КИПЪР - ваканционна дестинация с най-готината БГ-делегация (ние :)) - 25

  • 19 186
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 903
Айййдеее запразнихме я и тая седмицаааа smile3558 newsm44

Пепитче, радвам се че все пак си я залИбЯзала тортата и си си моцнала, па макар и в края на деня Mr. Green.... А ти днес гледам добре си се справила пак със софрите... малейййй както ми курка коремааааа, като ги замохам подред блюдата, че и на Аанни сладоледа накрая нЕма да му се размине... newsm22...
            А аз впрочем сколасах, та си я преправих новата блузичка - нал`съм си една сръчна Шапчица Wink ръцъ-пръца с ножицата и иглата... - тя защото от тоя модел дето са с полугол гръб и една прерамка отпред, която минава зад врата..., ама тая прерамка от такова разтегливо трико, че като дръпна блузЕто надолу и деколтето ми слиза чак на пъпа Shocked hahaha дет`има един лаф моделът е "с гол гръб без предница" rotfImbo rotfImbo... ееее, само работа за нЕкой Кумчо Вълчо с палави ръчички да ми я дръпне и опаааа - цицки вънка bombs rotfImao rotfImao.... та позаших самото деколте, щото то доста изрязано и клъцнах прерамката през средата така че да не е една цяла, а две които да се завързват на тила.... пу да нИ мъ`й уруки, ама голЕма майсторица се извъдих bowuu /па и скромна да му се невиди #Silly/

Катенце, то принципно пожеланието ти правилно... fiuuuuuu.., ама лесно ти е на теб така да разправяш - нали твойто мамче надалеч... отдалеч по-можеш да го даваш послушен... - колкот и да ти пИли blahblah и съветва  People No Good примерно по телефона..., ако в нЕкой момент ти дойде ташкън, винаги можеш да се направиш на луда уж че връзката се разпада smile3552 и да завикаш "Ало, ало, мамоооо, пращи бе.., не те чувам.. губиш се ... Айде чао.., пак ще говорим.." tongue Joy Joy ----------- Майтапа на страна, ами да са ни живи и здрави майчиците, че са ни едни на тоя свят Hug...

Мирка, а нямате ли вариант да отивате някъде /друг град или село имам предвид/за около месец-два докато премине периода на цъфтежа... newsm78... Щото иначе айде ще нарамиш големия трион и ще я бастисаш липата пред вас..., ама можеш ли всички липи в града да окълцаш я... #Crazy
Мацоранки, сега ви оставям, защото дългът /разбирайте приготвянето на вечеря cook/ ме зове...

Хубава вечер и весел уикенд на всички!

# 31
  • Мнения: 500
Блонди,имаме бе ,душа!Кипър! WinkАма чак август..... ConfusedА за това,че не мога да окастря всички липи,ми е ясно,ама поне пред нас да няма...

# 32
  • Мнения: 0
  Привет и от мен, мили работни дами! Аз за тази седмица приключих с работата и ще почивам вече. Епопеята на нашия зъб продължава... newsm61...Още миналия петък падна,т.е. 2 седмици след като бе залепен! Днес бяхме в клиниката да го залепят срещу скромната сума от 50 евро и сега е 19.25, а зъб нямаме ПАК! Така "добре" е бил залепен, искам да ви кажа!!! Но по-добре, че стана така...сега вече няма да храня празни надежди, а направо пристъпваме към 2-я, не особено приятен, вариант-мини протеза. Ще я направим в БГ, Алекс си отива на 5 юли и мама ще се погрижи да го заведе на зъболекар. Няма да мисля как ще го понесе Алекс и спирам вече да му мърморя, че да не му създам комплекс...Много хора носят протези и си живеят добре, а за него това ще е временно. Живот и здраве, като стане на 18 г. ще му сложим имплант и ще е ОК.
  Не стига това, ами онзи ден си взех едно кафе в кутийка за работа/харесва ми,че е с мляко, но без захар/  и чак след като го изпих видях, че е с изтекъл срок на годност! Естествено последствията не закъсняха! До вечерта се бях изринала навсякъде по тялото. Че и сърбеше, да му се невиди! Пих антиалергични хапчета и уж съм добре вече. Но почвам да се замислям сериозно дали някой не ме е проклел! Защото, сещате се, такива хора около мен не липсват напоследък... newsm12 Както и да е...
  Блонди, да ти жива и здрава мама! И да не ти създава проблеми  Wink
 Лека и спокойна петъчна вечер на всички!
 

