МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -5,чуй я ,виж я наслади и се

  • 33 116
  • 436
  •   1
Отговори
# 390
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Е не го ли гледахте, тоя дето изпълнява песента, че не е Кенан. Бурак, ма фамилията му е друга.
Еййй аз в началото не го гледах!!! Само чух че каза Бурак Хакъ а после каза на Евгени да направи всичко възможно да го покани в студиото и заедно да изпълнят песента!!! Ако е друг Бурак-жалко! Яко се бях наточила! Mr. Green

# 391
  • Карлово
  • Мнения: 328
desi dd
страшна снимка си сложила на Кенан  Simple Smile

# 392
  • Мнения: 2
Хм ,.. замислям сее .. и искам да ви питам възможно лии е това да бъде първия сезон на филма ,,?Вярно все пак са 75 епизода , но вие как мислите?

# 393
  • Мнения: 70
HugХораааа! Току-що Слави каза че Куку бенд и Йордан Йончев са предоставили изключителните права на Кеначооо да изпълнява тяхна песен!!!!  smile3501 smile3501 smile3501  Бурак Хакъ в София при Славиии!!!! Grinning Grinning
 Трайковааа нареждай се за билетиии!  Че аз докато дойда от Варна вие вече направо ще сте го омаломощили!!! Mr. Green Mr. Green Laughing
Малии да го барна на живоо!!!  love001  love001
Съвелявам, че ще те разочаровам, но ето това е песента и изпълнителя наистина е друг : http://www.vbox7.com/play:8fa0cc9f

# 394
  • Мнения: 267
 Mishel_,сайта е готин,браво за което-но тук кой не ви понася и иска да се "драчи"не ми е ясно.Гледам там си модератор-с това държание доста хора ще отблъснеш.

Сори за спама


xfakex,мисля че няма друг сезон  Peace

К@ми,ами според мен Кенан е нещастника във филма  Peace .Да обичаш и да си слаб,за да го кажеш -от това по-голямо нещастие май няма  Naughty

Трайкова,заемай места при Слави,че няма да останат  -снощи да не си се напила, та сега липсваш?То и да не пее Кенан,Мерт може да е с вас  Wink

# 395
  • Мнения: 1 558
geradost  вече съм в състояние да пиша Tired Май няма нужда от билети,дори и да е Кенанчо ние ще се видим след шоуто Mr. Green
Сега да те светна за поста на Мишел.Вчера някаква беше пуснала тема против турските сериали и се развихри голяяяям спор( аз разбира се взех участие),който завърши със заключване на темата от модератор. Rolling Eyes Сигурно си стои ако не на първа,то на втора страница,можеш да прочетеш малко бисери Joy Предполагам,че това е имала предвид Мишел Peace

# 396
  • Мнения: 267
TraYkovAкак е главата?За поста на Мишел-дано си права,но аз четя и другите теми и там е постнала това ,но липсва последното изречение.За това така ми прозвуча.Както и да е. За темичката знам,вчера точно  бях написала пост и не можах да го публикувам  Crossing Arms Татти я зключи
Ти гледай да го опазиш Кенан,за да   е свеж после  Wink

# 397
  • Мнения: 1 558
Главата е екстра след n-брой кафета #Crazy
Нормално е да го е постнала навсякъде,защото темата беше:Какво мислите за многобройните турски сериали в бг ефира bowuu

# 398
  • Мнения: 1 558
TraYkovAкак е главата?За поста на Мишел-дано си права,но аз четя и другите теми и там е постнала това ,но липсва последното изречение.За това така ми прозвуча.Както и да е. За темичката знам,вчера точно  бях написала пост и не можах да го публикувам  Crossing Arms Татти я зключиТи гледай да го опазиш Кенан,за да   е свеж после  Wink

И аз не можах да си кажа последната дума.Язък Crossing Arms

# 399
  • Мнения: 179
Като гледам доста хора следят сериала,прекрасен е но има много лош край,аз бях потресена като разбрах как завършва.

# 400
  • Мнения: 179
да това е първия сезон на филма,който завършва на 41 серия мисля беше ако не се лъжа.

# 401
  • Мнения: 1 558
Вече знаем(за съжаление) какъв е края,но с интерес следим как точно се стигна до там Wink
Може би края е съвсем логичен за развитието на филма и съвсем не е толкова лош Thinking

Моля те,не ни разказвай какво става напред Praynig

# 402
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Вчера и аз видях тази тема,това същото момиче което е пуснало темата,беше се включила и в темата за Турските Тв новели,но много бързо се махна и после гледам нова тема.
Мишел скъпа нетрябва заради 2-3 човека,които са се регистрирали само за да се дразнят с нас,ние да напускаме темите и форума,извинявам се за спама.

# 403
  • Мнения: 118
desi dd
страшна снимка си сложила на Кенан  Simple Smile
благодаря ако искаш ще ти дам сайта със снимките  Grinning

# 404
  • Мнения: 0
Би било добре вече всички спрат да г0в0рят за края защото0т0 има хора които наистина не искам да го знаят или поне да пишат с бели букви...  Praynig

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 11:12 от mish0nka

Общи условия

Активация на акаунт