"Дневникът 59" ~ За ПлАжА и МоРеТо, СлАбО е ДуПеТо ~

  • 16 844
  • 456
  •   1
Отговори
# 390
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Как ще е късно за кафенце, я? Хайде, заповядайте по едно, да ни напомня за морето, вълните, ех...




Благодаря ви, момичета, за прекрасните думи Hug.

Мириад, много си нежна и чаровна, въобще варненките в нашата темичка сте големи хубавици. Ние си имаме общ албум, където можеш да качваш снимки, а и да видиш наши, не знам дали го знаеш? Ако не, свиркай на лични, ще ти дам адрес и парола.

# 391
  • Мнения: 6 958
Момичета днес ми е 4 ден с голям зор го откарах...  ooooh! идните дни ще имам гости за уикенда и ще се възползвам да си почина, не мога на глад, преди карах с месеци на плодове, сега ми е адски трудно  Confused

Ако не се видим тия дни хубав уикенд Ви желая  Heart Eyes

# 392
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Привет!!!!
Само бързо на отчет - абсолютно режимен протеинов ден!!!
Имам си нова спалня....
Бяхме на обяд в невероятно заведение, с богато меню, на масата хапвяха домашна торта и всякакви вкусотии - да не дразня очите - но аз устоях!!!
Утре по-подробно. Много съм уморена.
Лека нощ!

# 393
  • София
  • Мнения: 2 613
Добър вечер,
Аз да се вясна и да кажа, че съм режимна и днес- само, че вместо да тренирам, чистих час вкъщи, но пак се лееше пот от мен, та сигурно е имало ефект Mr. Green, с храната съм добре, изпих литри вода и зелен чай, чувствам се добре...наслаждавам се с миговете, прекарани с ЙоЙо и се зареждам с положителна енергия Grinning- в тази връзка да си похваля чаавето, че скоро ще му избие зъбче Crazy, защото прозира през венеца, миличкото ми то Heart Eyes
Днес се сетих да разгледам снимките в албумчето ни, леле, аз съм била забравила колко сте чаровни- Шоки, МисКаприз, Иле- супер сте Heart Eyes И аз ще сложа, ама като придобия по-приемливи размери, че ако сложа сега, само ще плаша всички Mr. Green
Момичета, разбирам ви как се чувствате, относно коментарите на мъжете ви Hug, но не мисля, че има причина да се връзвате...Аз поне този проблем нямам, защото мъжа ми винаги ме е подкрепял и окуражавал, и никога, колкото и зле да съм изглеждала, не ми е казвал в прав текст, че изглеждам зле...даже аз много пъти съм плакала пред него колко съм зле, а той е бил този, който ме е успокоявал Rolling Eyes, но аз ценя това и съм му безкрайно благодарна, това има значение за мен да повярвам повече в себе си.
Мириад- аз не съм те видяла, дай ми линк, ако искаш на ЛС, да видя и аз снимки, моля Hug
Шоки- днес май се чувстваш по-добре Hug
Миранди- ако ти е тежко да плодуваш, защо не запонеш някой друг режим, който ще ти е по-лесен за спазване Hug


# 394
  • Мнения: 390
Хайде и аз на отчет,

закуска - сандвич с домат и сирене, покрай детето и на мен ми стана любим,
обяд -пилешка супа, салата и 1/2 бира
вечеря - 1 кебапче, салата, праскова и диня за десерт.
Пропуснах да добавя един сладолед - Milky way на Raffy, този ми е любимият, леко разтопен от жегата, направо е неустоим...

Благодаря ви за подкрепата момичета, имах нужда от окуражителни думи. Сега се чувствам по-добре, мотивирана и ентусиазирана, за да продължа напред.

ral4e и аз днес чистих, горе-долу всеки ден съм така откакто излязох в отпуск. Все има нещо ,което да свърша у дома. Не ми липсва гимнастика - докато измия едни щори, колко пъти се качих и слязох от стола, сега имам мускулна треска на краката.
Радвам се ,че се чувстваш добре, наслаждавай се на детето - тези мигове,прекарани заедно са неповторими.
Моето дете днес ми каза- мамо ,ти не ми обръщаш внимание. Аз я попитах защо мисли така, а тя ми отговори -Ти обръщаш внимание на домакинството /което за момента си е точно така/.
Децата си искат вниманието, а ние сме постоянно заети и в работата и у дома, и не им го отделяме, когато им е нужно. А това е много жалко...

Myriad Canaan как е времето на морето?
Ние отиваме от събота на Албена, но нещо го дават да се разваля следващите дни. Дано имаме късмет  да е слънчево и да не пропуснем плажа.

Мис Каприз благодаря, полагам големи усилия да съм стриктна. Мисля ,че дисциплината и постоянството са сред най-важните неща за успеха на един хранителен режим.
Твоите разходки също са много полезни,особено ходенето по плажа.

tanyatais поздравления за малките минуси, сигурна съм,че скоро ще ни зарадваш с по-големи.

Миранди почини си малко от плодовете и събирай сили да продължиш успешно напред.

Боби и ти си от стриктните в групата. Как не се изкушавате нито от торти, нито от сладкиши  newsm78
Аз само като чета за такива неща, и започва да ми се яде.

Ще лягам ,че утре ме чака великото събиране на багажа
Лека вечер на всички

# 395
  • Мнения: 3 050
добро утро


днес ми е последния ден на работа за месеца, после ще уча
пак ще трябва да ставам рано...
аз не успях да видя снимките на Мириад  Confused
Боби, честита спалня - мн. хубава придобивка  Heart Eyes
tanyatais , мн. си хубава!  Hug

хубав ден на всички  Hug
липсва ми тиквето  Heart Eyes Rolling Eyes

# 396
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Привет!!!
Минавам бързо да ви прочета, да се разпиша - вчера успешен протеинов ден - днес също такъв го замислям. Днес освен много работа имам час на козметик - да ми оправи веждите, в 18 час на фризьор - да ми приготви прическата..... май да се наканя да се снимам след толкова процедури?  newsm78
Хубав ден!

# 397
  • Мнения: 12
Благодаря ти много, Choco Hug Не знаех, че имаме албумче, но наистина ще е по-добре да сложа снимките там Peace Ще съм ти много благодарна за координати и парола   bouquet
ral4e:), iguanka  , скоро влизам в албумчето, ще се видим  Blush  Peace Ще чакаме снимка и на * Боби * с новата прическа  Flutter

petia_d75 , честита ти почивка, времето тук е прекрасно и идеално за плаж  Peace /е, които сме в мц ще събираме тен по балконите, ама каво да се прави.... Tired/

Аз най-накрая събрах кураж да се премеря, че дори и да се претегля (не бях стъпвала на кантар от над две години). Резултатът ме зарадва, имах нужда от стимул, понеже покрай този мц постоянно ми се хапва сладичко и две-три единици на ден си ги докарвах от не най-здравословните храни, макар да си спазвах общия брой единици. Вече няма повече, оставила съм си единствено сутрешното кафе с мляко като прегрешение, без което не мога  Crossing Arms
Кг. са 54 (не е електронен, та затова се мерих три пъти, но все толкова показваше), 64см талия, 94см дупИ, 54 см бутче  Crazy Отдъхнах си, че съотношението килограми-сантиметри все още е в сила за мен и се разширявам и свивам равномерно. Равносметката - по минус едно сантиметърче отвсякъде, след няколкомесечен застой. Чаках, чаках, дочаках  bowuu Да видим нататък как ще се движат нещата, продължавам да съм послушна  Peace

Днес се замотах в банята и чак сега си пийвам кафето, сипвам ви и на вас, ама съботно едно такова, да видите хората как се разбуждат през уикенда  Crazy http://www.adrants.com/images/lavazza3_25.jpg  

Успешен и слънчев ден на всички  Hug

Едит:
Благодарение на Chocolata се преборих с техниката и качих вчерашните снимки в албумчето ни  Peace

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 13:34 от Myriad Canaan

# 398
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добър ден,




Вчера мъжо изневиделица ме заведе на вечеря  Heart Eyes. Уж щяхме да пиймем по чаша вино, преди да идем на кино, а то си беше цяла бутилка плюс вечеря в едно малко ресторантче. Хубаво си изкарахме, като изключим това, че попрекалих с шоколадовите стафиди в киното, ама нали знаете как е като се зазапяш във филм...  ooooh!. Поне през деня си бях спретнала една супер интензивна тренировка с дъмбели, та поне не ми е гузно. Днес ще го карам на кефир, плодове и салатки, а утре вечер сме на вечеря тип 'селекция сиренца, крекери и много вино'....  Whistling

Ще взема и аз да се снимам скоро, че снимките в албума са миналогодишни и приличам на УрУд. Боби, плиииийз, снимай се да ти видим резултата от процедурите, а и муцунката ти!

Мириад, супер са ти мерките, екстра си Hug

Иле, най-накрая работата свършиииииии   bouquet! И на мен ми липсва Тиквето...

Миранди, ти на глад можеш, ама на 'нормално' хранене можеш ли? От едната крайност в другата ...

петя, извинявай, ако съм пропуснала, какви ти бяха пак мерките, а и къде се целиш?

ралче, благодаря за комплимента, а ти няма за кой да се криеш, за мен  ти вече си един чаровен и лъчезарен човек.

