"Дневникът 59" ~ За ПлАжА и МоРеТо, СлАбО е ДуПеТо ~

  • 16 831
  • 456
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте,
Открадвам малко време да сре разпиша,ч е на малката й избива и втово зъбче и е много кисела, иска само да е на ръце Crazy.
И днес отчитам режимен ден и за хранене, и за тренировки, и вече и резултатите са на лице, тези прословути дънки, за които опявам, че не ми ставаха, вече ми станаха, това установих днес, както и две поли...много, много се радвам, че вече имам реални, видими резултати и всичките ми усилия дават ефект Grinning, първата ми цел е изпълнена  Confused, сега към втората- едни други дънки, които стоят в гардероба, ама за тях ще трябва повечко време, че те са доста по-малък номер... Rolling Eyes
Браво за добрите резултати на Боби, МисКаприз и Танятайс bouquet
Мириад- и аз зарязах меренето по кантари, имах един, ама той толкова нереални неща показваше и всеки път различно, че го махнах и реших, че ще разчитам за критерии на огледалото, сантиметъра и дрехите, когато стигна това, което искам по тях, може да се премеря, да видя и там как съм, но за мен това така или иначе не е най-важното, ако аз видя, че се харесвам как изглеждам, ще съм много щастлива, пък ако ще кантара да покаже и 70 килограма. И аз реших да разсъждавам така именно заради нервната ми система...не че сега пак не посягам към метъра, ама то ако не е едното, ще е другото ooooh!. Но виждам резлутатите и този път и много се радвам Grinning

# 406
  • Мнения: 3 050
ралче, мила, браво   bouquet Hug
аз наминавам на бързо преди да легна да спа, утре пак учене...  Confused

и това не ми се отразява добре на д-то  Rolling Eyes

# 407
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, момичета
Нещо събота и неделя активността е нулева Rolling Eyes....аз само да кажа, че и днес съм режимна, с изключение на една плодова салата, която беше по повод на 7-мата месечинка на ЙоЙо.
Хубава вечер!

# 408
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 220
Привет!!!!
Завърнах се - уморена, но беше много весело.
Качила съм снимки в албума.
Да сервирам кафе

По-късно ще пиша по-подробно.
Спорна седмица.

# 409
  • Мнения: 3 050
мириад, много си хубава  Hug
боби, много хубава рокля - като кукла си с малка кукличка до себе си  Heart Eyes  Grinning

# 410
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Весел понеделнишки ден! Аз се поомазах уикенда. Вчера така ми се беше подул корема (още е подут сега), та днес кожата ме 'боли', не знам как да ви го обясня. Не ми се случва за пръв път, а е много неприятно. На някоя от вас случвало ли й се е или само аз съм повредена?

То е ясно, от днес съм си сериозна. За момента не знам какво ще хапвам днес, смятам да почна да ям от обяд нататък, че ми е все още некомфортно на стомаха. Май ще си направя едно чайче за посещение на бялата стаичка. Също така, следващия уикенд е много вероятно да сме извън града при приятели, та как ще се спасявам не е ясно. Като дойде, ще му мисля. Обаче, имам рожден ден след 3 седмици и искам да се чувствам перфектно, не да мрънкам...  Rolling Eyes.

Ауу, Боби, както каза Илето, големи сте куклички двете с малката принцеса!

# 411
  • Мнения: 6 958
Здравейте мацки  Hug

Пак съм на линия  bowuu Имах малко гости за уикенда, супер си изкарах и много добре си починах  Crossing Arms

От днес пак в релси с манджоренето, само дето е произволно хранене - не съм решила какво да спазвам и май не мога да се спра на нищо конкретно за сега  ooooh! Плодуването ми се отрази добре, но имам нужда не от ден-два, а от 10-20 дни - имам много да чистя и да свалям  Crazy

Шоки абсолютно права си - от едната в другата крайност съм  #Cussing out

# 412
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 220
Привет!!!!
Да сервирам кафе и да мина на сутрешна изповед (къде е Галка да сервира рано-рано ароматно кафе?)

Вчера не бях режимна, но бях понастинала, уморена, недоспала.
Днес - започвам режимно (както всеки ден) с мляко и трици.
Момичета, мерси за комплиментите, нямам много снимки, но снима Марти и като и трепери ръката или съм без глава или е размазана снимката.
Myriad, така си те представях по постовете - нежна и мила.
ral4e:) , ти си най-стриктната и скоро ще се похвалиш, че си обула и тези дънки, но ще искаме и снимка.
Хубав ден!

# 413
  • София
  • Мнения: 2 613
КуКу, добро утро, рано, рано и от мен,
Боби- вземам от кафето и то двойно, защото имам нужда, на малката от тези зъби й се появи нещо като лека хрема и аз почти цяла нощ стоях будна да я слушам дали диша нормално и сега съм като зомби Tired
И аз да се присъединя към думите на другите момичета, страшно елеганта си била на сватбата, а иначе изглеждаш прекрасно  bouquet, а Марти е истиска принцеса Heart Eyes
А аз снимки ще покажа, но имам още доста за постигане....затова и се опитвам да съм стриктна, вярвайки, че това е правилния път Praynig
Шоки- аз така се подувам преди цикъл или когато не съм яла дълго време или когато ям зелева салата, адски е неприятно и разбирам как се чувстваш, сигурна съм, че за рожденния ден ще се чувсташ прекрасно Hug
Миранди- успех, каквото и да захванеш, най-важното си остава постоянството Hug
Иначе аз и вчера бях режимна с всичките неща, днес пак ще е така, а аз последно ще пиша в сряда,ч е след това заминаваме за морето Crazy, нямам търпение вече, там със сигурност няма да се уливам с храната, защото този три седмичен труд не ми се иска да отиде по дяволите, ама да видим как ще е, а иначе ще се опитам да плувма поне ведъж на ден, и това да ми е един вид за тренировка Rolling Eyes
Хубав ден от мен и ми стискайте палци да избият тези зъбки най-накрая на ЙоЙо и да не вдига температира и да няма хрема Praynig Hug

# 414
  • София
  • Мнения: 2 613
Момичета, пак съм аз, щракнах се днес, с тези дънки, на които съм се снимала май месец за моя рожден ден, и с едни другио, които сестра ми ми ги подари точно преди да започна режима и тренировките, сложила съм ги в албумчето, според мен вече има разлика по тях Rolling Eyes

# 415
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Ехо, здравейте. Закусих био зърнено-какаова закуска, изпих си пробиотичното млекце, сега пия зелен чай, почерпете се и вие (само дето големината на моята чаша е сигурно, колкото каната и чашките по-долу взети заедно по две Mr. Green):



За обяд смятам да си направя яйца (че имам 5-6 за изяждане в близките 2-3 дни) със салата, ще вкарам някой плод следобеда, а за вечеря ще си направя салата със скариди и зехтин. Ще си спретна една 50мин енергизираща йога.

ралче, личи си как са се охлабили дънките. Пожелавам ти един ден като ги обуеш, да ти паднат от дупето съвсем свободно Twisted Evil.

Боби, Галка май ни изостави...

Миранди, а защо не спреш да мислиш на какъв режим да се изтормозиш и вземеш да си слушаш вътрешния глас какво иска?

# 416
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 220
Привет!!!
Днес с мъка устоях на една Нирвана, секунди ме деляха от това да й де насладя, но исках днес да съм режимна.
Да споделя менюто си
закуска - мляко с трици
обяд зелева салата (само с оцет и олио) и пиле на грил (без кожа)
следобедна закуска - 10-12 сливи и айран
вечеря - салата - домати, краставици, лук, чушка и малко сирене.
Айран и подсладено мляко за десерт.
Ралче, разликата се вижда! Успех - да покажеш и другите дънки.
Хубава вечер!!!!

# 417
  • Мнения: 0
добро утро момичета ето ме и мен не съм ви напуснала бях отпускарка и много ми липсвахте всички . Сервирам кафето заповядайте.Тази сутрин съм много newsm44 защото се преборих и със 20 килограм затова черпя по едно питие Хубав ден на всички Hug Hug Hug

# 418
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 220
Привет!!!!
galka-malka, здравей, как мина почивката, искаме и снимки. А може и колаж - преди и след. Честит 20-и свален килограм.
Днес може да пътувам до Сф, но още не е сигурно - да си избираме маса и столове.
Хубав ден!

# 419
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро,
Боби, Шоки- благодаря ви за окуражителните думи, и аз исках да чуя и от странични хора, че наистина е започнало да личи, защото това ме мотивира да продлъжавам напред...
.Шоки и аз много искам в един прекрасен момент да ми паднат свободно, защото това ще означава, ще ще съм си постигнала целта, дано да се случи и този път Praynig - че както видяхте на снимката от май месец доста си имам за махане ooooh! Само, че не знам защо този път ми е по-трудно да се мотивирам и полагам големи усилия на волята, за да продлъжавам с всичко, не знам, защо така се получава, може би защото знам, че сега това, което искам да постигна е по-далече от мен и съответно трябват повече усилия и време Rolling Eyes Confused
Да дам едно отчетче за днес и от утре зачезвам...ще ми липсвате, момичета Hug
Сега ще потренирам, след това ще ям малко мюсли с кисело мляко, че друго нямам подходящп за закуска, на обяд ще ям гювече с пилешко, моркови, грах и яйце, за вечеря ще е пак пилешко, вода и злеелн чай многоо.
Галка- благодаря за кафето и браво за резултата, страхотно  bouquet
Хубав ден от мен и очаквайте включване другата седмица по някое време с разказ за това, какви съм ги свършила на морето. Целувки от мен на всички, и да знаете, че мислено ще съм с вас Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт