МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -4,чуй я ,виж я наслади и се

  • 29 326
  • 456
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
 Hug Hug Е-ее браво! Засега Кенан води в анкетата! Ако може бих гласувала и за Ламия! Ей,софиянки при вас вали ли? Във Варна няма и капка! Отивам да бачкам но ще съм в мислите си с вас и със Кенанчо естествено!! Mr. Green

# 61
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
 Hug Hug Желая ви приятен ден без тъга и черни звезди!  Hug Hug newsm51

# 62
  • Мнения: 222
на мен пък мелодията не ми излиза от акъла, само си я танананикам, моя мъж ми вика Зюмбюло стига си квичала  Joy ми не ги разбира тия работи той  Mr. Green

# 63
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
  bouquet

# 64
  • Мнения: 117
Добро утро Hug.Доста сте изписали по вчерашния епизод.
Аз мисля,че Ламия ще докаже на всички,че не е малкото беззащитно дете за което всички я мислят.ще вземе живота си в собствените си ръце и ще се справи.Кенан от своя страна я гледаше като гръмнат и много се изненада,че се държи така студено с него.Но честно казано, много  ми е жал за Джавидан.Колко е тъжна само всеки път ,когато Кенан отиде на острова сам.Постоянно му звъни да го пита какво прави,дали работи и между другото уж как е Ламия.Ревността и съмненията я изяждат.

# 65
  • Мнения: 267
Трайкова,като гледам няма голямо значение  Crossing Arms
Ох аз премислих вчерашната серия и си мисля,че приятелството на двете момичета няма да изкара още дълго-тоя бащата гледаше Ламия ,като дете близалка и лигите му течаха   ooooh!
А пък как ще реагират като разберат ,че е бременна  Rolling Eyes
Аз си мисля,че Джамил ще я намери и няма да я остави там   newsm78
И на мен ми е мъчно за ДЖавидан ,тоя Кенан заслужава тъпкано да му се връща     Crossing Arms
Гледам 6 човека са гласували за друг,а пък в темата няма нищо писано  Thinking ,защо така и аз се чудя кои са другите по-харесвани  newsm78

# 66
  • Мнения: 343
Аз гласувах за Лейла ама ако не се брои защото я няма вече гласувам за Кенан PeaceХаресват ми тъжните му очи

# 67
  • София
  • Мнения: 15 466
Я да се запиша да си наваксвам пропуските, защото по това време гледам и друг филм.

# 68
  • Мнения: 1 558
geradost отговорите за друг визират предимно Лейла Peace
Не се отчайвай от малкото гласове за Джемил,поне по-лесно ще се справиш с конкуренцията Peace
Ние с redemi трудно удържаме фронта #Crazy Добре,че и mareto_che удря по едно рамо Hug

# 69
  • Мнения: 267
TraYkovA,аз не се отчайвам,така ми е добре.Мисля си обаче ,че много бъркат персвонажа с артиста  Peace  Wink То прим мен се припокриват двете неща  Flutter

# 70
  • Мнения: 1 558
TraYkovA,аз не се отчайвам,така ми е добре.Мисля си обаче ,че много бъркат персвонажа с артиста  Peace  Wink

Толкова по-добре за теб Peace

# 71
  • Мнения: 267
Да права си  Whistling така ми е кеф  smile3508 ,че ще те черпя по едно сокче

# 72
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Браво,Ламия започва да води  Crazy
Аз съм за нея  Peace
и за Джамил  Blush
Кенан така и не успява да ме грабне Thinking
но иначе много се трогвам от любовта им с Ламия,двамата я пресъздават прекрасно,от километри им личи,че са влюбени,така добре играят  Hug  bouquet

аууу,и аз искам сок,портокалов  Flutter

# 73
  • София
  • Мнения: 15 466
Каква любов, Кенан направо си е използвач.

# 74
  • Мнения: 1 558
 
Да права си  Whistling така ми е кеф  smile3508 ,че ще те черпя по едно сокче


Добре тогава кафето е от мен Hug


Общи условия

Активация на акаунт