Юнските ни ДВЕ чертички,през МАРТ ще махат със ръчички!/22-28.06.2009/

  • 9 892
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 617
Добре съм, момичета! За сега може да пуснете палците  Hug Hug Hug
Док видя плодно сакче 3,4 мм. Казва, че зацапването не е от плода и след 10 дни съм пак на преглед за сърчице.Зацапването, обаче продължава  Cry Сега ми остава само да се моля този път всичко да е наред  Praynig

Целувки на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря ви за подкрепата!

Хич даже няма да ги пускаме, да знаеш! Hug
Даде ли ти някакъв прогестеронов препарат?
Моля се всичко да е наред! Praynig

# 256
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Кика честит рожден ден  bouquet
Бгмамма дано всичко ще е наред Hug

# 257
  • Русе
  • Мнения: 764
zuzitto, честито!Лека и безпроблемна бременност!
kika_vn ,честит рожден ден!Жива и здарява, много щастлива и обичана!
bgmamma123 , продължаваме със стиснатите палци. Дано всичко е наред! Hug

# 258
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 328
Здравейте!

Днес го ударих на пълен релакс! Вие сте продължили тук с положителните тестове!  Peace Ани, зузито, честито!

Каритас   bouquet Изследванията ти са наистина супер, отпусни душа.

БГмамма123, браво за сакчето  Peace Следи си за зацапването, дано скоро изчезне. Ти не се притеснявай да информираш док пак, ако се налага.

# 259
  • Мнения: 196
Здравейте момичета Hug

Продължават положителните тестове, много добре  smile3501
ЧЕСТИТО на зузито и аник слънчеви девет месеца ви желая. Hug
Кика  newsm59, сбъдване на всички желания и от мен.
bgmamma123 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за всеки случай.
caritas всичко ще е наред ще видиш   love001
Mileto е ти си заслужаваш релакса, тази седмица за теб бяха емоции, беше чудо ... Joy

Прекрасен уикенд ви желая.

# 260
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро утро
Няма никой,много добре,и аз ей сега изчезвам - ще ходим на гости при родителите ми Party
Хубав ден ви желая Heart Eyes

# 261
  • София
  • Мнения: 1 782
Здравейте и от мен! Да ви почерпя първо


Обещавам по нататък и снимки.
Като гледам сте изпълнили пожеланието ми и сте напълнили седмичната с положителни тестчета. Браво на Мамчето - каква лека ръка има Simple Smile
Честито на Мемория Hug, БГмама, Петра, Карамел, Аник79, Зузи /извинявам се, ако пропускам някоя/! Най-хубавата и безпроблемна бременност им пожелавам!
Честити госпожици на Комикс и Елена Василева!
Честити празници на патерица на принцесите на Милето и Милейди! Да са им живи здрави и все така чаровни!
Миле, вярно че ни е хубаво на всички заедно тук, ами да вземем да се преместим заедно и в отчетни Wink
А за среща и аз съм навита /както винаги/. До края на юли със сигурност съм тук. Август ме няма почти целия /не ме мразете, ама пак отивам на море - този път на нашето/.
Кате-пате, дано са  се спукали кистите. И аз се надявам моята да я няма вече и да съм я изгонила с Дуфастона. На 03.07. съм на преглед, да видим. И на мен ми препоръчаха този маркер, утре мисля да го пускам. Браво, че при теб е отрицателен Hug Иначе за графиката си права - и моята точно в този месец с кистата беше като по учебник - с + тест, хубава разлика между двете фази и нищо- Дано да е било и при двете единичен случай. Грешка - и при трите - да не пропускаме Милето Simple Smile Аз азтова мисля вече нищо да не следя и да го караме по усет Sunglasses
Исси, чудесна рокля! Най-хубавата и вълнуваща сватба ти пожелавам!
Неземната, приятна почивка и да я оползотворите добре Wink
На всички други момичета  Hug , хубава неделя и лека и успешна седмица след това!

