Среща с някой от нета.Съвети?

  • 4 704
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 839
Когато ми беше скучен живота съм имала подобен профил за около 3 месеца с разликата, че бях пуснала снимка - отчаяна работа от страна на мъжете там, всеки ден предложения за срещи, секс, краката щели да ми целуват, не знам си какво ... Почти на никого не отговарях, но признавам, че си уговорих среща с едно момче, след доста писане. Аз избрах заведението и просто пихме кафе, говорехме си като нови познати - нищо страшно. Но аз го поисках ! Не прави нищо, което те кара да си опасяваш, че може да си навлечеш проблеми или да се чувстваш заплашена по някакъв начин. В мрежата има всякакви хора  Naughty

# 76
  • София
  • Мнения: 62 595
Принципно съм против подобни запознанства чрез сайтове за запознанства. Нито го знае какъв е, нито кой е, нито нищо. Като цяло са ми много подозрителни мъжете, които прибягват до такива сайтове. Изобщо, доста съм консервативна и направо мнителна.
Още повече в случая с Даника. Тя и без това е много затворена, неуверена и направо е магнит за всякакви мошеници и използвачи.  Не мога да разбера с какъв акъл едно момиче, което никога не е имало гадже ще прибегне до сайт за запознанства.

между другото, изненадана съм, че има профил в сайт за запознанства, но не е споменавала за това. А преди време беше писала за един мъж, който проявява интерес към нея, но на живо, а тя се чудеше какво да направи.

# 77
  • Мнения: 0
Немо, напоследък си имам двама любими форумски автори - Полинка и Даника.
Позволи ми да помечтая, че са мъже, все пак. Mr. Green

Ам да съ прикръстъ на НЕМОВИЦА - стаа ли  Mr. Green

e, немо, а онзи сутиен, дет ти дадох на заем за каквот ти беше тогаз Wink като не си жена, да си ми върнеш и фон дьо тена Crossing Arms
аз тук се записвам, да следя Mr. Green
и да не ми пипате пуканките.

В сутиена цедя мляко за сирене - ногу събира - къде 3 кила, а фон де тена го смесиФ с малко нощен крем и си боядисах антрето .. стана  Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 48
Защо искаш съвет за нещо което вече си решила дали да направиш или да не направиш?Малоумна ли си или си свикнала друг да мисли вместо теб?!

# 79
  • Мнения: 17
Ти определено нямаш опит.. Е аз има и знам докакво водят сайтовете за запознанства- в момента живея с приятеля си с който с енамерихме там, НО бе6е около 2 месеца кайи речи денонощни чатове по интернет , стигна се до 700sms на месец...преди да се съглася да се срещнем.Не позволявай някой да тиказва какво да правиш и да те манипулира още повече в интернет. Тегли му 1 майна и не се занимавай, ще видиш, че след по -малко от седмица ще се появи друг , който да те кани на среща...

# 80
  • Мнения: 703
Здравейте, от известно време съм регистрирана в сайт за запознанства и си пиша с различни хора. Става дума за един от тях, който е от моя град, с който си пишем от 1 седмица, и той иска да се видим. Само че аз се притеснявам, защото ще е "сляпа среща", в смисъл виждала съм го само на снимка, а той мене не. Освен това той е много настоятелен, в смисъл казва ми или ще се видим или повече няма да чуеш от мен, в смисъл няма да пише повече. Аз много се колебая, не знам какво да му кажа, освен това ме е страх, понеже е непознат, писал ми е 3 пъти и то с оскъдна инфо. Аз мисля че е много рано за среща, поне да се опознаем още малко, но той не иска. Та ако се съглася да се видим, за какво трябва да внимавам, някой може ли да ме посъветва?

Абе ти как тъй сайт за запознанства,18 имаш ли?  LaughingКато те чета имам чувството,че си 13-14 годишно...
Я по..добре кажи на майка си да иде вместо теб... Laughing

# 81
  • Мнения: 593
Danika85, какво стана със срещата? Ходи ли?
Закачи ли на въдичката някоя друга рибка?
Хайде, разкажи малко подробности!  Hug

# 82
  • Мнения: 1 047
...Я по..добре кажи на майка си да иде вместо теб... Laughing
Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт