В ДОБРИЧ лято е! Търсете ни на море! (58)

  • 11 311
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 643
Боре мерси за кафето. Имам нужда рано сутрин.
Цоци, снимки нямам слънце, и двата пъти като ходих на онова неприятно място  - плажа все го забравях Joy Joy Joy.
Кажете нещо за среща де. Аз във вторник вечер немога, но след това съм свободна.

# 46
  • Мнения: 11 607
Арчела, благодаря,че ми спести гледката от неприятното място!

Ех...ама пак ви тегли към срещичка гледам....Не е започнала седмицата, на работа не сте били още, срещи вече са ви в главата......Хаймани!

Синеочке, хубаво ти е кафето, ама мойто е още по-хубаво - защото ми е направо от мъж ми! Нищо че с мърморене ми го поднесе, а не с любов, ама то вече свикнах да не го чувам какво ми приказва!

Честито на всички, които имат повод за черпане днес - Петър, Павел, Павлина и производните! Да почерпят, да не се ослушват!

# 47
  • Мнения: 2 821
Цоцоланке, блазе ти Laughing...моят мъж не си пада по това да стане от сън преди мен Tired, че и кафе да ми приготвя.. ooooh!

Аз в четвъртък май ще съм в посока на рок-феста Whistling....ако искате в сряда да се срещнем..кажете и другите...

Честито на именяците  bouquet

# 48
  • Добрич
  • Мнения: 958
На мен сряда ми е малко несигурна, но ако всички са съгласни за сряда, нека така да бъде.

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Да се оплача. Минавам днес пред къщата на баба ми и виждам, че на портата е залепен рекламен предизборен плакат. Със сестра ми и леля ми се собствениците на имота и не сме давали съгласие на никоя партия да лепи плакати. Според заповед на кметицата, която  явно никой не спазва нямат право да лепят агитационни материали без нашето съгласие. По портите и вратите на гаражите на цялата улица са разлепили афишите си. И кой ще чисти след тях - естествено собствениците. Обадих се в офиса на въпросната партия и от там ми казаха, че освен да ми се извинят нищо друго не могат да направят. Сега съм решила, че ще подам жалба до РИК в Добрич. Не се надявам някой да почисти вместо мен, но ми е дошло до гуша от безобразията. Нищо чудно ако го сваля утре да ми залепят нов.

# 50
  • Мнения: 377
Айде казвайте кой кога е свободен за среща!
Вела много неприятно това , но защо ли не се учудвам как са ти реагирали и какво са направили.Успех с жалбата и дано има последици.

# 51
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Днес явно имам поводи за оплакване. Тази вечер е концерта на БОНИ М. По радио Добруджа казаха да си вземем чадъри и дъждобрани, защото няма зала, която да може да побере всички желаещи да слушат концерта /над1800/, затова ще се проведе както е запланувано - в летния театър. Извадих на детето дъждобрана, но нямам за мен и съпруга ми. Не мога да си представя концерт с чадъри - просто е абсурдно. Нямах намерение да си вземам фотоапарата, но си струва да се снима този дъждовен концерт. Стискайте ми палци до 20.30 часа дъждът да спре.

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
И аз си мислех за концерта тази вечер. Нямам билети, но имам познати, които се гласят да ходят.
Както е заваляло... дано все пак спре до час!!! Praynig

# 53
  • Мнения: 774
Кеми,с голямо закъснение EmbarassedДа ти е живо и здраво порасналото момче!
И да знаеш,че се леко прекалих с почерпката LaughingМай наблегнах повече на питката Embarassed

Айде казвайте кой кога е свободен за среща!

Аз за утре не мога,но за другите дни съм на линия.

# 54
  • Мнения: 2 821
Като по поръчка спря дъжда. Дано се е получил хубав концерт. Вела, чакаме да разкажеш Wink....

# 55
  • Мнения: 377
Я да видим сега -Кеми в сряда не може , Мари във вторник, Бори ти кога не можеше?
За среща говоря!

# 56
  • Мнения: 11 607
Вела, чакаме да разкажеш Wink....


....и снимки, моля......не взимай пример от определени девойки в темата, които или не снимат, или ходят без фотоапарат........

# 57
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Да се отчета за концерта на БОНИ М:

Голямо разиграване беше за началото. Малко след 19.30 часа казаха по радиото, че се отлага за 21.30 часа. После явно като видяха, че дъждът спря в 20.12 часа, казаха, че не се отлага за 21.30, а ще си започне както беше първоначално обявен - в 20.30 часа.

В действителност започна в 20.50 ч. Всички си носеха торбички, върху които да седнат, че пейките бяха мокри след дъжда.
 Нямаше балет или подгряваща група и певците бяха през цялото време с едни същи тоалети - все пак не сме отишли на модно ревю, а на концерт. Пяха най - известните си хитове. Летния театър беше пълен и почти през цялото време публиката беше права - танцуваше, пляскаше с ръце, пееше и т.н. На тати ни му омаляха ръцете да държи Жени, за да може да вижда сцената над главите на правите хора. Добре, че беше с нас, че иначе не ми се мисли какво ме чакаше.  За последната песен изкараха на сцената доста деца от зрителите /а и не само деца/.

  Концерта беше един час. След него желаещите бяха поканени за автографи във фоайето на хотел Добруджа.

Снимки се опитах да направя, но вече се здрачаваше и станаха много тъмни. Като ги кача на компютъра ще видя имали нещо, което да става за публикуване, макар, че много се съмнявам.

# 58
  • Мнения: 2 821
Я да видим сега -Кеми в сряда не може , Мари във вторник, Бори ти кога не можеше?
За среща говоря!
...четвъртък Rolling Eyes

Добро утро!

# 59
  • Мнения: 774
Добро утро!
За срещатата,Кеми каза,че не е сигурна за сряда.
 
На мен сряда ми е малко несигурна, но ако всички са съгласни за сряда, нека така да бъде.
Ако при нея има възможност за сряда-да се видим тогава,ако не петък или вече другата седмица.

Общи условия

Активация на акаунт