Знаете ли кого видях 11

  • 39 043
  • 454
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 813
Енчев - до мен на бара в Пока, Бургас. Изгледаше добре, с настроение.

Но няма да кажа с кого /всички знаем защо/.

# 421
  • Мнения: 2
Гаро от Биг брадър,разхождайки два огромни песа.Сменил си е цвета на косата,вече не е на руси кичури,а е кестеняв.
П.П.Отива му.

# 422
  • Мнения: 6 417
Слави Трифонов го бяха спряли полицаи, излезе с двама души охрана и го пуснаха скоротечно Laughing

Катаджии или полицаи?  Thinking

# 423
  • Мнения: 4 371
Певицата Анелия, снощи на една сватба. Много е красива!

# 424
  • Мнения: 7
Тодор Славков,Нора,Ди4о..Вси4ките в Лозенец,но не заедно  Mr. Green

# 425
  • Мнения: 9 865
Вчера видях Радост от Огледала (май екс вече, а?) в едно кафе в центъра на София (не казвам кое, нито с кого, гадни вестникарииии). Не разбирам колко грим трябва да се полага на това лице, за да изглежда както по телевизията... Ужасна кожа.

# 426
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Ако не съм ги видяла случайно, а целенасочено, брои ли се  Simple Smile ? Бях снощи на Бургас и морето, и освен на сцената, видях и почти всички зад кулисите. С любимците ми Васил Найденов и Наско от БТР си направих снимка ( с Наско ми е втора  Heart Eyes ) По телевизията не излъчиха какво стана след самия конкурс. Уж всичко свърши, казаха ни довиждане и ала-бала. Едва когато половината публика си беше заминала, се сетиха да обявят, че на сцената излизат... SNAP! Пяха горките на полупразна зала, но пък  за тези, които останахме, направиха страхотно шоу! По едно време извикаха една много активна агитка да танцува при тях на сцената, а след малко поканиха всеки, който иска! Снимаха се с феновете, бъзикаха се, абе бяха супер.

# 427
  • Мнения: 4 371
Вчера видях Радост от Огледала (май екс вече, а?) в едно кафе в центъра на София (не казвам кое, нито с кого, гадни вестникарииии). Не разбирам колко грим трябва да се полага на това лице, за да изглежда както по телевизията... Ужасна кожа.
Седяхме преди време в едно заведение маса до маса, тя беше с мъжа си и детето, имах възможност да я огледам, но не забелязах да е с лоша кожа Thinking

# 428
  • София
  • Мнения: 1 130
Енчев - до мен на бара в Пока, Бургас. Изгледаше добре, с настроение.

Но няма да кажа с кого /всички знаем защо/.

Е,сигурно само аз незнам защо newsm78

# 429
  • Мнения: 943
Енчев - до мен на бара в Пока, Бургас. Изгледаше добре, с настроение.

Но няма да кажа с кого /всички знаем защо/.

Е,сигурно само аз незнам защо newsm78

Защото "вестникарите" от жълтите вестници , влизат във форума процедират - copy , paste и си изкарват заплатките благодарение на всички тук ,които споделят  Crazy

# 430
  • Мнения: 93
Да в един жълт вестник вече няколко пъти подред чета цитати от бг-мама.  Tired

# 431
  • София
  • Мнения: 6 011
Родителите ми си купуват някакъв вестник - "Монитор", там всеки ден има по нещо от тук, обаче без да цитират бг-мамма, а все са "бдителни и наблюдателни наши репортери".

# 432
  • Мнения: 93
А, ония с трите букви поне си признават.  Mr. Green Казват, че е от форума бг-мама.  bowuu

# 433
  • София
  • Мнения: 6 011
Мда. Последно четох преди няколко дни за счупената ръка на дъщерята на Ивайла Бакалова, дума по дума преписано от тук, видяно с очите на техен репортер, разбира се.

# 434
  • Мнения: 93
Искайте си процент!  Money Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт