , но наистина ти трябва добър фризьор , моята е такава в момента , но аз използвам и друг начин и то много успешно се получава даже, фризьорката ми каза последния път като ме подстригва че прическата така е по -сполучливо подстригана от това което правят  някои нейни колеги , та принципа е навеждаш надолу сресваш добре и връзваш на опашка колкото по къс искаш да е горния пласт толкова по-нависоко връзваш опашката , на мен ми стои добре като е вързана малко по-назад /тоест с по дълъг горен пласт / . Но за първи път най-добре отиди на опитен фризьор попитай първо кой подстригва добре точно на  пластове . Аз общо взето два пъти годишно ходя на фризьор , а иначе ако ми се наложи през другото време я подстригвам така

# 39
  • Мнения: 1 280
  Не мисля, че в къщи сам можеш да постигнеш същия ефект. И мен така ме подстригват, събират ми косата горе навива я и реже дори под наклон някакъв, но после дооформя. Нещо което не бих могла да направя в къщи сама  Peace

# 40
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
  Thinking и на мен ми се струва, че ще е трудна работа да се подстрига сама в къщи.

Особено като за пръв път....

# 41
  • Мнения: 26
От много време съм на пластове, на много пластове може би 4-5.Косата ми е много къдрава и след като се измия си слагам малко стилизант и я оставам да изсъхне от само себе си и хем ми е много лесно за подръжка, хем изглежда много добре.Щуро и нестандартно и най-важното не е широко разпространено.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 1 182
На Лео снимката много ми хареса, точно като за моята коса. Успяха ли да ти я направят като на снимката и къде?

# 43
  • Мнения: 585
подстигването вкъщи е удачно за чуплива коса , на съвсем  права коса може би ще  се вижда и най-малката   разлика

# 44
  • Мнения: 1 416
  Не мисля, че в къщи сам можеш да постигнеш същия ефект. И мен така ме подстригват, събират ми косата горе навива я и реже дори под наклон някакъв, но после дооформя. Нещо което не бих могла да направя в къщи сама  Peace
Shocked Shocked Мен досега не са ме подстригвали по такъв начин като съм искала пластове. Звучи много интересно, като отида на фризьор ще я питам за този метод. Би ли обяснила, моля те,  с това от външната страна ли стават пластовете(т.е.дали са от горната, видимата страна на косата) или са отдолу на косата някакси, че никак не ми е ясно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт