Децата вдигат врява, а сесията наближава

  • 20 051
  • 375
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 1 179
prilepche и за двата университета ще пътуваш за изпитите,това дистанционно ти спестява лекциите нищо друго.Сам си се подготвящ,пращаш си казусита онлайн,както и решаваш тестовете по същия начин.Не ми хареса ВТ защото ме пратиха в друга стая не бяха заедно и се притесних доколо е легално това обученбие там.След 1 седмица размисъл се записах в Свищов,надявам се аз да греша,но това е лчино мое мнение.

# 361
  • Мнения: 1
Didilinaaa,аз се надявам всичко да си е наред пък ще видим.То,че ще пътувам няма как,но и половината изпити да ги взема тук в Сф пак ще съм доволна.Вчера видях лекциите и предметите за този семестър и направо имах чувството,че на друг език са ми ги изпратили #Crazy,но се надявам да се справя  Praynig .Ти кой курс си?

# 362
  • София
  • Мнения: 1 179
Сега записах демек съм 1 ви курс магистър.Дано да е наред всичко при теб,при мен си е четливо и на дискове и на учебници ги имам материалите.Ако мога с нещо да ти помогна само кажи  Hug

# 363
  • Мнения: 1
 Laughing то и при мен са така,ама като досега съм учила само химия и химия и химия и познай какво ми е  Wink с теб значи вървим заедно,тъй като и аз сега записах..значи ще можем да си помагаме  Hug ако мога и аз винаги съм на среща   bouquet

Последна редакция: вт, 10 май 2011, 18:19 от prilepche

# 364
  • Мнения: 387
момичета, я кажете...една приятелка е родила февруари, ама не знаела за 2880лв...та сега ако ги потърси, дали ще и ги дадат...

# 365
  • Варна
  • Мнения: 46

lorini да бяга бързо в социалните да си носи акта за раждане и бележка от унив че не е получавала стипендии отпускат ги до навършване на 1год на детето ама да отива че знаеш ли какво ще станедотогава

# 366
  • София
  • Мнения: 6 290
Момичета, приемате ли нови попълнения? Simple Smile Hug
Тази есен ме приеха в ЮЗУ в Благоевград, бизнес администрация, това ми е второто висше.
Обаче ми е много трудно откъм време - наближава сесията, не са ми тежки предметите, но нямам никакво време за четене Rolling Eyes и отпуск не мога да позлвам вече. Confused

# 367
  • София
  • Мнения: 1 179
Приемаме и споко не си само ти откъм време,макар че мойте предмети са малко гаднички  Sad

# 368
  • София
  • Мнения: 6 290
Аз нали съм в началото и са по-общи предметите.
Успех!

# 369
  • Мнения: 220
Здравейте момичета.Имам спешен въпрос.Има ли между вас някоя , която учи в ЮЗУ спец ПНУП или НУПЧЕ и да е взела изпита при доц.Димитров по Методика на математиката в нач.училище и Математическа подготовка на децата за училище?Проблема ми е, че имам изпити при него, а не ми даде конспекти и дати за изпита,та молбата ми е, ако може някоя от вас да ми помогне.Благодаря ви предварително.

# 370
  • Мнения: 4 266
Здравейте!
И аз да се запиша.Тази година започнах магистратура по Информатика в ФМИ на СУ-то.Уж на шега и аз се явих на изпитите пък ме приеха държавна поръчка.
Завършила съм бакалавърство по Информатика преди 7 години (на 31 съм) ,но все нямаше време за магистърска и дойде момента  Grinning.
Вече взех 2 изпита,но сесията ми е подготвила солидна заетост.Общо взето ми предстои учене и то с двама близнака
Поздрави от мен и успешна сесия!Да няма поправки !

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Привет момичета. Този семестър не съм писала. Искам само да ви поздравя и утре ще чета в темата. Сега ще захапвам едни плевели по Земеделие, че утре ще ни изпитват.  Embarassed Лека вечер на всички.

# 372
  • София
  • Мнения: 1 179
И аз не пиша много ама ви чета,имам изпити и едни казуси и задачи дето няма решаване  ooooh!
Особенно една задача за Анализ на Одит,гледам си я баш като теле,а на всичкото отгоре и малката пак болна.Що ли да ми е лесно,като може и да ми е трудно нали  Crossing Arms
malinkap добре дошла   bouquet

# 373
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Ще се присъединя и аз към вас  bouquet
Имам един дребосък и съм задочно четвърта година - Стопанско управление - мениджмънт.
В събота започвам очните занятия и нямам търпение Grinning
Ще е трудно, но пък сме оправни Laughing
Успех на тези, които са в сесия!

# 374
  • Мнения: 4 266
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт