И з р а е л >@< 41

  • 16 755
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Явно предния път съм сгафила със слагането на картинка  Sad За това ще ме извините ама си пускам поста за вик отново  Mr. Green

П.П. Сега пък картинката се появи  newsm78 Явно откачам  Whistling Ще ми мине няма страшно  Peace Отивам да си чистя...най-добре ще е  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 232
Някой по желание,ще ми разкаже ли за писмото на Дядо Хаджия,на ЛС Praynig,че нямах нет,и го пропуснах!

# 287
  • Мнения: 2 952
Наина , ти нали си по шопинга  Mr. Green ...
Аз взех на Фокс  едно комплектче за подарък на рожденичката в  събота . Много сладко и страшно евтино в момента .Ще  допълвам утре подаръчето с някоя игра , играчка.Не ми е достатъчно само дрешки. Ще  видя . На 3  става малката  сладурка . Ние  със  Саги ги готвим за женене. Любовта им е  взаимна  Joy ...Наистина  Simple Smile . Тя като го види и замлъква от срам , но пък само го гледа през  някакви  скришни места - я  зад баща си, я зад някоя кукла ....гледа и мълчи, и се черви  Heart Eyes Grinning .. Саги и той - срам голям ....после се отпуска и ходи да я  целува и да и гали косата . Наама се казва и има много сладки  рижави къдрици  Flutter ...

Ние до сега сме танцували на това , голямо скачане падна !  Party И за поздрав за  ВИК става ! Те са едни срамушковци наЩе малки мЪжЕ , но по някое  време се отпускат - към края на партито ....  Mr. Green . То и аз не съм била голяма отворка и по барове не съм ходила много .Изпуснах младежкия живот и кълченето по дискотеки .  Joy

http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0   Joy

Невена
, какви куфари гледа ? Аз си пътувам с чанти от плат . Ако се събера в  2 чанти +  столчетата  на децата за кола  и една количка ...пак ще съм герой ! Все някой ще ми помогне само да мина от въртележката с чантите до изхода , където майка ще ме чакат. Там ми е зорът. Иначе от тук  не се напъвам на тръгване , няма проблем. Няма да  взимам прекалено много дрехи, защотто  винаги повече от половината не ги и вадя от чантите ....винаги! Но пък мноооого подаръци нося , мноооого !

# 288
  • Мнения: 310
И аз за огромно мое разочарование изпуснах писмото на Дядо Хаджия  Sad

Кой ще пуска нова тема?

# 289
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Аз пътувам с карета (trolley), предпочитам да съм с една чанта, защото иначе не пристигат заедно на лентата и е изнервящо да чакаш две. Каретата ми е новичка, купих я преди година и половина.

Детски дрешки и бебешки аксесоари и аз накупувах, но се затруднявам с допълнителен подарък за една десетгодишна госпожица + подарък за баща ми. Отказах се от крана  Laughing Нищо не ми грабва окото за него, и всяка година съм затруднена с подаръците за рождените дни на родителите ми  Confused

Каня ви в новата тема:

Израел 42  Arrow http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409715.new#new



# 290
  • Мнения: 0
Здравейте, аз искам да попитам, за нещо което не е по темата.
Моля Ви, ако можете да ми отговорите.
Имам приятел който е малцинствена група в Израел, живееща в село Кфар Кама до Галилейското езеро.
Водят се черкезски-еврей. Понеже си мисля, че той ми е спестил доста неща, иска да знам, дали изобщо е възможно да съжителстваме двамата. Явно двете култури, не могат да съжителстват заедно.
Кажете ми моля ви какво знаете.
Ще съм Ви много Благодарна.

# 291
  • Мнения: 1 526
Мафи, заповядай в новата тема, в горният пост Мента е дала линк  Peace.
Онзи ден на връщане от Кинерет минахме покрай Кфар Кама.
Къде се запознахте? По принцип има ли желание, разбирателство, обич и взаймно уважение всяко съжителство е възможно  Peace!

# 292
  • Мнения: 0
Ами проблема е че май заради, традициите който спазват там не може да сме заедно, той е мюсюлманин а аз християнка и не мисля, и не мисля че родителите ще ме приемат.

# 293
  • Мнения: 1 526
Мафи аз още от началото исках да кажа, че по принцип това е арабско село, щом е мюсулманин няма как да е еврейн, но значи е израелец (гражданин на Израел).
Трябва да ти кажа, че въпреки това може да сте заедно, дори имаме едно момиче в темата омъжено за израелски арабин- щастливо с две дечица!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=412668.new#new
Заповядай тук, така повече момичета ще видят питането ти и ще изразят мнение  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт