ГИНЕКОЛОГ СПЕЦИАЛИСТ ПО РАК НА ШИЙКАТА НА МАТКАТА?

  • 2 474
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ В ОБЛАСТТА НА РАКА НА ШИЙКАТА НА МАТКАТА ОТ СОФИЯ? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

# 1
МОЖЕ ЛИ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ В ОБЛАСТТА НА РАКА НА ШИЙКАТА НА МАТКАТА ОТ СОФИЯ? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
моя приятелка я спасиха в раковата болница - онкологията. специалистите са невероятни и е много доволна. надявам се да намериш координатите или да позвъниш да се запишеш, защото и там се чака за съжаление. успех и късмет.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 908
krasi5 питай в тази тема най-добре,виж във първият постинг има координати на добри лекари в тази област.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388104.0

# 3
  • Мнения: 1 732
здравей краси,ще ти изпратя на лични телефона на една доцентка в софия.има частен прием и отделно работи в 5 градска.аз съм ходила при нея за възпаление и жената проведе много адекватно лечение.леля ми и нейна приятелка имаха проблеми от такова естество и само тя им помогна,в родния ни град им бяха поставили ужасяваща диагноза.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 232
майка ми я спаси д-р Виктор Новачков-откри го във възможно най-ранния стадий и я вкара веднага за оперцаия,след като преди това беше ходила на профилактичен преглед при двама други лекари и никой не видя проблеми. Това беше преди около 10-тина годин.Знам,че сега е в бившата окръжна болница,имам някакъв мобилен,но не съм сигурна доколко е актуален.Ако решите да пробвате при него,мога да се опитам да намеря.

# 5
  • В кошера...
  • Мнения: 527
д-р Божидар Славчев - Майчин дом, София.
Във форума има доста за него.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт