Нов детски клуб във Варна

  • 9 760
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 187
А тази цена написана някъде видя ли я, Стар ? Thinking

Не, не я видях, устно ми я съобщиха! Относно надценката, би трябвало да договорят отстъпка от ЛаМор, вместо да товарят клиентите с цената !

# 61
каде мога да намеря сита на ламорето

# 62
  • Мнения: 4 187
Ако горното означава сайт, не знам дали имат!

# 63
  • Мнения: 5 178
За сайт и аз не знам, ето тук има събрани снимки на торти, които е правила Галя
http://sisee2008.multiply.com/photos/album/22/22

Нейните торти са бутикови, така че може да си измислите модел, да и дадете снимка от интернет и да говорите с нея дали може да я направи. В цеха имат огромен каталог с торти, които е правила, тези на страницата на Сиска са само малка част

# 64
  • Мнения: 4 187
 Peace От това поне може да се добие представа за какво става въпрос! Голяма красота  Heart Eyes!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Запис да следя. Peace

# 66
  • Мнения: 2 957
...тук има събрани снимки на торти, които е правила Галя
http://sisee2008.multiply.com/photos/album/22/22

Много красиви!

# 67
  • Мнения: 398
Тази седмица и ние имахме лошият късмет приятелки от квартала да ни поканят в това заведение,дето хич не го харесвам и съм много против да си завирам детето в такива бъцилници.О ооо ужас,толкова задимено дрехите и косите ни след това миришеха толкова силно на цигари,а пантофките и след играта направо нямам думи,черни.Не бих го посетила втори път.Аз и по горе съм писала,че съм против такива мизерни и миризливи дупки за децата ни.Аз съм пушач,но като отида на детско заведение никога не си позволявам да пуша.Според мен в заведението просто е грехота да играе детето ти ,а ти почти до главата му да пафкаш.Шок и ужас,хайде пак се нахвърлете отгоре ми,но аз никога повече не бих го посетила това заведение.

# 68
  • Мнения: 217
Тази седмица и ние имахме лошият късмет приятелки от квартала да ни поканят в това заведение,дето хич не го харесвам и съм много против да си завирам детето в такива бъцилници.О ооо ужас,толкова задимено дрехите и косите ни след това миришеха толкова силно на цигари,а пантофките и след играта направо нямам думи,черни.Не бих го посетила втори път.Аз и по горе съм писала,че съм против такива мизерни и миризливи дупки за децата ни.Аз съм пушач,но като отида на детско заведение никога не си позволявам да пуша.Според мен в заведението просто е грехота да играе детето ти ,а ти почти до главата му да пафкаш.Шок и ужас,хайде пак се нахвърлете отгоре ми,но аз никога повече не бих го посетила това заведение.


Защо си мислиш че ще се "нахвърлят" върху теб  newsm78 ?
Аз съм на същото мнение че там където играят децата не бива да се пуши.Аз също пуша тези пусти цигари но никога не си позволявам да го правя в затворено помещение където играят децата;винаги излизам от вън ако толкова не мога да издържа без цигара  Mr. Green.За мен едно детско заведение което по предназначение е такова не бива да се пуши и задължително трябва да е чисто.Все им се чудя на тези собственици на такива заведения какво искат : бърза печалба или наистина заведение за деца . Rolling Eyes.
Това е действителността във Варна няма едно детско заведение което наистина да е добро за децата.
Хайде "изядете" ме мене сега. Sick

# 69
  • Мнения: 398
Мисля си така,защото лятото имах късмета да изкажа мнение,че лятото не виждам каква е работата на родителите с деца да ги водят по такива клубове и ги посъветвах да ходят на плаж,ама уви не бях разбрана правилно и толкова упреци прочетох,то по горе се вижда,как съм изтезавала детето си в горещината на плаж,а видиш ли там колко прохладно и хубаво било.Ама аз продължавам да не виждам нищо хубаво в такива клубове.

# 70
  • Мнения: 2 957
Ама аз продължавам да не виждам нищо хубаво в такива клубове.

Не си само ти.

# 71
zdraveitЕ! ТЪрсих този детски кът но за жалост неможах да го намеря Sad  понеже кварталат не ми е познат Sad, моля ВИ даите ми някаква  по обширна информация и ако някой има снимки на дизайна на клуба ще съм му много благодарна.ВЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО newsm20

# 72
  • Мнения: 5 178
http://bgmaps.com/map.aspx?city=varna&tip=1&lang=bg
За дизайна на клуба ще потърся линкове допълнително..

Искам да споделя само, че потвърждавам думите на елними .. наистина беше ужасно запушено, не знам защо съдържателя не пусна аспирацията, а трябваше като се прибера да "ухая" на цигари Thinking

# 73
  • Мнения: 1
Аз също искам да споделя някои впечатления. Бях преди някой друг ден на рожден ден в това заведение. На нас ни обясниха, че не можем да пушим вътре, не знам при вас защо е било опушено. Като цяло всичко добре, играха децата забавляваха се. Имаше едно момиче зад бара вързано на опашка, явно някаква управителка беше, защото бая им се сопваше на другите момичета. То хубу шеф ма бива ли така пред хората. Ама тя явно си е такава щото и с клиентите кофти се държи.Както и да е. Иначе като заведение е супер. Успех им желая.

# 74
  • Мнения: 5 178
Когато ние бяхме там имаше РД - майките си пушеха, на другите маси също се пушеше..
Явно това е нововъведение с НЕпушенето, вероятно след като са получили отзиви, а вероятно и от форума  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт