Знаете ли кого видях 11

  • 39 045
  • 454
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 371
Интересно техните репортери как все не успяват да снимат.
Аз имам снимки на Анелия от вчера, искам да ви покажа, но не мога, после да си я видя някъде по вестниците...

# 436
  • Мнения: 1 813
Интересно техните репортери как все не успяват да снимат.
Аз имам снимки на Анелия от вчера, искам да ви покажа, но не мога, после да си я видя някъде по вестниците...

Нарисувай я малко с пейнта, да не може да се използва. Помня, че някой беше правил така тук.

# 437
  • Мнения: 3 016
Аз имам снимки на Анелия от вчера, искам да ви покажа, но не мога, после да си я видя някъде по вестниците...
Е, айде де прежали се. И аз я харесвам .

# 438
  • Мнения: 4 371
Не мога да се прежаля, не снимам за жълтите вестници Naughty
С пейнта не знам как, някой ако иска да ме светне.

# 439
  • Мнения: 4 435
Или пускай на лс. Laughing

# 440
  • Мнения: 0
И аз я харесвам дайте на ЛС  Praynig Hug

# 441
  • Мнения: 9 865
Дуци, отваряш снимката с Пейнт и с произволен инструмент (молив, четка) и произволен цвят си написваш примерно нещо върху снимката, така че да захваща хубаво изображението и пльос. Едва ли графичните им оформители са толкова добри, че да го зачистят неузнаваемо.

# 442
  • Мнения: 1 813
Аз вече и пратих ЛС преди 10 мин как да го направи, сигурно сега действа. Simple Smile

# 443
  • Мнения: 6 417
Дуци, отваряш снимката с Пейнт и с произволен инструмент (молив, четка) и произволен цвят си написваш примерно нещо върху снимката, така че да захваща хубаво изображението и пльос. Едва ли графичните им оформители са толкова добри, че да го зачистят неузнаваемо.
О, добри са и още как. Flutter

# 444
  • Мнения: 9 865
Дуци, отваряш снимката с Пейнт и с произволен инструмент (молив, четка) и произволен цвят си написваш примерно нещо върху снимката, така че да захваща хубаво изображението и пльос. Едва ли графичните им оформители са толкова добри, че да го зачистят неузнаваемо.
О, добри са и още как. Flutter
Не толкова...

# 445
  • Мнения: 4 435
А според мен да я покаже за малко и да я махне, че не е гаранция нито колко са добри, нито дали не са способни и надраскана да я пуснат. Sick

# 446
  • Мнения: 4 371
Няма пък, освен ако не ми платят Mr. Green

# 447
  • София
  • Мнения: 2 022
Тази вечер в Банкя Румен Овчаров, караше Ауди Q 7.
Дали не е отивал на неформална среща с Бат Бойко?  Mr. Green

# 448
  • Мнения: 60
не си спомням в кой сайт - като сложиш снимки , и ако искаш да ги копираш ти излиза в/у снимката логото на сайта или на потребителя , и жълтурите така трябва да ги публикуват , ако искат

# 449
  • Мнения: 6 417
Глупости, никакъв проблем няма снимката да бъде барната и всякакви знаци да бъдат махнати.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт