Юнските ни ДВЕ чертички,през МАРТ ще махат със ръчички!/22-28.06.2009/

  • 9 888
  • 269
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро утро,
Мамче мерси за темичката,хубаво заглавие  bouquet
бгмамма123  Hug тихичко честито dance
Миле,как си ти? Hug Грабвам си и аз от закуската ти Crazy
Нека темичката ни се напълни с много положителни тестчета Praynig

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Сливница, ами как да съм, да кажем старая се да съм добре. Днес вечерта съм на преглед да видим дали се е пукнал фоликулът. 22-ри ден от МЦ-то е.

Корнелия  Hug

# 17
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Миле хайде тогаз  fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 7 201
Ейй имаме си вече кадемче на темата. Grinning Grinning
Честити 2 чертички,bgmamma123!Аз също вярвам,че този път всичко ще е наред! Hug
Хубава бременност ти желая!
Каритас,намирисва ми нещо при теб,хайде дано си следващата късметлийка! Praynig
Иве,благодаря ти за вниманието,което винаги ми оказваш! Heart Eyes Стискам ти палчета за вдругиден. fingerscrossed fingerscrossed


Мам4е, благодаря ти за темата, дано донесе късмет и на теб!
Благодаря ти ,Миле!Да се връща многократно и при теб! Hug Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Нелко,радвам се,че и ти си тук. Heart Eyes Тамън ще имам достоен заместник като съм отсъстваща лятото....
Радвам се,че темата ви хареса. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 219
Добро утрооооо!  Heart Eyes Ама наистина е добро!

bgmamma123, страшно се радвам за теб и вярвай, че всичко ще е ок този път  Hug Hug Hug

Момичета, хайде и от мен вече  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Стискам ви палци на всички до посиняване и ви желая много късмет! Гушкам ви силно  Hug Hug Hug Да напълните темата знаете с какво!!!  Heart Eyes

# 20
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176


Здравейте и от мен!Мамче,чудесна темичка и кафенце!Напоследък ми харесваш,само така! Hug
Бг мама,тихичко честито   bouquet и лека и успешна бременност с най красивото,пуФкаво и здраво бебе на финала! Hug

Бебе26,не мога да схвана нещо?От виделите положителен тест ли си или от ловуващите? newsm78

Лека и ползотворна седмица на всички!Много стиснати палчета от мен за нуждаещите се! Hug

# 21
  • Мнения: 3 641
Добро утро!!!!
bgmamma123, много хубава новина. Тихичко честито, не се притеснявай за наситеността, всички тестове така показват в началото Hug
Миле, дано се спукал пустия фоликул Hug
Каритас, чакаме и от теб хубава новина Hug
Доре, много сладко бау-бауче Simple Smile
Djiji , успе хна прегледа Praynig
rali_bt , дано някой по-компетентен се включи, че аз не съм наясно Hug

На всички, които имат нужда стискам палчета за прекрасни новини тази седмица  bouquet

# 22
  • Мнения: 71
честито на всички видяли  EFP на останалите  fingerscrossed дано така както се сипе на вън дъжда да върви на всички по вода!!!!! Winkи ние работим за второ но нещо нещата се закучиха,МЦ се измества както си иска и незнам Sad целувки и пишете

# 23
  • Мнения: 94
Добро утро момичета  bouquet
Мам4е-благодаря за хубавата темичка Hug
bgmamma123-тихичко честито,много се радвам на такива хубави новини Heart Eyes
caritas-стискай и не я пускай гадината newsm29...
Миле-благодаря за вкусната закуска  food002  Hug
J M M,Issi 82,amanita,Memoria,bebe23,ivap,rali bt,Жаклин,Pjiji,KorNeliq,Дор@ и всички останали ползотворна седмица и успех във всички начинания.... Hug  bouquet Hug  bouquet Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 5 727
Здравейте Hug, успешна седмица на всички,хубаво почна, още по-хубаво да завърши.

bgmamma123 - тихичко честито,след 9 месеца сладко бебче да гушкаш.

# 25
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мам4е, ха дано. Ама много ме съмнява да се е получило този път ... лелката вече си подава носа през вратата.  

Каритас, ти не й се давай!

Рали_бт, не съм хич компетентна. Говори с доки. Аз така правя питам и ги разпитвам до дупка.

Аманитка, стискам палци за прегледа.

Жени, как си? Аз си ви шпионирам в Отчетната  Wink. А, Прити как е? Не е влизала скоро.

Миле, дано се е спукал фоликула и довечера ...

# 26
  • София
  • Мнения: 5 255


Добро утро момичета  Hug

Много ми хареса как започна темата - хубаво заглавие и хубава новина - тихичко честито и безпроблемни 9 месеца.

На всички нечакащи стискам палци да не дочакат - приемам лелките да знаете. Препращайте към мен  Twisted Evil

rali_bt: За съжаление и аз не знам нищо за това  Rolling Eyes
Миле: Е крайно време е да се пукне вече  Hug

А някой да има инфо за Милейди. Така изчезна и тя яко дим, тя и Фанта така...  newsm78


# 27
  • Видин
  • Мнения: 961
Уфф, ама съм заплес! Crazy
Бгмама123, чесито!Лека и безпроблемна ти желая  bouquet
Миле, Зори,Нелка, Сливница,Рейни,Ivap, ***ambitious*** ,Доре, Ралипо и всички останали  Hug
Миле, пукнал се е на 100%  Wink Peace
Зори,   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 28
  • Мнения: 609
Здравейте и честита ни темичка!
Честито бгмамма - е на това се казва да започне добре темата - хайде дано да е така цялата.
целувки и поздрави от мен.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета и момче Simple Smile
Записвам се и аз в хубавата темичка на Мамчето Simple Smile надявам се да донесе късмет на всички ни  Praynig
БГмама тихичко честито  Hug сигурна съм че този път всичко ще е ОК и ще се радваш на сладко бебче края на февруари Simple Smile
Каритасче имаш и мойте палчета да не дочакаш, тя и бгмама не се надяваше Wink
Миле спукал се е фоликула, дано да сте го и хванали на тясно  Crazy ние нашия нещо не го оползотворихме много пълноценно, остава ми са се надявам само да сме олучили 12-те часа, в които е годен  Praynig мъжо в събота се омагьоса много  #Cussing out мен пък от вчера ми е лошо  Sick днес си мислих че ми е минало ама като запалих цигарка и пак така ми стана Sad
Днес си пуснах изследвания за антифосфолипидни антитела утре ще видим дали има проблем с тях  Rolling Eyes
това е отчета от мен Simple Smile
Жени  Heart Eyes
има да си чакам сега 2 седмици и да се побърквам  Whistling
хубав ден на всички Simple Smile много усмивки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт