на море в бунгало-евтино, но не първобитно!

  • 49 212
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
Има бунгала в града и са близо до морето поне тези които аз помня. Но съм била преди сигурно 11 години и не бях очарована от бунгалата. Само,че не знам на кого се водя тези бунгала "Костинброд"и сега в какво състояние са .

# 31
  • Мнения: 239
Моля,кажете за Шкорпиловци,дайте линк със снимки!!!

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 7 094
Миналата година бяхме на Кранево. Супер село, не презастроено заради някакви подпочвени води и със страхотен плаж. Това е един от най-хубавите плажове, казвам го съвсем откровено. Това е фактически плажа на Албена, който продължава до Кранево.
Ние бяхме на хотел, но зълва ми дойдоха след няколко дни и понеже нямаше места в х-ла си взеха бунгало. Много добре изглеждаха, с климатик, тв, тераса и супер близо до плажа.
Ето тук има някакви, но незнам техните кои са точно. Мисля, че август цената беше 50лв.

# 34
  • Мнения: 239
Ох,на този линк има всякакви чудеса. Наистина би ли ни посочила кои са техните. Видях едни,на които пишеше с климатик... Ужасно мизернооооооооооо  Cry

# 35
  • София
  • Мнения: 7 094
Каза, че ще потърси визитката.
По-късно ще ви информирам  Peace

# 36
  • Мнения: 5 286
Ето това ми препоръчаха на мен хора били в Шкорпиловци
http://www.viliray.hit.bg/index.html .
Ето още едни хубави - http://bulgaria-sea-holidays.com/ пак от хора били там.
Ние се отказахме,защото искахме да сме на самия плаж,но иначе изглеждат супер. Има и тема за Шкорпиловци,там има сведения от първа ръка Simple Smile

# 37
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Била съм във Вили Рай в Шкорпиловци, мястото е добро особино за хора с малки деца. Ограден двор, детски съоръжения, зеленина и спокойствие. Стаите тройка всъщност са две съединени стаи и е доста широко и удобно. Преди 2-3 години им е правен основен ремонт, личи си по баните. Има самостоятелна баня и хладилник, също и широка тераса, която мойта щерка за по-пряко прескачаше по сто пъти на ден. И най-хубавото е, че е 10 лв. на легло. Родителите ми в момента са там, държат такова  бунгало тройка/ до миналата година четворка/ за 20 лв. на вечер.

# 38
  • Мнения: 5 286
А можеш ли да кажеш на какво разстояние са от морето? Ние май заради това се отказахме от там,че не са на плажа,но на снимките са супер.

# 39
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И преди казах - в Шкорпиловци няма нещо, което да е на плажа. Има бунгала, които са на дюните, но от тях до брега има поне 10 минути път, а на връщане е баир. Следобед, напечени от слънцето едвам се прибираме. Вили Рай са на около 7-8 минути от брега, 3-4 до пясъка и още 2-3 до водата. Хубавото е, че са по равен терен.

# 40
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Била съм във Вили Рай в Шкорпиловци, мястото е добро особино за хора с малки деца. Ограден двор, детски съоръжения, зеленина и спокойствие. Стаите тройка всъщност са две съединени стаи и е доста широко и удобно. Преди 2-3 години им е правен основен ремонт, личи си по баните. Има самостоятелна баня и хладилник, също и широка тераса, която мойта щерка за по-пряко прескачаше по сто пъти на ден. И най-хубавото е, че е 10 лв. на легло. Родителите ми в момента са там, държат такова  бунгало тройка/ до миналата година четворка/ за 20 лв. на вечер.

irenaani,моля те ,за телефон за връзка,конкретно за тези бунгала на които са родителите ти в момента.Ако предпочиташ на лични. Simple Smile

# 41
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Взех ги от сайта, ако има промяна и не можеш да се свържеш, ще звънна на майка.
Цветана Бончева
0897/803192
0882/512364

# 42
  • Мнения: 239
Е,някой свърза ли се,как е положението Simple Smile Не мога да видя обаче снимки на стаите в "рай"...  newsm78

# 43
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Не са и много за гледане. Проста обстановка : легла, нощни шкафчета, хладилник, в коридорчето гардероб, на терасата маса със столчета. Стига толкова, за 10 лв.

# 44
  • Мнения: 239
Да,нищо особено,какво толкоз ги хвалите... Гледах тези на Русалка,добре че стаите са на теракот и е с пвц дограма,но без перденца и с тези бели чаршафи е едно... Аз търся нещо,което да е подходящо за 2-ма човека,тези цени са за повече хора-т.е. излиза изгодно ако повече хора си наемат бунгалото...

Общи условия

Активация на акаунт