Мъгребски дами за за 17 ти път изкусително засмяни

  • 24 240
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 914
Добро утро  докато  не  са  станали децата   Blush

те вече  заспиват  след  сутрешната молитва   Shocked

аз  вече спратнах чая на майсторите и отивам  да  готвя обяда  Crazy

Мента    да  и при нас  е  топличко  особено в кухнята   Joy  
сайта е интересен   Peace  

а ми кажи  вчера слушах новините  ,казаха за някакво  земетресение  около столицата  ,после  погледнах  в темата  ама нищо не пишете   Thinkingда  не   ме е ударило слънцето   Laughing
ама то  полезно   като влязах научих се  да  си  боядисвам цветята   Joy благодаря на Невена  bouquet


Дриймс   Hug  мароканците много го обичат   тоя плод  като  мушмулки е  но на мен не ми харесва   тъкмо  щях да ти казвам  почакай да си вадиш  бг паспорт  от  Мароко   #Crazy че и 6 мес  може да не ти стигнат  hahaha
дано  са се  подобрили  нещата с новите  тарифи  Crazy  аз  се отказах  да  подменям на момичетата  ами  те  така и не използваха  старите  а  виж  момчетата  ще  се подменят  

тъй  де    да не  вземат  да  ми  идват  на сватосване  заради  паспортите   Crossing Armsа  виж  момчетата  ще  ги пращам  да работят по европата     Laughing


Марси    чакам те  Hug


Дала   Praynig Praynig Praynigдано всичко  е наред  с племенничката  и мама   Praynig ти с  Раянчо  ли ще  ходиш   какво стана  не ми писа оправи ли се  проблема


МУЦКА      ако  четеш  пиши ми   още ли сте на стария тел


НАРЖИС  оправих  си  опциите  по скипа   Partyчакам те  по нощите  


Деска   ,Марси  при вас  как премина   матурата   за  9 клас    newsm78 newsm78

има ли  скъсани    newsm78   при  нас  е  голямо  горе   по  държавните  училища  много  скъсани , плачове  а  тези  които    са  успели     ей    загарат  ,хафелет Party

нашто  нали  е  частно   няма скъсани    в другите частни  има по един  два  но в държавните    #Cussing out  процента  е   една трета   Twisted Evil

дъщеря ме  разказваше  за  закъснелите  и  трите дни   директора   ги  довеждал със  собствената си кола   Crazy  ами  успивали  се  децата    или  са  на  далеко   Laughingсамо  и  само  да  не се разваля престижа на  училището   Joy

матурата  е по  арабски  френски  мат   ислямско  възпитание  и  география  и  още нещо но  незнам как  да го преведа  тарбия   аля  муатана
взимат се  40 процента  оценките  от  изпита    30 проц  от  изпита  от  първия срок  и 30 проц  от  текушите  оценки  


леле улях се   Crazy

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 13:27 от субханалла

# 241
  • Мнения: 3 804
субханалла тормозът 9ти клас -ми предтои догодина,че и следващата  Mr. Green

дала с това исках да ти покажа нещо-щом обаче всичките не са го разбрали ,какво да се прави.Ако исках да се заяждам,можех като шакира ,да сигнализирам на модовете директно,без да споменавам в темата ,аз не съм викала Татти  Peace

# 242
  • Мнения: 56
здравейте мили ми магребки Hug  bouquet
ето ме и мен ,малко се по изгубих ама няма как-последното ми пътуване до София приключи успешно и вече никъде не мърдам ,че то време не остана  Joyдобре сме с бебока ,растем и двамцата прогресивно.вчера бях при моя лекар който живот и здраве да е ще ме изражда-та се заговорихме по въпросът как ,къде ,кога -решението му е секцио  базирайки се на възрастта ми ,едрия плод и препоръките на един професор от София при когото бях на консултация наскоро.жалко аз си мислех за нормално раждане -та аз не се спрях,и бременността ми премина без проблеми и тайничко се надявах да не е секцио ама на както и да е само да мине добре.
имаме си вече и креватче и куп дрешки -подарени ни от ФАЙМА и малката СОФИ Hugда си жива и здрава мила лек път на 5.07 и от все сърце ти пожелавам цялото щастие на света -ти го заслужаваш Praynig
до после мили мои
обещавам да се разписвам по на честичко от сега нататък bowuu

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 14:39 от ceciflo

# 243
  • Мнения: 59
Дала , щом искаш да отвориш новата тема няма проблем ,аз се бях подготвила но ще изчакам другата тъкмо да се поровя още малко.

Много интересн този плод ,тук надали го има ,знае ли някой.

Индрииймс ,браво за хубавата изнедада която ти е направил хабибито и си го е взел най-накрая.

Цецифло    Hug

На Файма   ,лек път и от мен и много щастие   bouquet

# 244
  • Мнения: 126
Разбрахме се с Бела   bouquet 
Ще отвори 18 магребинска -работи вече по оформлението

Цеце-като те четох ...направо ми стопли душицата   bouquet
За жеста на Фаима към теб,а също и за достойнството да и благодариш тук-  bouquet  bouquet  bouquet
  ...Ето това е Смисъл на тоя Форум...да се познаваме,да си помагаме...дори и от разстояние,дори и с думи на подкрепа и разбирателство...

За цезаровото-не се притеснявай....щтом така са преценили и решили докторите.Добре че бременността се развива добре-то и Цезаровото е Нормално раждане...защо така Стреснато  #Crazy А на възрастта ти-съвсем си си във възрастта   bouquet, за едрия плод- още да порасне  Hug

Значи заминава Фаима  Hug  bouquet
С малката-нали?Дано да има време да ни пише понякога оттам.....

Дреамсче-много приятна и хубава изненада наистина-не му липсват идеи на твоето момче


Шеки-още го пия...ама никакъв апетит не чувствам...и до тук-съм с 2кила надолу.Казват че ще са трайни...то това е-да не се получи обратния ефект после...както все ства

Днес беше много топло тук...сега обаче се очертава проливен дъжд.
Като харча пари...винаги се чувствам добре обаче..... Joyчак не усещам жегата.
накупих пак безполезни и ненужни парцали и дреболии......
ама поне си направих удоволствие от самия процес на шопинг bowuu

Ментичка-ето и обещаната Историйка от мен за Лека Вечер

Историите, които ме научиха да живея -

Мръсното  пране


Една семейна двойка се преместила да живее в ново жилище.
 Сутринта, едва събудила се, жената погледнала през прозореца и видяла съседката да си простира прането.

- Погледни, колко й е мръсно прането – казала тя на мъжа си.
Но той четял вестник и не обърнал никакво внимание на думите й.

- Навярно, пере с лош сапун или изобщо не може да пере. Трябва да я науча.

И така, всеки път, когато съседката й простирала прането, жената с учудване отбелязвала, колко било мръсно. Но в едно прекрасно утро, поглеждайки през прозореца, тя възкликнала:

- О! Днес бельото й е чисто! Навярно се е научила да пере!

- Едва ли, - отговорил мъжа й, - просто днес станах по-рано и измих прозореца

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 21:53 от dala

# 245
  • Мнения: 3 804
Явно тази тема ще се изпълни с притчи -да пусна и аз една ,всеки да си я тълкува както си изка  Peace ,но мисля ,че Свеар ще я разбере най добре.
Съществувал един народ,който имал обичай на всеки 5 години да си избира управник,като през тези 5 години ,той получавал всичко за което си мечтаел,че и в  повече,но след тези 5 години,го захвърляли в една пустиня пълна със змии и скорпиони.Дошло време да се избере нов управник,той обаче бил умен човек и през тези 5 години-се хванал и облагородил пустинята-изчистил я от змиитеи скорпионите,прекарал вода ,построил сгради -направил я по хубава дори от собствената си държава,изминали тези 5 години и поданиците го завели ,за да оставят в пустинята,но там вече нямало пустиня.