# 399
  • София
  • Мнения: 2 613
Добър ден,
И днес съм стриктна, даже вече мога да кажа, че май свиквам да съм така и ми харесва, чувствам се наистина по-жизнена и по-добре:roll:, да видим все пак кога ще се сетя за нещо нережимно...днес направих тренировка 35 минути, много интензивно темпо, закусих кисело мляко, ама ми свършиха триците, та си останах само с млякото, обядвах пилешки кюфтета от кълцано месо, с малко сирене и една краставица, сега хапнах един грейпфрут и кисело мляко, ще вечерям салата със малко сирене, вода и зелен чай, много.
Боби- чакам снимките с прическата Hug
Петя- аз по пирнцип гледам повече да обръщам внимание на детето, даже понякога зарязвам всичко друго покрйа домакинствата, но все пак когато тя спи, гледам д аизползвам времето да посвърша нещо. Ама днес почивах, четох списания, реших, че и аз имам нужда малко от глезене.
Шоки- благодаря ти за хубавите думи Hug, много си мила Heart Eyes Гледам от снимките, твоите, много интересни къщи, много ми харесаха.
 Ще сложа и мои снимки, само наистина да проличи и ще сложа, преди и след. Приятно изкараване на вечерята Heart Eyes
Мириад- Шоки е права, много си нежна и красива, мерките та си просто супер Hug

# 400
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Добро утро!!!!
Време е за кафе


Вчера отчитач успешен протеинов ден - днес тегло 62.5 (без посещение на wc) - поражения отстранени. Трябва да се обещая да не се оливам по 4 дни. Трябва да спазвам схемата с 3 свободни дни и то умерени, а не само пици, сладки, шоколад и сладолед и то в голеви количества.
Приготвих маникюра и ме и трудно да пиша.
Хубав ден!!!!!

# 401
  • Мнения: 1 254
Добро утро

Не мога да се сдържа да не се похваля, пак имам мъничко минусче (хвана ме манията за еждневното теглене Blush) Но уикенда ще сме извън града и се опасявам от провал Crazy
Лек ден красавици!

# 402
  • Мнения: 3 066
добро утро ! Минавам набързо за да се разпиша с поредниат минус от 500 грама днес и тежка разтроенация:)!
та,карам си режимна и чакам седмици,шестици,смо не и 8-ци вече!
лек и отслабващ на всички! Hug

# 403
  • Мнения: 12
Добрютро, момичета  Crazy Как сте?  Hug
Виждам режимни дни, тренировки, резултати - браво на вас!   bouquet
Аз все така лежерно го карам, вече няколко дни си правя на обяд едни много вкусни пълнозърнести макарони (50гр.  Peace) с малко зехтин, козе сирене, босилек и прясна червена пиперка на тъънки лентички - и сега си очаквам с нетърпение обяда, ама не от глад, ами от жива лакомия  bowuu Довечера ме чака рибка долу на плажа  Crazy

~*~Мис Каприз~*~ , издържат ли ти нервите да се теглиш всеки ден? Аз преди се теглих доста често (през ден може би, не чак всяка сутрин) и направо се бях невротизирала, и при всяка хапка се чувствах виновна. Да не говорим колко от вариранията в теглото са всъщност течности, а ние се шашкаме  Peace После повече от две години само мерките си следих, по-добре ми се отразява на нервната система.  Crazy

ral4e:) , Chocolata ., благодаря ви, момичета  Hug Ралче, виждам, че грейпфрут похапваш, все хубави неща съм чела за него за отслабване Peace И си отделяш време и внимание -също много важно според мен  Flutter

Чоко, всеки път ти чета тренировките и се засрамвам в ъгъла - вкъщи имам боксова круша (с лапи и ръкавици), шведска стена, от онези поставки за степ упражненията и специално помещение, където на спокойствие да си се кълчотя. Ама аз магарето не, само стълби по цял ден нагоре надолу изкачвам, и разходки де, но съм за бой просто. При дюканките знам, че се раздават тигани, ако някой го заслужава един такъв, това съм аз  Embarassed

ама защо така без кафенце? хайде днес от мен зелен чай:

и малко музикален съпровод, в съответния лежерен тон   bouquet
http://www.youtube.com/watch?v=0o8vszqVL2U&feature=related

# 404
  • Мнения: 0
Добро утро. bye Аз ви писах тук преди няколко седмици,не знам дали ме помните.Нямах много време да пиша и само четях,но вече имам. Grinning Та за сега съм минус 6 кг и се чувствам много добре.Не изпитвам никакъв глад и желание за забранени неща за мое щастие.В началото обаче 3-4 дни ми беше много лошо и аз не знам защо.Надявам се да е било от това,че организмът ми свиква с новото хранене.Само се моля да не се случва пак и всичко да ми е наред,защото така ми е супер.  Nature Sunny От няколко дни не свалям,но се надявам скоро пак да имам минус.
Вече свикнах да пия и по много вода,което преди преди ми се струваше неприятно,а сега напротив.Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт