МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -5,чуй я ,виж я наслади и се

  • 33 122
  • 436
  •   1
Отговори
# 405
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
да това е първия сезон на филма,който завършва на 41 серия мисля беше ако не се лъжа.


Надявам се,че няма да има прекъсване между сезоните.

# 406
  • Мнения: 267
mish0nka,моля те намали си снимката иам ограничение.На първа страница е обяснено как става това.

zisska,и аз така  Peace

# 407
  • Мнения: 0
mish0nka,моля те намали си снимката иам ограничение.На първа страница е обяснено как става това.

zisska,и аз така  Peace

Аз сложех друга  Wink

# 408
  • Мнения: 267
Тя по- ми харесва -Джеми е до Ламия  Heart Eyes

# 409
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Тя по- ми харесва -Джеми е до Ламия  Heart Eyes
И Ламия е много красива.

# 410
  • Мнения: 33
Момичета гледайте филма. Има невероятно развитие в следващите серии, пълни с много обрати и развитие на образите. Да, края няма да ви хареса, но той си има логично обяснение е оглед постъпките и развитието на героите . Филма дава много поводи за размисъл върху любовта и всичките и начини на изразяване. Любовта тук е повече болка и малко моменти на радост.Приятно гледане и си пригответе повече кърпички за по ревливите и чувствителни на тази тема.

# 411
  • Мнения: 2
да това е първия сезон на филма,който завършва на 41 серия мисля беше ако не се лъжа.



и колко време след това почва втория .. или не се знае  Laughing , ако въобще има прекъсване между сезоните,но бих се очудила ако няма.

# 412
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Момичета гледайте филма. Има невероятно развитие в следващите серии, пълни с много обрати и развитие на образите. Да, края няма да ви хареса, но той си има логично обяснение е оглед постъпките и развитието на героите . Филма дава много поводи за размисъл върху любовта и всичките и начини на изразяване. Любовта тук е повече болка и малко моменти на радост.Приятно гледане и си пригответе повече кърпички за по ревливите и чувствителни на тази тема.
Жилка и аз затова много го харесвам филма тъкмо поради тази причина. И на нас ни се иска хубав край,ама както БЗ беше написала мъдро в един от постовете си- понякога отговорът на молитвите ни трябва да е Не! И ние с Ламия и Кенан ще се разкъсваме от болка но...пак ще гледаме приковани пред екрана! Cry
Тука ли ще си пишем или в другия форум?  Hug Hug

# 413
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Аз подължавам да пиша тук, не ми е удобно да прелиствам 100 форума. Надявам се да не ви загубя. Hug

# 414
  • Мнения: 1 558
Филмите,които ги дават по тв-то ми е по-удобно да ги обсъждам тук.Ако в сайта качват филми,ще ги обсъждаме там Hug

# 415
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
И аз оставам тук. Peace
Иначе сайта много ми хареса,браво на Мишел.  bouquet

# 416
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Тука съм,няма да мърдам,немога да следя и двата форума,все пак съм на работа през деня,пък и тук ми харесва с вас   bouquet

# 417
  • Мнения: 267
и аз оставам тук,за сега

# 418
  • Мнения: 70
намерих едни снимки и се чудя, дали това му е истинското семейство? Пише Burak Haki _Sema Simsek.


Ходих да видя назад в темите - това е жена му (ама много не си прилича със снимките от първа тема)

Последна редакция: ср, 24 юни 2009, 13:33 от pstojkova

# 419
  • Мнения: 122
намерих едни снимки и се чудя, дали това му е истинското семейство? Пише Burak Haki _Sema Simsek.
точно така  Peace
някой беше пуснал линк в предишна тема май, със много снимки и бяха писали момичетата че това е семейството му

Общи условия

Активация на акаунт