сутиени в болницата

  • 3 143
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 39 812
По принцип се забраняват с оглед "евентуално развитие на някакво възпаление". Но това, че се забраняват не значи, че не се носят. Аз бях с гащи за еднократна употреба и превръзки (водеха се подложки за родилки).

Отклонихме темата обаче. Тя е само за сутиени Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 521
То и курсове трябва да изкараш за да се движиш с лигнин без бельо Mr. Green
Аз си бях с превръзки и бельо-може би защото бях секцио никой не направи проблем.
Сутиен нямах в болницата-сложих след като се прибрах и си купих(моите вече не ми ставаха)
По-точно поръчах да ми купят за изписването.

# 47
  • Мнения: 2 011
Ходих си с обикновен сутиен с банели,кърмата ми слезе на следващия ден.Никой не ми е забранявал в болницата.

# 48
  • Мнения: 9 451
В болницата бях без сутиен.Когато се прибрах вкъщи носих съвсем обикновени.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 524
Да е би да са имали предвид да носи специален сутиен за кърмачки?
и аз това си мисля.
след консултация с мамолог, през време на цялата си бременност не съм носила сутиен с банели, но и да бях едва ли е толкоз фатално било.
според мен идеята сутиена да е без банел освен за да ти е по-удобно е за да не е натискат млечните каналчета и съответно да не се образува запушване на каналчето. никой не ми е забранявал и на мен, просто така се опитвам да си го обясня Thinking

# 50
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз си носех сутиен за кърмене в болницата.
Само за визитациите ни караха да сваляме
сутиените. Peace

# 51
  • Мнения: 9
Аз съм в 6 месец и понякога се появяват огромни мокри петна на дрехите ми, пък какво остава като родя ooooh!  Така че при никакви обстоятелства не могат да ме накарат да седя без сутиен. Да не говорим, че преди не бях малка в бюста, ама сега положението е страшно и като се лепнат за корема, направо откачам, имам чувство, че ми стигат до пъпа  #Crazy
Съгласна съм за това да са примерно без банели, спортен тип, но това да си е решение на майката, а не да я задължават.
Колкото до гащите сега чувам и направо съм ... #Shocked .
Явно ще се караме с персонала в болницата Grinning

# 52
  • Мнения: 3 929
Едва ли ще ти е удобно със сутиен. Иначе на мен никой нищо не ми е забранявал (раждах в 1 АГБ Св. София).
И при мен беше така. Въпрос на личен избор е, мисля. Аз предпочитах да носа сутиен, така съм свикнала.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен не са ми забранявали в болницата , но не съм слагала.

# 54
  • Мнения: 166
Още като ме приемаха в болницата ми казаха да го сваля.Като родих си сложи безшевно бюстие,но и него ми казаха да го сваля.
Като се прибрахме в къщи носех само бюстиета.Мисля,че са по-удобни от сутиените за кърмачки

# 55
  • not found
  • Мнения: 581
Аз до колкото съм чувала и разбрала самия банел на сутиена , ако той е по стегнат може да спре кърмата  Peace
Аз в болницата не носих сутиен , но сега съм с такъв за кърмачки , много е удобен , слагам си и подплънки  Party

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
На мен ми казаха да съм без сутиен в операционната. В следващите два дни и без туй не ми беше до него , но на 4 си го сложих и на визитацията никой не каза, че не трябва newsm78

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Никой нищо не ми е казал,но аз и без това изобщо не понасях сутиените.И след раждането не ги носих.Дразниха ме просто.Сигурно не съм улучила с комфортен  модел,но този път ще коригирам грешката си Mr. Green

# 58
  • Мнения: 9 973
не съм си слагала сутиен за удобство,но не са ми забранявали изрично

# 59
  • Мнения: 115
Постоянно си бях със сутиен. Не са ми забранявали и не са ме карали да го свалям.

Общи условия

Активация на акаунт