# 33
  • Мнения: 0
ЕХОООО Hug И АЗ ПАК ТУК Hug
Мирка,да ти дам един съвет,ако позволиш....,значи баща ми/бог да го прости/страдаше от същата твар Twisted Evil...имахме липа отпред пред блока и всяка година едно и също Twisted Evil,колкото и да ми беше жал за дръвчето все пак здравето и здравословното състояние на близките ме интересуваше повече/поне аз съм на този принцип/,...та започнах всеки ден да сипвам
 в корена на лепата нафта и до седмица дървото изсъхна и се наложи да дойдат от съвета да го изкоренят /не че се реши проблема ,кой знае колко,но все пак се чувстваше по-добре поне в квартала/ Peace,така ,че ако искаш пробвай,но без да те види някой Peace
Хей ,Блонди,що тъй не казваш по-рано,че по  шев и кройка си Утличничка Joy,че да намерим клиантела newsm78 първа Семо а,та днес се набутах да ми оправят тирантите на една блузка,че нещо и моите цицондри бяха тръгнали на показ  bombs а аз понечих да ги поизкосоря,ама нещо тръгна да ми бяга паяка отзад на гърба и щеше да се развали фасона на фланелката и целия ефек да иде на кино Joy,та го дадох на шивачка и за 2 ръба и малко от терантите ме одрусаааа 20стак Whistling
,ти сръчна шапчица ръца пръца Joy, сигурно щеше да ми помогнеш
Дани,май най-после сте взели правилното решение Peace,то чесно казано детенце бая време се поизмъчи...наистина ще му е трудно в началото,но с ваша помощ,успокоение и кураж мисля,че сте се справи newsm10,да ти кажа и друго.../започвам като свекърва да мърморя Joy/,но ако си спомняш преди месец...бях в същото положение,мислех че имам магия,но започнах всеки ден да къдя къщата и децата и да ръся сол/готварска/под истривалката на входа,иконка до мен в кухнята,че повечето време си прекарвам там Joy и май нещата потръгнаха......опитай и ти newsm10...не боли Heart Eyes
ХАЙДЕ ЛЕКА НОщ НА ВСИчКИ Hug Hug















# 34
  • Мнения: 140
Ехооооооооооооооооооооо! Ето ме и мен!
Малко се позагубих,но ще ме извините Hug
Честита ни нова темичка,Блонди, чудесно си се справила и този път  bouquet
Сега отивам да чета назад че доста странички съм изпуснала Heart Eyes Утре като имам повече сили,ще пиша... Лека нощ и приятни сънища smile3524

# 35
  • Мнения: 903
ДобрЮтрУ, мацоранки!

Ето съвсем лека освежителна закуска във все още прохладното съботно утро....

Пък някой друг да приготви кайвенцето, че с Лорски бързаме за.... grinning039 piasyk

Дани, според мен иди на църква и си откупи литургия /или служба каквато там има като обясниш за какво става дума/..., ако сериозно си мислиш че някой може да ти е направил мизерия някаква... Аз колкото и да съм скептично настроена към правенето на магии и прочие.., все пак вярвам че човешката мисъл, когато е концентрирана в определена посока, може да породи както добро, така и зло /зависи нали от какво е продиктувана/.., та затова ако наистина имаш усещането че някой те мисли с лошо и това предизвиква неприятностите, дето ви спохождат..., беж при дЕдо Поп bishop.., той знае какво да прави Peace

Шанкулче, появи се и ти най-сетне... Hug... Как е хавата при вас - нещо ново за мъжо или още ви държат в невидение..? Rolling Eyes

