ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ- 21

  • 43 357
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
ето ги в момента Елица и МАртин... в НА КАФЕ.... Те са си гаджета в живота, преди няколко месеца ги виждах в МОЛ ЪФ СОФИЯ в Макдоналдс горе при кината . Тя си е сладурана, ама как може да се хване с този...

# 61
  • Мнения: 4 520
Ква сладурана бе... флегма.  Whistling Как е могъл Ники да се хване с нея!  ooooh!

# 62
  • Мнения: 622
Ква сладурана бе... флегма.  Whistling Как е могъл Ники да се хване с нея!  ooooh!

Абсолютно. И каква е смотана милата, една кайма не можа да изпържи!  hahaha Докато разбъркваше макароните ми се доспа, горкия Ники, ако така флегматично му ги разбърква, милия ще умре от глад...

# 63
  • Мнения: 378
Много бавничка горката как я търпи незнам,аз такива хора не мога да комуникирам изнервям се.

# 64
  • Мнения: 0
мен ме кефи Санче. Изпитвам ужас от невротични и припряни жени Mr. Green

# 65
  • Мнения: 4 520
мен ме кефи Санче. Изпитвам ужас от невротични и припряни жени Mr. Green
Не се запознавай с мен тогава.  Laughing  Hug

# 66
  • Мнения: 12
Има ли го качено някъде? Разкажете какво казаха newsm78

# 67
  • Мнения: 622
мен ме кефи Санче. Изпитвам ужас от невротични и припряни жени Mr. Green
Не се запознавай с мен тогава.  Laughing  Hug

Хаха и с мен.  Mr. Green
Поли, не можах да го следя добре, но говориха за сериала естествено, че и в момента снимат и излизат във ваканция в средата на другия месец за три седмици. Пускаха кадри от сериала, от постановката, в която играят с Асен Блатечки. Ники говореше за сценарият, който е написал и е одобрен, как са пламнали чувствата между тях... Саня почти нищо не каза, държаха се а ръцете и се гледаха влюбено. После двамата "сготвиха" супер сложната рецепта макарони с кайма (според Саня де) и както вече казах не можа да изпържи каймата като хората, та се наложи готвачът Иван да я оправя.
Ако някой се сети за още нещо- да допълва.  Hug

# 68
  • Мнения: 8 532
Ако не се лъжа казаха че сериала се връща на екран от есента.Не казаха почти нищо интересно.

# 69
  • Мнения: 51
Ники ми харесва, ама тая Саня е много смотана.Дразнят ме такъв тип жени.

# 70
  • Мнения: 887
Има ли го качено някъде? Разкажете какво казаха newsm78

Ще го повтарят след малко по Диема фемили.  bouquet

# 71
  • Мнения: 139
Е,няма ли да го качат някъде Cry Търсих го във ви бокса ,но го няма Cry

# 72
  • Мнения: 529
Ама тези гадове от Нова телевизия септември ли ще го пускат сериала,декември ли? Да обявят така и така...спира се сериала за лятото ,после ще продължи еди кога си.....ни вопъл-ни стон. ooooh!егатииии неуважението към зрителите.
Ние тука само ще гадаем и ще си пишем кой какво,от кого е чул. Confused

# 73
  • Русе
  • Мнения: 1 770
В момента дават Илиана Коджабашева ( Марина ) по ТВ7  Peace

# 74
  • Мнения: 0
В момента дават Илиана Коджабашева ( Марина ) по ТВ7  Peace
да докладваш:)

Общи условия

Активация на акаунт