Велико Търново и региона се гласи за среща-гореща

  • 15 050
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 927
Привет, дввойки   bouquet
Ние се завърнахме в събота от Анталия, но все не успявам да се добера до компа. Добре, че сега татко и син гледат Макуин  Crazy Laughing, че да успея да прехвърля снимки и да напиша някой ред. Почивката беше невероятна! Хич не ни се прибираше в Бг, но се надявам на някое и друго пътуване скоро  Sunglasses. В Търново също не мислим да се заседяваме, но плановете както винаги ще са в последния момент  Grinning.
Някой прочетох по-назад питаше за Паяка. Ние вчера ходихме до Арбанаси и седнахме и там и в Севастократора. И двете места са хубави, но и в двете зааведения персонала е доста темерутест  - сякаш някой насила ги е бутнал да работят  Rolling Eyes

Честита рожденичка, Пепи!! Да ти расте здрава и щастлива
Щастлива мама, честит празник и на теб   bouquet

# 286
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Ей, много весели снимки Денитче! Grinning
Аз чаках да прочета как е било на морето с Никола, понеже ние сме само 2 седмици по-големи.
Между другото той откога почна да седи? Интересувам се, тъй като моята принцеска доста я помързява, не че е спешно де...

# 287
  • Мнения: 873
ето,че и нашата почивка приключи и сега малко трудно се адаптираме в парка Confusedостава ни едно пътуване до Пловдив следващата седмица и след това всичко тръгва постарому.но си имаме снимки,които да ни топлят
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=331253&pid=13665010

на всички,за които отпуската сега започва,весело и безаварийно изкарване Hug

# 288
  • Мнения: 5
Момичета да знаете къде се подменят ципове , че на количката на малкия се развали
Какво става със срещата състоя ли се или предстои?
Аз току що се завръщам от близо месец ваканция при моите родители в Ямбол

# 289
  • Мнения: 135
Hello на завърналите се!
Тефтерче мило, малкия е Калоян, а каката е Никол! newsm62 rotfImao rotfImbo
Иначе дребосъчко започна от 4 месец да се надига и да си сяда, за което използваше лакти. От тогава започнахме да го слагаме полуседнал, а вече е мнооого стабилен и даже го слагам на гърненце, за да свиква и нямаме проблем! Виж каката ни беше много по-мързелива и започнахме да я слагаме от 6 месец полуседнала и към 8 вече беше стабилна. Та, мисълта ми е, че всяко детенце е различно.Всяко си решава кога за какво е готово и това не бива да те тревожи. Нормално докторите разрешават да се слага полуседнало от 6 месец, но нали ти казвам-зависи от детето! Simple Smile
Buterfly, не знам много места за смяна...., да не кажа хич, но ако си на Триъгълника може да те пратя на едно място, което ми е малко трудно за обяснение....(хич не ме бива в обяснениеята.... Laughing)....намира се в посока МОЛ-а като идваш от Полтава, минаваш надолу по баирчето покрай Дома за деца и следва една нова кооперация-има някакво кило, накрая пекат закуски и там  се спускаш пак надолу-има табела за шивашки услуги.

# 290
  • Мнения: 263
Пеперудке, добре дошла пак   bouquet
На пазара има малко магазинче, на което пише, че извършват шивашки услуги. Намира се като тръгнеш от островчето на пазара към къщичките на Пето авеню в дясно.  Peace

# 291
  • Мнения: 5
Момичета благодаря за отговорите - за Триъгълника се сетих веднага (нали съм живяла там  Rolling Eyes), но доста скъпичко вземат, после като взех да си правя поправки на друго място и се убедих
Мартеничка  как е Хилендара все така ли е послушна? Мойто диване не се спира- от днес вече е в паяк, макар че имах много резерви за този начин на прохождане ама поне да имам мира 1 час  да свърша нещо

# 292
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Hello на завърналите се!
Тефтерче мило, малкия е Калоян, а каката е Никол! newsm62 rotfImao rotfImbo
Денитче, ще ме извиниш за грешката, неволна е, не е като да не разбирам имена..просто напоследък съм много разсеяна...

# 293
# 294
  • Мнения: 295
Като прочетох статията ми идват няколко неща на акъла:
1.******************/пояснения-цветущи реплики/

2.Бейбибумът в последните години явно  не е желан от всички.

3.Слава богу,че при това положение с пъпната връв детето е оживяло и евала на този смел татко!

# 295
  • Мнения: 135
Tefterche, споко, аз имам чувство за хумор, не съм нито сърдита, нито засегната, стана ми смешно, защото често се случва на Никол да й казват Никола...  Joy
Nadejda, направо нямам думи!Да са живи и здрави майката, таткото и бебето!
За сега чао от нас, че забягваме към Габрово при майка ми и каката!Ще си дойдем към неделя... Simple Smile Ако междувременно някой пусне нова тема и се уговорите за среща-гореща...от понеделник сме на линия!

# 296
  • Мнения: 873
браво на таткото  bouquet
има държави,в които раждането вкъщи си е обичайна практика,ако всичко около родилката и бебето е наред Peaceа пък и едно раждане може да стане много бързо-докато лекарят каже,че няма да се ражда и хоп-бебето излиза Simple Smile
обаче като гледам в случая нито майката е имала желание да ражда вкъщи,нито бебето е било наред с увитата пъпна връв ooooh!явно Господ си знае работата и е бдял над това семейство Praynig

# 297
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
И аз гледах по новините вчера за тази родилка. Добре че е родила успешно и евала на таткото, а за нашата здравна система...нямам коментар Close
Мен сега ме гризат едни мисли, че трябва да си обърнем входната врата и по този повод можете ли да ми кажете подобна работа колко време отнема и колко пари искат ? На някой скоро налагало ли му се е ? newsm78

# 298
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Новата тема
Копирах Щастлива мама, дано ме извини, ако има нужда от корекции - свиркайте  Peace

Общи условия

Активация на акаунт