Пепи, в интерес на истината аз на "дърти години" Mr. Green се престраших така да се пробвам да си правя някои дребни шивашки корекции и при това ръчно, щото шевна машина нямам, а и никога не се научих да работя с такава... Дори спомням си че навремето когато в 5-ти клас /май newsm78тогава беше/ по трудово обучение учихме "шев и кройка" и трябваше нещо съвсем просто да ушием на машина, аз направо изпитвах страх да не си тропосам пръстите  Stuck Out Tongue Winking Eye hahaha hahaha --- Та точно щото ме е яд за някаква дреболия да трябва да нося дреха на шивач, че за един прост тигел да си плащам /разсъждения малко в стил "Чичо Скруч" Joy/, затова ако става дума за елементарна корекция, задължително се пробвам сама, пък знам че ако я оплескам #Silly винаги накрая си стои опцията да ида при шивача Wink

Хайде сладурки, вдигам се от компа, че да се оправяме...
Усмихнат ден на всички! sun

Последна редакция: сб, 20 юни 2009, 09:14 от Miss Blondy~Redhat

# 36
  • Мнения: 5 001
Да почерпя по случай Рожднният ми ден днес! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ставам на 36 лазарника  Blush

     
 

# 37
  • Мнения: 0
Добро утро,банда newsm51
Хайде да се почерпим и да се настроим за уикенд
а сега да сервираме за всички
http://tbn0.google.com/images?q=tbn:0x3IlEE_NKVvEM:http://img.scoop.co.nz/stories/images/0708/123f6b2b8689f62564dd.jpeg[/img]
Моля,заповядайте да ви е вкусно
Аз сте ходя да де разкрасявам newsm62 4470,че имаме и кращенка и сватба,и  newsm78пазаруване ме чака #Crazy,малко пак претрупана програмата #Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=Rr0mTR7qQ5A Hug Hug
Пожелавам на всички страхотен уикенд

# 38
  • Мнения: 0
Мастърче,не видчх ,че си сервирала,

# 39
  • Мнения: 5 001
Пепитке,от повече глава не боли  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Нека да има!
Благодаря за пожеланията Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 903
  Мастерче, ЧРД - здраве, късмет и сбъднати мечти!

Пепиткин, горкия момък да не се удави в капучиното бре?... rotfImbo rotfImbo

# 41
  • Мнения: 0
 БЛПНДИ ,по-добре да се удави някъде другаде smile3521
ти как мислиш newsm62,или сте го подържим да не пада  love001

# 42
  • Мнения: 903
Абе то хУбо да го подържим....., ама пита се за какво шЪ го ФанИм #Silly rotfImbo rotfImbo..., а тъй и като се позагледам,
У погледа му баш такава надежда сЪ чИте: "Сакън, нИ мЪ УстаЙте да изпаднЪ в капучиното!"  Wink Joy Joy
Офффф, спирам с простотиите, че дЯтИто ме чака за плаж да тръгваме....
Айде бай, до по-късно... Kissing Heart

# 43
  • Мнения: 0
Милички внимавай много като се разхождате по плажната ивица,
че вижте какво открих #Crazy Shockedhttp://tbn0.google.com/images?q=tbn:2d-EFFbXr2ClfM:http://i.actu … 05/66154bc533.jpgоооооооооооопсссссhttp://tbn3.google.com/images?q=tbn:twRnTZMu7dKvtM:http://media. … tml%3Fid%3D260104 newsm78 newsm78 хааааааааа я да видим сега кой е видял нещо по-голямоооо......
баш работа за кипърци те нали си падат по голямотооо
и мнооооогото newsm62
 БЛОНДИ,хайде ти отпред аз отзад  да го пазим rotfImao rotfImbo

# 44
  • Мнения: 0
Хей ,рожденичката ти получили подаръче newsm78
яяяяя дай мнение за това
Хайде приятно купонче и цукнете по едно БГ  и за нас

Общи условия

Активация на акаунт