Гореща лятна ВЕЛИКОТЪРНОВСКА тема

  • 15 339
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 135
Мили мами, какво ще кажете за среща в четвъртък в 11.00 часа в Марно поле??? С Надето и Симона говорих...., казвайте и да решаваме по-бързичко... Simple Smile
НИмфетка, огледайте в МОЛ-а, не знам над Техномаркет как е магазина за обувки, не са евтинки, но има много хубави, но си признавам, скоро не сме ходили....Иначе и в ГУМ, като минете през Парушев-отсреща, проверете....

# 286
  • Мнения: 268
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕПЕРУДКА

 newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday newsm59 nbirthday

# 287
  • Мнения: 60
момичета, аз на бързо пак....и пак с молба за съвет Sad

на малкия му излезе нещо на крачето отзад на сгънката - в началото мислех, че е подсечено, но....явно не е. Заведохме го на педиатърката, която пусна кръвни изследвания, и каза, че ще се обади, ако има нещо - не се обади...явно няма. Но тя е в отпуск сега и не мога да я намеря.

та.... от цялата плеада  Crazy , можете ли да ми препоръчате добър дерматолог или детски кожен специалист, защото това нещо на крачето ми заприлича на пришка вече...и го сърби и мрънка. ПОчиствам или със сребърна вода или със смрадлика. Мажа с кремче...но  ooooh! не минава.

иначе - идва ми се на среща с вас, ама ...кодексът на труда не ми позволява  Tired

Наде, много сте сладки двете с Преслава   bouquet

# 288
  • Мнения: 295
Здравейте,
ние днес се върнахме от море,сина ми ни направи луди малко и от стремеж да му създадем забавления не си починахме хич,дори не почерняхме.
Снимките от срещата са много хубави Hug
ЧРД на пеперудка!Честита рожба на Рали!!!!
За среща има шанс да се класирам...
Моя син от месец-два започна изведнъж да си казва за ако и пиш/и двете кръсти ако/,така,че не съм махнала памперса,но понякога през целия ден хващаме всичко,но пък...отказа бибата най-сетне Mr. Green

# 289
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕПЕРУДКАТА!ЧЕСТИТА РОЖБА НА РАЛИ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПАТЕРИЦА НА ТАРИК!КАКТО АЗ ГО ЗАБРАВИХ ТАКА ВСЯКО ЗЛО ДА ГО ЗАБРАВИ И МУ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!Веси :hu
g:

Ето обещаните снимки от морето и кръщенето Laughing
http://darboji.snimka.bg/baby/kr-shtene-mina-09-08-2009.410024
http://darboji.snimka.bg/children/more-2009.409674

# 290
  • Мнения: 141
С голямо закъснение - Честит рожден ден на Тарик!!!!  Иман, да ти е живо и здраво момчето, да е голям късметлия в живота и много, много да те радва!  Ще кажеш, че вчера беше, Катето като черпи че е станала баба, малее, как минава времето.
Сисе, страхотни снимки, Честито Християнче! Много добре ти се е отразило второто майчинство, страхотно свежо изглеждаш на снимките.  В "Света Марина" ли го правихте кръщенето или бъркам?
Наде и ти си супер на снимката!
Раленце, честито бебче! Къде ражда?
Пеперудка, честит рожден ден!

# 291
  • Мнения: 60
siska79 , споделям мнениенито на Зеленото мече, за свежестта.
Мен друго ме порази - твоята малка принцеса - освен, че хубава, ами и много любопитна. Аз за първи път виждам бебе, което даже се смее на попа! Е, вече като я е взел да топи във водата....викам си - най-сетне - малко плач. Не, че искам да плаче  Crazy , но аз не смея на Дамян да правя кръщене, само защото са ме наплашили всички как реват и пищят децата  Crossing Arms   Thinking 

страхотни снимки. вчера беше ужасен ден... върволици от несгоди, гадориии, изнервени ситуации, затова
си пожелавам на мен и на вас
Хубав, слънчев ден!!!   bouquet

# 292
  • Мнения: 135
Сисе, снимките са меко казано СТРАХОТНИ!!! Честито Християнче!!!
Аз да си призная, нч съм кръщавана, таткото-също, за Никол да не говорим.... Embarassed, нищо че е родена на Никулден...Тъкмо се бяхме наканили, появи се и Коки....Ще го правим накрая общо като един голяяяяям празник....
Пеперудке, извинявай, че пропускам-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен!!!
bandido, не знам какво ти се е случило, но хубав ден и от мен!!!   bouquet Относно кожен-ние ходим в такива случаи при д-р Моллова и съм доволна.До този момент ми е помагала винаги успешно-не мен и на децата, че и на таткото.... Кабинета й се намира над касите на Енергото, има табела.... ( ул. Н. Габровски 6 ет.1)Приемните й дни са през седмицата от 14 до 17 часа, събота- от 10 до 14. GSM 0888 499 662. Може да й се обадиш, през останалото време е в кожния диспансер или нещо такова се води в стара болница....

# 293
  • Мнения: 263
 Честит рожден ден на Пеперудката и от мен! Да те обичат и глезят много дватмата ти мъже   bouquet

 Еха, Сиска, с деца на море, а? Браво за куража! Много смело! Ние хич не сме по моретата и умирам от страх като си представя, че след седмица-две ще ходим с Хилендара на гости на южното черноморие. Confused Добре, че сме с пикап и в паниката си мога да помъкна половината покъщина барбар със стерилизатори, вани и т.н.

 Зелено мече, според мен Мина е кръстена в манастира Св. Никола. Отец Михаил отслужва и там  Peace

 Аз съм навита за среща и ще гледам да дойдем в 11.  Wink

 Хубав ден на всички!

# 294
  • Мнения: 5
Aххххххх Зоя, разконспирилала си ме   Embarassed Embarassed
Момичета благодаря з апожеланията.
За среща може и да дойда с малкото ревящо дребосъче, остава ли 11 в четвъртък в Марно поле
Да питам с коя мама от форума се видяхме оная вечер в парка на Триъгълника???

# 295
  • Мнения: 873
добро утро!
ние за среща няма да се класираме-Лили е на ясла,а аз се опитвам заедно с нея да се адаптирам към това.
но искам да се похваля,че снощи,за първи път откакто тя се роди,си направихме женска вечер с още 2 приятелки.първо бяхме на балета Зорба гъркът,който беше просто невероятен Simple Smile
след това изпихме по едно мартини в Лино бар и се посмяхме на гърба на всички бивши гаджета,които не са имали късмета да им родим деца Laughing
накрая посетихме Спайдър,в който последно се вихрих като студентка и сега ми беше странно да гледам разни метъли как пият бира и се кефят на Алла пугачова-когато аз движих с метълите,не правихме такива неща Sunglasses
прибрах се благополучно към 4 часа и Лили веднага ме усети и се гушна при мен Heart Eyes
общо взето отдавна се каних да си направя такава вечер,с която да закрия периода на майчинството и наистина се получи страхотно Party

# 296
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 315
прибрах се благополучно към 4 часа и Лили веднага ме усети и се гушна при мен Heart Eyes

Много сладък завършек на вечерта Simple Smile Браво за купонясването. Аз пък и на кафе не смея много да седна....страх ме е ,че ще ми се допуши. А пък за вечерни партита има да чаааакааам...

Кажете, моля, купували ли сте нещо от оказион? По-специално бижута? По-евтино ли е, лъжат ли...изобщо пълна дезинформация ми е в главата по този въпрос..., ще се радвам да понауча нещо Simple Smile

# 297
  • Мнения: 822
Eхо Simple Smile

И ние ще дойдем на срещата  Grinning

Тефтерче, ние с мъжа ми сме си купували mp3-ка за колата, и всичко беше ок  Peace  А, той си купи последния си телефон оттам и още работи (купи го преди 2-3 години)...

# 298
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Нека новата тема бъде посветена на всички майчета, почитатели на кърменето   bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт