Правили ли са ви хороскоп?

  • 672 962
  • 2 845
  •   1
Отговори
# 2 130
  • Мнения: 3 279
Н. Колев е от по-висока ценова категория в сравнение с коментираните популярни имена тук. И е доста висока класа астролог, работи избирателно. Предполагам, че можете да се свържете с него в астрологичния му сайт, там има форма за контакт.

# 2 131
  • Мнения: 2 805
Н. Колев е от по-висока ценова категория в сравнение с коментираните популярни имена тук. И е доста висока класа астролог, работи избирателно. Предполагам, че можете да се свържете с него в астрологичния му сайт, там има форма за контакт.

Какво имаш под по-висока класа астролог - по-добър астролог ли е от коментираните тук?
Това, че работи избирателно и е по-висока ценова категория не слага знак на равенство за по-висок професионализъм принципно. Затова питам Simple Smile

# 2 132
  • Мнения: 3 279
Какво имаш под по-висока класа астролог - по-добър астролог ли е от коментираните тук?

Да, по-добър е от масовите астроложки. За мен те са среден клас, не са от най-добрите. Просто това се познава, това е достъпно и в повечето случаи няма база за сравнение.

С Трифон не мога да правя сравнения – единият е повече ориентиран към ведическата, другият към средновековна и класическа доктрина.

# 2 133
  • Мнения: 2 805
Какво имаш под по-висока класа астролог - по-добър астролог ли е от коментираните тук?
Да, по-добър е от масовите астроложки. За мен те са среден клас, не са от най-добрите. Просто това се познава, това е достъпно и в повечето случаи няма база за сравнение.
С Трифон не мога да правя сравнения – единият е повече ориентиран към ведическата, другият към средновековна и класическа доктрина.

Благодаря Simple Smile

# 2 134
  • Мнения: 3 279
Има много добри астролози от средния клас. За "топ астролози" в България въобще не съм чувала. И определено не са онези, дето ги дават по телевизията. Някои може и да се изживяват като такива, ама далеч не са.

Има и много имена, за които малко хора са чували. Или са от старата школа /вече възрастни/, или просто не искат да се афишират, не си правят масирана реклама. Например Емилия Маркова – кой е чувал за нея? Не виждам някъде да я препоръчват, някой да е споделил, че се е консултирал или обучавал при нея.

И се създава погрешната представа, че у нас има само двама-трима консултанти, при които си струва да отидеш. Сега поне и за Трифон "лобирахме", някои вече са се убедили в неговите качества. У нас има много повече качествени астролози, но се познават само единични имена – на тия, които най-активно и масово се занимават с консултиране, т.е. основно с това се издържат.

# 2 135
  • Мнения: 1 750
ПРИНЦИПНО всяка една оценка за когото и да е , за каквото и да е , и дадена от който и да  е , е  ДЪЛБОКО СУБЕКТИВНА , макар понякога почиваща и на лични впечатления. Особено в областта на обществено НЕПРИЗНАТИ
у нас науки като астрологията и сродните й такива. Все пак някои астролози са станали обществено достояние, благодарение на бурна реклама  в широко наблюдавано поле за изява ( телевизия,печат и т.н.) и колкото да ни е
неприятно ( на някои от нас) това положение ,те могат да си позволят "да си изкарват хляба" Simple Smile . Друг е въпросът дали се дразним от това или можем да ги аплодираме за добрия бизнес - подход или може би за по-добрия им късмет. Например преди около 5 години,на една столична спирка на градския транспорт,на малко столче бе седнала жена на около 70 год и пред нея стоеше надпис на откъснат от някъде картон " Правя хороскопи
за 20 лв". Няма да коментирам .

