Италия 102 : темата ни взе да опустява, за ваканция народа се приготовлява

  • 14 019
  • 322
  •   1
Отговори
# 315
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Шуре, ако говориШ прекалено правилно, Ще говориШ като 4ужденка  Laughing 
аз бях много Щастлива в на4алото, 4е на север не се употребява пасато ремото

и аз, оба4е напоследък се хваЩам, 4е ме кефи и трябва да се нау4а да го използвам добре  Rolling Eyes

ами аз съм 4увала само Южняци да го ползват (и може би в тоскана), при това не на място  Joy

мм, и в Лигурия го използват, но най_ве4е, забелязвам, 4е се използва от хора, които държат на литературен изказ, а аз, както ве4е си признах, си падам малко сноб  Embarassed Twisted Evil

(аз на Юг от Рим имам нужда от превод  newsm78)

# 316
  • Мнения: 154
Е че какво й е на Мишел Хунцикер  Wink Супер си говори. има си акцент, но чаровен.  Между другото и аз си използвам редовно Ла пред женски имена и изобщо не се терзая дали е грешка, или диалект ... кефи си ме.

Джоя сега прочетох по назад, май ти питаше за дамски ризи ... Има един страхотен магазин мой много любим ... там видях много хубави ризки мин седмица. Аз си купих една жестока рокля, даже ми направиха отстъпка 30%. Ето го ситото имат магазин и в Милано

http://www.officinadellamoda.it/

# 317
  • Мнения: 653
Е че какво й е на Мишел Хунцикер  Wink Супер си говори. има си акцент, но чаровен.  Между другото и аз си използвам редовно Ла пред женски имена и изобщо не се терзая дали е грешка, или диалект ... кефи си ме.

Джоя сега прочетох по назад, май ти питаше за дамски ризи ... Има един страхотен магазин мой много любим ... там видях много хубави ризки мин седмица. Аз си купих една жестока рокля, даже ми направиха отстъпка 30%. Ето го ситото имат магазин и в Милано

http://www.officinadellamoda.it/

o мерси, 4удесно, може и утре да успея да ги посетя Simple Smile

# 318
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Айде бе,не ви ли е срам,на 22ра страница сме ве4е и няма кой една нова тема да пусне.  Naughty
Аз по слу4ай слу4ая,4е е петък и ,4е в4ера много ревях ,4е нямам ба4 сега не мога и да се изпиШкам да ида. ooooh!

# 319
  • Мнения: 154
Джоя точно в ле куполите го има този магазин, не знам дали ще мина оттам утре, ако искаш да отидем заедно?  Със сигурност ще има доста намалени дамски ризки

# 320
  • Мнения: 653
Джоя точно в ле куполите го има този магазин, не знам дали ще мина оттам утре, ако искаш да отидем заедно?  Със сигурност ще има доста намалени дамски ризки

ами аз Ще съм с дребното (нали има и тоис) та нито с 4асове мога да се ангажирам, нито знам какво то4но Ще успея да видя, надявам се да успея да го паркирам на сладолед с таткото докато аз Шетам  Laughing
но за друг път с удоволствие  Grinning  по женски
в петък обикновено свърШваме по рано .....

# 321
  • Italia
  • Мнения: 4 492
хайде,пускаме кепенците тук  Sunglasses

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410459.0

# 322
  • Мнения: 66
  newsm45:Здравейте момичета,
пиша ви с обезобразено лице Cry Cry -става въпрос за алергия,която се разви за 1час !!..и то по необясними причини.! След посещението при д-ра  днес/въпреки че тоза нощ мислех да вървя в бърза помощ/, единственото обяснение е ...климатика на "Есселунга",където бях вчера да правя спеза.Малко след излизането ми оттам,почувствах ,че нещо става с лицето ми и до вечерта отесох,зачервих и едно мравучкане... Sad Rolling Eyes-ужас....!!!Нищо странно не съм яла,само 1 смокиня,но надали е от това,защото тази сутрин с риск да изпадна в анафилатичен шок Laughing,изядох още 2,но нищо не стана.
Та сега незнам какво да правя,намазах се с един кортизон,който ми изписа д-ра,но веднага се надух още повече,кожата ми е на цървул.. newsm45

Кажете нещо,щото съм отчаяна newsm45.Рева и мисля да се пъхна в мазата следобед да си я доизчестя ,от срам от вида ми Laughing Cry

А, чували ли ли сте че не трябва да се яде едновременно смокини и прясно мляко
 newsm78



ffr,

още като прочетох за смокинята, си помислих, че е от това. Преди години бях на екскурзионно летуване в  Сандански, там нали е региона на смокините, и по пътя аз реших да си откъсна една смокиня и да си хапна. След 5 минути започнах да усещам как цялото ми лице се поду и започнах едва да дишам. Истински късмет беше, че бяхме близо до Сандански и успяхме да спрем кола на автостоп и да отидем до болницата.
Там ми биха инжекция и пренощувах на системи.
Оказа се, че  белият сок на смокините, прилича малко на мляко, когато не са добре узрели, предизвиква алергична реакция.
После дълги години ме е било страх да ям смокини, единствено съм опитвала много узрели, презрели, и изсушени избягвам, а много ги обичам.

Общи условия

Активация на акаунт