Юнските ни ДВЕ чертички,през МАРТ ще махат със ръчички!/22-28.06.2009/

  • 9 896
  • 269
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Привет!
Мемориа, честито и леко бременеене!  newsm51
Неземната, тайничко ти завиждам за почивката, аз от скоро съм на работа, но вече планирах отпуската към края на август и смятам да си я изкараме някъде на планина.
Елана Василева, честити розови гащи.   bouquet

# 211
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Благодаря bgmama123 Blush.Малко ми е трудно да я опиша ,а още по-трудно ми е да я кача на снимка.но ще пробвам Mr. Green

C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\ICQ\8201151430\na Hrisi\ñâàòáåí äåí\Ðîêëÿòà.jpg

Ами незнам как,но благодаря на всички за милите думи и пожелания.А аз ще опитвам да кача снимката,докато успея Whistling

# 212
  • София
  • Мнения: 5 754
issi_82 - първо трябва да ги качиш в интернет,не може директно от компютъра. Hug

# 213
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро! Hug
     

Ели, честито ит розови гащички!Много се пази! Hug

Иси 82, качи снимката в нета и после когато пишеш в темата има едно бутонче с картинка /под бутончето с В/ .Натискаш го, копираш снимката и я слагаш между таговете Peace

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 09:35 от ♥~Жаклин~♥

# 214
  • Мнения: 609
Добро утро момичета,

последно време едвам успявам да ви изчета от горе, от горе а камо ли да пиша.

Сливница, къщата върви, до 1 месец би трябвало да живеем там - местя непрекъснато багаж, ама как се мести цяла покъщина.

иначе при мен нищо ново - чакам понеделник, за да идем при този др. Бъчваров да видим какво ще каже за спермограмата на мъжлето.

Целувам ви момичета и само спукани фоликулчета и положителни тестчета.

# 215
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро и от мен!Минавам на бързо,дано не пропусна някого:
Комикс,Елена Василева,честити ви розови гащи! Hug

Карамелче,Мемория,честито,момичета!Лека и безпроблемна бременност!  bouquet

Миле,честит рожден ден на дъщеричката на патерици!Да ви е жива и здрава и да бъде най добрата кака! newsm51

Кате пате,браво за отрицателния резултат! Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте!

Мемория, честито мила!!! Hug Hug Hug
Комиксче, Елена Василева, честити ви розови гащи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Жаклин, много ти благодаря за прекрасната закуска, ако мога да си взема мъничко Simple Smile Hug Hug Hug

Пожелавам ви прекрасен ден  bouquet  bouquet  bouquet

# 217
  • София
  • Мнения: 1 146
Елена Василева честити розови гащи  newsm51

Здравейте момичета благодаря за стиснатите палци, след вчерашния преглед съм с проходими магистралки  newsm68
Да ви попитам нещо вчера лекарката ми предложи инсеминация да почнем да правим (ние до сега имаме една спермограма с лоша морфология 4% сега пие витамини за подбряване на спермограмата, досега лекува с антибиотик уреаплазма и микоплазма). При мен всичко е наред. Не е ли по добре да изчакаме няколко месеца и ако новата спермограма е лоша тогава да пристъпим към по сериозните интервенции?

Целувки за всички  smile3525

# 218
  • Мнения: 234

Само пробвам  Mr. Green

# 219
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Момичета да ви се похваля,днес сутринта видях  EFP много се радвам и се моля всичко да е наред,желая и на вас в най скоро време да видите желаните  EFP стискам палци.
Знаех си,че темата пусната от Мам4е ще ми донесе късмет,за теб Мам4е  bouquet

# 220
  • София
  • Мнения: 5 260

Привет момичета  Hug

Елена Василева: Честити розови гащи и аз за едни такива си мечтая  Praynig

♥~Жаклин~♥ : Сега как ми се прияде пица не е истина просто...  Crazy

неземната* : Завиждам много  Crazy искам и аз отпуска, ама има да почакам до края на
август и аз  Whistling Пожелавам ви много хубаво време и страхотни мигове   bouquet

issi_82 : Подготовката за сватбата е доста трудна и трудоемка, но си заслужава накрая  Crazy Hug

# 221
  • Русе
  • Мнения: 764
Комиксче, Елена Василева, чести ви розови гащи!  stork-girl newsm51
anik79, честито! Лека и безпроблемна бременност!

# 222
  • София
  • Мнения: 561
anik79 тихичко честито!!! Пожелавам ти спокойна и лека бременност!!! Hug Hug Hug
Djiji радвам се че всичко е наред при теб, а за въпроса ти - нека другите да кажат  Hug Hug Hug

# 223
  • София
  • Мнения: 5 754
anik79-честито,безпроблемни 9 месеца Hug

# 224
  • Мнения: 7 201
Ето,казах ли ти аз,че ще е положителен? Wink Честито и тук,Ани!   bouquet Да имаш лека и безпроблемна бременност и на финала живо и здраво февруарче!(но така или иначе ще маха с ръчички през Март)
Честито сакче и на потайницата Мемориа!Скоро да ни се хвалиш и за сърчице. Peace
Честити ви розови щъркелчета Ком и Елена!Безпроблемни оставащи месеци.
Еххх,днес само честитя-много ми е радостно. Flutter Grinning Grinning Grinning
Нека до края на деня има още поводи за радост!Желая ви хубав ЮНСКИ ден! smile3548

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 11:07 от Mam4е

Общи условия

Активация на акаунт