# 2 136
  • Мнения: 979
Аз мога да ви гледам на яйце, счупено в буркан с вода. Ако след 24 часа белтъкът побелее,което винаги става, значи имате магия hahaha Развалям срещу кг захар,кг брашно, литър олио и 20 лева. Joy Joy

При цялото ми уважение към вас и хобито ви, стигнах до просветлението, че това е промиване на мозъци.Човек изпаднал в беда е податлив на внушения и търси отговори.Дадох си сметка,че всеки сам си прави проблемите и трябва сам да си ги оправя. Всяко следствие си има причина. Силен характер съм и няма да чакам звездите да ми ги оправят. Ще си мачкам и моделирам живота и съдбата сама. Ако не стане по този път,ще пробвам по другият.Весел и усмихнат ден на всички. bouquet

# 2 137
  • Мнения: 1 750
Аз мога да ви гледам на яйце, счупено в буркан с вода. Ако след 24 часа белтъкът побелее,което винаги става, значи имате магия hahaha Развалям срещу кг захар,кг брашно, литър олио и 20 лева. Joy Joy

При цялото ми уважение към вас и хобито ви, стигнах до просветлението, че това е промиване на мозъци.Човек изпаднал в беда е податлив на внушения и търси отговори.Дадох си сметка,че всеки сам си прави проблемите и трябва сам да си ги оправя. Всяко следствие си има причина. Силен характер съм и няма да чакам звездите да ми ги оправят. Ще си мачкам и моделирам живота и съдбата сама. Ако не стане по този път,ще пробвам по другият.Весел и усмихнат ден на всички. bouquet
Мила Доре,значи не си за тук  Simple Smile .Няма човек на света,който да ти каже КАКВО ТОЧНО ДА НАПРАВИШ,за да се
чувстваш добре - НЯМА РЕЦЕПТА за това,особено за хора с т.нар. " силен характер".А е жалко,че считаш цяла наука
за нечие "хоби". И на теб весел и ползотворен ден!

# 2 138
  • Мнения: 3 279
Всяко следствие си има причина.

Именно това е целта на астрологията – да покаже какви са причините. И какво е качеството на времето – текущият период за какво може да се използва оптимално, а къде можем да срещнем спънки или, да кажем, определени предизвикателства.

Но има и клиентки, които очакват да им се изготви пълен инструктаж, едва ли не по дати. Животът им да се опише и прогнозира "от" и "до". И, ако може, да се даде магическа формула, която да сбъдва всичките им очаквания и съкровени желания. На мен с такива хора ми е трудно да работя. Колкото и да се опитваш да бъдеш разбиращ, обективен, това е дразнещо. Аз цял живот съм се борила с какво ли не и съм се справяла сама, мен консуматорска нагласа в живота изключително много ме дразни. Освен това един опитен астролог може да оцени какво е нивото на разбиране на човека отсреща и ако види, че от тази консултация няма да има полза, може да откаже или да го препрати при друг колега. Но в интерес на истината малко астролози си позволяват този "лукс", почти никой. Хванат ли клиент - не пускат. И в изключително редки случаи ще препоръчат колега, освен ако нямат някаква лична уговорка. Но това е отражение на нивото и на тяхното съзнание, нищо повече.

Не знам откъде е тръгнало погрешното разбиране, че астрологията може да реши всичките ни проблеми. Отиваш на консултация, казват ти това-онова и оттам нататък само чакаш и всичко се "сбъдва". И въпроси от сорта – той позна ли, какво ти каза, колко ти взе? Гледане на боб.  Grinning




# 2 139
  • Мнения: 42
Здравейте, искам да си направя хороскоп за съвместимост, но проблемът е, че незнам с точност до минута часът на раждане на партньора ми. Според вас възможно ли е да се направи, ако само часът на единия от партньорите е точен? Към момента дори и не ми трябва подробен хороскоп (ако това има значение), това, което искам да разбера е дали има смисъл да продължавам тази връзка или не. И последен въпрос, кого бихте ми препоръчали за такъв хороскоп? Благодаря ви предварително.

# 2 140
  • Мнения: 3 279
Бих подходила доста скептично към астролог, който ти казва, само въз основа на синастричните ви аспекти, дали да бъдеш или да не бъдеш с въпросния човек. Или, ако още сте на начален етап, дали изобщо да започваш връзка. Не е това целта на синастрията, но и с нея доста се спекулира напоследък.

При липса на известен /точен/ час не може да разгледа нищо повече от синастричните ви аспекти. И такъв прочит няма да е толкова индивидуален, защото с всеки друг, който има планети в същите знаци, би имала същите аспекти. Но взаимодействието ще е различно. Само при наличен час на раждане може да се види домификацията в картата на партньора, да се разгледа задълбочено партньорската му тема, да се направи и прогностика по тази тема. Да се засече при двамата какво е тенденциозното развитие, кой в каква посока върви, какви са му приоритетите в момента.

Без негов час ще разгледат само твоята карта и неговите планети къде ти попадат и какви са аспектите. Такъв вид синастрия ще включва предимно общи приказки, за които ще трябва да си платиш.

Ако става въпрос за дългогодишни отношения, за които се чудиш дали да ги продължаваш или да прекъснеш, тогава биха ти направили прогностика само по твоята карта. Възможен е и такъв вариант, без да прогнозира по картата на партньора.

По въпроса ти кой астролог може да го направи – тук са коментирани някои имена, можеш да погледнеш назад в темата. Но важното в случая е да знаеш какво можеш да очакваш като консултация, когато разполагаш с непълни данни. Ако все пак разполагаш с някакъв негов час, астрологът може да направи ректификация. Но и за това ще са нужни допълнителни данни – дати и събития от живота на партньора. И ще те таксуват допълнително. Но като цяло рядко се случва някой астролог да се наеме да прави ректификация за целите на синастрията, обикновено се гледа ориентировъчно.




# 2 141
  • Мнения: 17
Здравейте, видях че се спомвнава Емилия Маркова. Аз съм чувала за нея от моя приятелка, която за съжаление е изгубила контакт с нея. Ако някой има координати ще бъда много благодарна да ги сподели.

# 2 142
  • Мнения: 3 279
Не съм чувала някой да е ходил при нея на консултация. Доколкото знам, тя и обучава много избирателно и срещу солидно заплащане. И не знам доколко информацията е актуална, дали още работи с клиенти. Споменава се, че е силен астролог, от по-старото поколение, но само толкова.

# 2 143
  • Мнения: 42
Бих подходила доста скептично към астролог, който ти казва, само въз основа на синастричните ви аспекти, дали да бъдеш или да не бъдеш с въпросния човек. Или, ако още сте на начален етап, дали изобщо да започваш връзка. Не е това целта на синастрията, но и с нея доста се спекулира напоследък.

При липса на известен /точен/ час не може да разгледа нищо повече от синастричните ви аспекти. И такъв прочит няма да е толкова индивидуален, защото с всеки друг, който има планети в същите знаци, би имала същите аспекти. Но взаимодействието ще е различно. Само при наличен час на раждане може да се види домификацията в картата на партньора, да се разгледа задълбочено партньорската му тема, да се направи и прогностика по тази тема. Да се засече при двамата какво е тенденциозното развитие, кой в каква посока върви, какви са му приоритетите в момента.

Без негов час ще разгледат само твоята карта и неговите планети къде ти попадат и какви са аспектите. Такъв вид синастрия ще включва предимно общи приказки, за които ще трябва да си платиш.

Ако става въпрос за дългогодишни отношения, за които се чудиш дали да ги продължаваш или да прекъснеш, тогава биха ти направили прогностика само по твоята карта. Възможен е и такъв вариант, без да прогнозира по картата на партньора.

По въпроса ти кой астролог може да го направи – тук са коментирани някои имена, можеш да погледнеш назад в темата. Но важното в случая е да знаеш какво можеш да очакваш като консултация, когато разполагаш с непълни данни. Ако все пак разполагаш с някакъв негов час, астрологът може да направи ректификация. Но и за това ще са нужни допълнителни данни – дати и събития от живота на партньора. И ще те таксуват допълнително. Но като цяло рядко се случва някой астролог да се наеме да прави ректификация за целите на синастрията, обикновено се гледа ориентировъчно.


Благодаря много за изчерпателния отговор Simple Smile Става въпрос за дългогодишни отношения, а и искам да разбера дали проблемът не е само в моята глава, така че ще пробвам с личен хороскоп. Темата я следя от доста време, но тъй като не съм много наясно с нея, незнаех и кой от коментираните астролози да избера. Благодаря още веднъж Simple Smile


# 2 144
  • Мнения: 3 279
За дългогодишни отношения, ако не можеш да вземеш решение, може би си струва да се консултираш. Разбира се никой астролог не може да ти каже какво да правиш. Но ще ти даде един страничен поглед върху ситуацията. Могат да изникнат детайли и причинно-следствени връзки, които на теб ти убягват. Зависи от възможностите на астролога, всеки има различен подход.

Общи условия

Активация на акаунт