# 246
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дес, далка хубави притчи!далка ,твоята като виц направо!а на дес,приложена  за нашите политици-като ги махнат толкова добре са си оправили положението за след после!свеар,ако само ти си я разбрала за преведеш за малоумниците! много сложна гатанка се о4ертава!
свеар,тъкмо си на линия как ги нахрани вси4ките днес, какво им готвиш на 15 4овека? Crazy bowuu  chef
файма, приятен път ,то не остана, 4акам да ми се обадиш с вести как сте!
цеци, аз съм с три секцио, споко! и 5 да бяха пак щяха да са секцио! това дал господ за изход в моя слу4ай!  добре,4е сме сега ,а не преди век! викай слава богу, вси4ко да е добре! преживява се!бебо,при секциото , е без зна4енние голям малък после ! муцка, наржис, обадете се,4е сте живи, ве4е си мислех,4е нет само у свеар пускат! Laughing Peace

# 247
  • Мнения: 1 184
Цеци, подкрепям мнението на Марси. Не се притеснявай за цезаровото  Peace. И аз съм с две и имам прекрасни спомени и от двете.
Далка  Hug, много сладка притча. Само къде го намериха този мъж да мие прозорците  Laughing  Joy???
Дриймс-че, браво на хабибито. Ти да беше го оставила да те изненада де, какво толкова  Mr. Green. А през август арабски ли записа /май прочетох някъде, но не съм сигурна  Blush/??? После да помагаш, ок?  Grinning
 Hug

# 248
  • Мнения: 3 804
Марси-притчата няма нищо общо с политиката,затова и споменах,че може би само свеар ще я разбере  Peace

# 249
  • Мнения: 6
ЗДРАВЕЙТЕ! Simple Smile

Моето момче заминава утре на обяд за морето. надявам се всичко да се нареди както го мислихме и да прекараме 2 месеца заедно.  Praynig  до сега не беше сигурно,че ще ходи и днес му се обадили,че трябва да тръгва още днес. но за 1 час багаж за 2 месеца не се стяга. иначе мислихме, ако не стане нищо с работата на морето,да почиваме заедно (разбира се) десетина дни. но друго си е 2 месеца,нали? Wink има да му надувам главата и да му писне от мен.  Joy ще има непрекъснато:   #Cussing out"ох, бе Паулина..."   Joy  Joy  Joy  да си призная,хич не съм лесна. Simple Smile с този мой характер и настроения, трябва медали да раздавам за търпимост.

тези дни само обикалям улиците. след работа все ходя някъде ( по шивачки, магазини, ресторанти, кафета...). много добре ми се отразява. имам настроение. ама то човек като се затвори вкъщи, какво интересно да му се случи и да е весел?! а аз преди не се прибирах,дето има една дума,а откакто съм с моя приятел, с тези компютри и телефони,от нас не излизах.

искам да попитам нещо. тези дни проетох,че може пак да има арабска тема. ако направите,нали ще ми пишете на лична,за да се включа и аз? макар че тук май сме всички от арабската и може би е по-добре да сме на едно място,за да няма пак...


Шакира, ти как си се писала във Фейса ?

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 00:05 от PAULA_PAULINA

# 250
  • Мнения: 90
Мда , далка твоята  прича е направо като виц  Joy hahaha и аз искам такъв мъж пък ,който чисти прозорци ,особенно за това лято  Crossing Arms

Паулинка, много се радвам за вас ,да си изкарате хубаво,дано повече няма неприятни изненади .Той какво Ще работи на морето ? За фейса виж приятели от белла или от рали и ми изпрати покана  Peace .А за излизането права си и аз да се затворя у нас за кратко и се депресирам ,обичам да съм сред хора ,да контактувам ,излизания ,събития ,среЩи ,ала бала инъче не ми  е интересно .Като децата съм трябва да ми изпълнен деня ,за да нямам време да си мисля глупости Laughing .

За новата тема много хубаво  ,че сте се разбрали ,да ви кажа на мен ми е все едно дали Ще е украсена или не ,важното е да си я пълним със сладки приказки и за старите теми не е толкова фатално ,ако няма линкове ,не се турмозете и престаравайте много  Hug.


Днес видях една майка с 4 деца, които и бяха накачулени на колелото ,3 бяха в един кош , който се закачва пред колелото и 1 отзаде на столче .Евалаааа ,направо и се чудех как го кара това колело ,ама тя беше яка мадама и сама с тях на плажа ,евала .Аз с Лина(верно ,че дечицата на тая мадама бяха много по-големички от нашта -очовечени) като правим такива разходки с колело ,то е ръчкане ,циврене ,хвърляне на биберона ,на шапката ,просто на всеки 5 метра спираме правим уговорките и пак тръгваме и така .Важното е спорта да върви нали  Laughing .Станали сме много чувствителни и емоционални ,много бързо се обвързва с хора ,които решат да и обърнат внимание ,а то такива бол ,тя нали е контактна и се закача с всеки който и се изпречи пред погледа  ,та после кризите на мой гръб .Като се отделя от някой и кажем чаоооо ,наставаааа истерия ,блъскане ,ритане ,даже почва да ми раздава яко шамари  Laughing.Укротяваме се за 5 минути ,но веднага си намираме заместник и така до безкрай ,разходките ни в града от удоволствие взеха да се превръЩат в кошмар за мене ,но трябва пък да се научи ,че външните хора идват и си отиват и ние родителите оставаме ,както го пишат по книгите репетицията е майка на знанието ,колкото повече повторения ,толкова по-бързо им присветва .По-добре сега отколкото като тръгне на у-Ще , поне Ще е подготвена и Ще е на дръга вълна ...

# 251
  • Мнения: 100

За новата тема много хубаво  ,че сте се разбрали ,да ви кажа на мен ми е все едно дали Ще е украсена или не ,важното е да си я пълним със сладки приказки и за старите теми не е толкова фатално ,ако няма линкове ,не се турмозете и престаравайте много  Hug.


 До колкото имам информация - това май е едно от изискванията според правилата. Така че, слагайте линкове към предходните теми  Peace

И  от мен една притча, да запазя вълната. И тук всеки да тълкува както си иска. Слагам и линка отдолу..защото всички събития, места и лица са напълно случайни. Crazy

В старо време в Египет, туй е в християнската епоха, живял някой отшелник, много благочестив човек. Прекарвал той живота си само в молитви, четене и размишление за начините и методите как да се оправи света. 40 години той прекарал така и ни един човек не е дошъл при него. Той имал толкова знания, но през тия 40 години никой не отишъл при него. Станало му много мъчно и казал: „Господи, поне едного прати при мене, да му предам това знание, остарях вече, негоден съм“.

И този стар отшелник мислел, че ще дойде някой ученик способен, и какво вижда? – При него иде една блудница. И защо дошла тя при него? Тя била най-голямата блудница в оная епоха в града Александрия, и като чела Евангелието, станала християнка и поискала да се кръсти, но нито една църква, нито един поп – не зная дали е имало попове тогава, – нито един служител не се наел да я кръсти, да вземе отговорността върху себе си. „Не можем да те приемем в нашата църква, ти си една неизправима блудница, ти си един въплътен дявол, който искаше да ни изпитваш, но ние сме много учени, чели сме Писанието, и ти не можеш да влезнеш вътре, да прекрачиш прага на нашата църква.“ И тя като плакала, плакала, молила се, явява ѝ се Христос и ѝ казва: „Иди в пустинята при този отшелник“.

А той, като я видял, казал: „О, Господи, тази ли намери да ми пратиш, на края на живота ми, тази ли намери да ми пратиш?“ И въздъхнал дълбоко. Но чул един глас: „Ти ще я кръстиш“. – „Да я кръстя ли?“ Навел глава и се колебаел, дали не е някой лош дух, който му говори. – „Ще я кръстя, че каквото ще да става.“

Кръщава я и след няколко дена тя умира. В деня на погребението той дошъл в екстаз, в изстъпление, и видял, че от тялото на тази блудница, като я погребали, излиза един крилат, светъл ангел. Не била тя блудница, а един възвишен ангел. След няколко дена и той умира, но преди това той заръчал да го заровят при блудницата. Всички се замислили: „В този гроб, при нея!“ И какво става? Като го заровили и него, всичката околност се стичала там и ставали големи чудеса и всички се изцелявали. Като се събрали грешницата и този светия, тогава се оправил светът и почнали хората да проучват учението на тоя отшелник.

Сега вие ще пренесете туй във вашия живот, защото по някой път и вие ще се намерите в положението на този отшелник. Мислите, че сте много благочестив, благоугоден на Бога, а при това, някой път някой ваш брат, който е противоположен на вас, повидимому той е един плевел, може Господ да го прати при вас, как ще разрешите тази задача? Ще я разрешите само тогава, когато го кръстите и ви се отворят очите да видите какво излиза от тялото му, светъл ангел ли или някой демон, нагоре ли отива той или надолу? И когато Христос казва: „От плодовете им ще ги познаете“, някои мислят, от сегашните плодове. Не, то е от завършването на една епоха, той е последният плод. Аз направих едно добро дело, и казват: „Той е отличен човек, добър“. Или ако направя едно лошо дело, ще кажат: „Той е лош човек“. Не, от сегашните ми дела вие не може да ме съдите, аз може да бъда съден само от целокупния ми живот, дето всичките ми дела ще бъдат като един плод в един или друг смисъл. Сега няма никаква съдба! Следователно всеки един трябва да бъде оставен да изкара започнатото си дело.


http://www.beinsadouno.com/articles.php?id=342
 Hug

# 252
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
за ранобудните като мене, дето ска4ат в 5!
дес, аз се пошегувах!една прит4а си е прит4а, както басните са си басни, както поговорките и пословиците! последните съм ги у4ила за удоволствие някъде 10 годишна, имах вси4ки том4ета, не знам дали не ги пазят  моите в бг някъде! страхотна мъдрост има в тях, без изклю4ения за всеки жест, акт, има си по няколко даже! много мъдрост има в една крати4ка сентенция,народна мъдрост! хубаво е да се знаят и прилагат!
ра, твоята ме накара да се замисля отново за ценността на каквото правим преживе, жестовете,отношението,прозрението за краткостта на дните ни и безсмислието на 4исто 4овешките първи4ни прояви,които вместо да се подтискат,в ежедневието са като добър ден и някой ти показва я пръст,я ти се кара, я ти мисли злото! за жалост, не)о се е объркало в матрицата явно, вместо на усъвършенстване ,4ове4еството на ли4ен план ,отива към без4увстиве!или прекалено себелюбие!
в4ера пак гледах как се ежат две майки ,на които децата са се сбили! ей, събраха махлата, ама се обиждат яко! намесиха се съседи и тн! 4е и на визия се обиждаха, премина скандала малко в друга насока, кой колко струвал !прибрах се, 4е и през прозореца се 4ува ,все едно са в нас!
аз съм нещо настинала, казваите бързи рецепти за оздравяване! хремата е гадно нещо лятоска,ей! ама който взема моржовски душове и спи после на те4ение!инашалла лабес викам! айде, пак подкарах спорта,4е ме помолиха, достраша ги! за мене добре и ще спра за по4ивка и ще мина на режим ,ако мога! плод и зелен4ук и каквото дрого на кокал никне! много вода се губи на 40 градуса, после и да пия ,ходя като балон!  newsm78

# 253
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен!!!
Аз станах рано с надеждата че някой ще се сети за мен, но засега само си е надежда   Cry
Марси една рецепта за настинка : вземаш половин кг. лимони и ги изтискваш подслаждаш ги с мед на вкус и изпиваш сока колкото се може по-бързо за около половин час. Когато настинката е в началото лично на мен ми е помагало. Дано помогне и на теб.
Притчите са чудесни и карат човек да се позамисли.   bouquet
Лек и усмихнат ден на всички!!!

# 254
  • Мнения: 90

За новата тема много хубаво  ,че сте се разбрали ,да ви кажа на мен ми е все едно дали Ще е украсена или не ,важното е да си я пълним със сладки приказки и за старите теми не е толкова фатално ,ако няма линкове ,не се турмозете и престаравайте много  Hug.


 До колкото имам информация - това май е едно от изискванията според правилата. Така че, слагайте линкове към предходните теми  Peace

В много теми не се слагат линковете -голям прас,не е правило мисля ,Ще отида да прочета в правилата  Peace ,кой Ще ти чете стари и изтъркани теми .То да не е написано под формата на подробна научна информация .Това е форум все пак .
Вчера седя и гледам секрет стори и си мисля  ,ох Ще ви разсмея и всички участници  в къЩата са толкова различни ,както ние тук .Интриги нон стоп ,създаване на клонове на млади и стари и тн .Патрона ,койта дава мисии на участниците и дирижира играта Ла воа(гласът) го оприличих с Тати ,той съЩо е неведим като Гласът , като него се опитва с малко думи и с добро да внесе мир в нашата виртуална къЩа  Simple Smile.
Вие бихте ли участвали в такова телереалите ,аз съм доста навита ,обичам авантюрите (в смисъл тези които не застрашават здравето и живота ми ),хехехех

Общи условия

Активация на акаунт