на море в бунгало-евтино, но не първобитно!

  • 49 186
  • 131
  •   1
Отговори
# 45
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Взех ги от сайта, ако има промяна и не можеш да се свържеш, ще звънна на майка.
Цветана Бончева
0897/803192
0882/512364

Благодаря,утре ще звъня,да видим дали ще се договорим за нашите дати. Simple Smile

# 46
  • на село
  • Мнения: 1 028
Някой тук май беше споменал, че търси бунгало съвсем до плажа.
Открих нещо , според мен интересно, но са само две бунгала http://bghotelite.com/web_main.php?id=3046

От мен ако зависи, веднага бих се обадила, ама мъжът ми заяви че било много "диво"  Tired

# 47
  • Мнения: 229
А някой има ли отзиви за бунгала" Костинброд" в Ахтопол ??? Или изобщо за Ахтопол ???

Моля?!  Shocked Това сериозно ли го има, аз съм от Костинброд и едно време (ама много отдавна) сме ходили на бунгала там, но те бяха от работата на баща ми и нищо общо с града  Laughing
В какъв смисъл няма нищо общо с града? С Костинброд ли?
Иначе ни казаха че тази база пролетта са я обновили. Ще видим  Thinking

# 48
  • Мнения: 771
Аз съм фен на Шкорпиловци.Но зависи какво търсите.Този комплекс Рай е кокетно направен, но това, което не харесвам там е, че бунгалата са плътно едно до друго.Може да се зрависвате със съседа и стискаш палци съседите да нямат диво дете.Но те са разположени в кръг така че надеждата да не те прескачат невъзпитени хлапета и да слушаш "яката "чалга на съседа е ...никаква.
Ходихме години в съседните бунгала /Разград/, но сега се смени собственика.Малките бунгалца са си добре.Но предишната съдържателка не правеше почти нищо, защото знаеше че всеки момент ще й ги вземат.Беше хубаво.Отделна баня, тол. и...тя беше много готина-винаги даваше да се ползва кухненски бокс.Освен това почти всяка вечер й ползвахме барбекюто. Няколко станции по-горе децата отиваха да купят картовки/по70ст.!/.На 50м.има склад, от където си купувахме мастичка......!Е! Освен това да ви открехна - в края на селото, към циганската махала има кладница. Прясто месце, пържолки, шишчета....на нормални цени.Романтика! А и плажа ти е близо и е спокоен.Вечер към 10ч.се разхождахме.Вземеш си биричката и си седнеш.Спокойствие.Не мислиш за тоалети и т.н.т. Лошото е, че последната година като ходихме единственното капанче на плажа беше но цигани.Тумбите бяха там непрекъснато и ние не се изкушавахме да сядаме там! С управителката на станцията станахме приятели/а и не само ние/.Тя сега строи семеен хотел, който е малко по-далеч от плажа, но при такива хора да ти е кеф да отседнеш!

# 49
  • София
  • Мнения: 1 832
Ние сме били на Шкорпиловци преди  6-7 години, но в морето имаше огромни камъни и човек не може да се къпе. Иначе има много бунгала и е доста спокойно /поне тогава останах с такова впечатление/.

# 50
  • Мнения: 771
Камъните са само в северния край на плажа.Но пък е вълшебно за гмуркане.По към мостика няма камъни и е суперско.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 064
Някой тук май беше споменал, че търси бунгало съвсем до плажа.
Открих нещо , според мен интересно, но са само две бунгала http://bghotelite.com/web_main.php?id=3046

От мен ако зависи, веднага бих се обадила, ама мъжът ми заяви че било много "диво"  Tired

Въобще не е диво, но бунгалага се резервират още от предишната година. В жълтия хотел е по-възможно да се намерят стаи, първия етаж си е като бунгала, от стаята се излиза на полянката, и по една пътека си на плажа.

п.п. Снимките са правени ранна пролет, затова изглежда диво и пусто, лятото си е навалица.

# 52
# 53
  • Мнения: 289
Идеята за бунгало би била много приятна, ако не бяха шумните компании. Преди 2 лета, докато бях много бременна и из цялата страна беше адски горещо, открих, че е много приятно на едно бунгало в Царево май беше. Докато на следващата вечер защо да не се опъне една маса точно пред нашата врата, та до зори. Бяха поне 10 човека и когато им казах, че искам спокойствие тартора ми каза: Ко искаш, ма? Аз цяла година съм го чакал туй време - да са наям и напия кат' хор'та. Кат не ти харесва, изнеси се. Хай, глей си работата, да не стаам.
Затова позволявам си да ви помоля, когато споделяте за условията на бунгалата, може ли да споделите и дали има шумни компании? Естествено, днес може да има, утре - не, но предполагам може да се добие представа по някакъв начин.
Аз се замислих за Каваците, но май имам спомен, че строяха нещо като ходих последния път. А бяха казали, че там има някакви бунгала?

# 54
  • София
  • Мнения: 210
За Шкорпиловци знаете ли къде взимат кучета? Мин. година се обаждах някъде там и собственика с много уговорки се съгласи да ни приеме с куче, но в последствие се разминахме с морето. Знам, че на повечето от вас не би им било приятно да има кучета наоколо, но за нас това е ръководещо къде ще почиваме, защото държим "шаро" да е с нас. Имаме винаги резервен план "Нимфа" на Камчия, но от няколко години ми е мерак за Шкорпиловци.
  animal037

# 55
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Във въпросните "Рай" съм виждала хора с кучета. Най-добре питай по телефона.

# 56
  • Мнения: 4 306
С малките мисля, че най-подходящо за почивка ще бунгало. На мен се пада трудния избор ooooh!. Много благодаря за споделените мнения. Гледах по сайтове и от гугъл, обаче снимките са си снимки, а някои дори са качили снимки от 2005, за други имам съмнение,че са снимали стаята на управителя само  Laughing.
За сега ми харесват Витоша в Китен и едно предложение в Арапя.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
За Шкорпиловци знаете ли къде взимат кучета? Мин. година се обаждах някъде там и собственика с много уговорки се съгласи да ни приеме с куче, но в последствие се разминахме с морето. Знам, че на повечето от вас не би им било приятно да има кучета наоколо, но за нас това е ръководещо къде ще почиваме, защото държим "шаро" да е с нас. Имаме винаги резервен план "Нимфа" на Камчия, но от няколко години ми е мерак за Шкорпиловци.
  animal037
Миналата година наши приятели спаха на Каваците с кучето си в бунгала Лилия, които са на плажа и са обзаведени доста добре, две стаи и бокс, има и телевизор!
Ето какво представляват: Лилия, са белите къщички с веранда отпред Peace
http://www.sofiaholidays.com/new/journey/sea.php?type=1

# 58
  • Мнения: 239
..... Ко искаш, ма? Аз цяла година съм го чакал туй време - да са наям и напия кат' хор'та. Кат не ти харесва, изнеси се. Хай, глей си работата, да не стаам...

 Ха-ха-ха... Joy  Разбирам,че не ти е било приятно,ама наистина ги разбирам и хората,ние като се съберем на морето и сме също много шумни,човек като е работил цяла година и иска да си почине и да се повесели,пиян в компанията на приятели. Хубаво е да ги разделят бунгалата на сектори - "кротки" за семейства и за несемейни Simple Smile  Пак чак се учудвам как не те е напсувал....

 Едно време като бях малка и ходехме на бунгала,майка все казваше "Леле,съседите и тази вечер взеха да опъват масата,пак няма да спим"  Joy

# 59
  • Мнения: 4 306
Как ви се струва това?
http://bghotelite.com/web_main.php?id=3566

Общи условия

Активация на акаунт