# 262
  • София
  • Мнения: 5 258


Здравейте момичета ,
върнах се... ако знаете само какво ми се случи...  Rolling Eyes
В петък ми стана лошо и се наложи да посетя болницата - обяснение - ниско кръвно и
не знаят нищо, а аз така се изплаших. Имах чувството, че ще умра от болки в стомаха -
мислех, че ме е нападнал апандисит и си викам - ей само това ми липсваше...  Stop
Не стига всичко отгоре ами поради абсурдната ситуация" ме обявиха и за най-големия лъжец в Продавалника, но вие поне знаете всичко и знам, че ще ме подкрепите  Hug  bouquet

http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=658985&am … cpage=5#poststart
Сега четях и не знаех да плача или да се смея, явно там голям лов на Вещици пада..
Някой от нещата са направо ...  Sick

Вече не знам кога ще свърши всичко лошо покрай мен .. мисля че в момента, в който
гушна едно сладко пухкаво бебче, а не знам кога ще дойде той  Cry Отчаях се вече...
извинявайте че ви занимавам с моите глупости....  Rolling Eyes


Малко позитивно:
Кика - Честит рожден ден и знаеш какво ти пожелавам  Crazy
Много се зарадвах и на хубавите новинки от бгмама123  Peace

# 263
  • Мнения: 94
rainy,недей така душицо Hug Hug Hug
Един ден ще се смееш на сегашната ситуация,разказвайки я на порасналата си дъщеря или син,а може и двете Praynig Praynig Praynig Няма кой да,повярва не се притеснявай,админите ще я скастрят Mr. GreenЖелая ти всичко да се оправи и в здравен аспект,горе главата-всичко ще се оправи  bouquet Нали знаеш-колелото се върти,днес е лошо,но утре идва хубав и прекрасен ден изпълнен със щастие и детски смях Hug
(брех колко поетична съм станала Blush) Hug  bouquet Hug

# 264
  • Мнения: 629
rainy, изобщо да не ти дреме! Не си хаби нервите за глупости. Данък обществено мнение не плащаш, така че какво говорят сульо и пульо да ти пука!  Hug

# 265
  • Мнения: 2 617
Биби, лигите ми потекохааа!  Crazy  Heart Eyes
Рейни Hug
Среща, среща, среща!  Peace Да знаете, Атадарчето каза, че ако не се организираме скоро, щяла да дойде тя да ни насмете! Срамота е, смятам аз!  Blush Кажете кога горе-долу, за мен е все едно, скоро ще съм айляк човек.  Mr. Green
Но преди 23 юли, моля, че тогава отлитаме на юг. Simple Smile
Бгмамма123, как си?

# 266
  • Мнения: 629
Добре съм, caritas, благодаря ти. Имам все още съвсем слабо зацапване, ама какво да се прави, ще чакам. Според док това е от загнездяването на плодния сак в матката и твърди, че това е стара кръв и че в момента нищо не кърви. Много се надявам да е прав.
А, не знам как ще изчакам тези 10 дни, докато отида пак, за да видим дали всичко е наред. Все още не мога да се успокоя и да се възприема като бременна. Човек като си е патил веднъж и все лоши неща си мисли.

# 267
  • Мнения: 2 617
Добре съм, caritas, благодаря ти. Имам все още съвсем слабо зацапване, ама какво да се прави, ще чакам. Според док това е от загнездяването на плодния сак в матката и твърди, че това е стара кръв и че в момента нищо не кърви. Много се надявам да е прав.
А, не знам как ще изчакам тези 10 дни, докато отида пак, за да видим дали всичко е наред. Все още не мога да се успокоя и да се възприема като бременна. Човек като си е патил веднъж и все лоши неща си мисли.

Знам, че сигурно е ужасно трудно. И все пак, колкото и клиширано да звучи, опитай се да мислиш положително. Дължиш го на себе си и на малкото буболече Heart Eyes, което скоро ще се покаже. Praynig Praynig Praynig
За теб:

 Hug

# 268
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 328
Здравейте!


Айдеее, още малко и тази седмица мина.

Рейни, кажи какво купуваш, душа, аз ще ти го продам, без пари ще ти го дам.  Mr. Green

биби76, не мислиш ти за моите нежни форми!  Twisted Evil Разказвай, как беше, що беше.

За срещата съм с три ръце, да видим другата седмица как ще се очертае изпращането на щерката на вилата и веднага ще се индикирам.

# 269
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
бгмамма123 радвам се че си добре,успокойсе вече и си мисли само за хубави неща.
Рейни направо като видях и се хаванах за главата,какво толкова е станало,неможах да разбера.

Общи условия

Активация на акаунт