Гореща лятна ВЕЛИКОТЪРНОВСКА тема

  • 15 345
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 263
 Хехехе, Пепи, знаем, знаем  Sunglasses Асен си ми е на сърце от тинейджърка  Rolling Eyes (въпреки че първите му филми, и изобщо всичките му филми, са пълна скръб, на сцената е умопомрачителен). Характерно за неговите представления е:
а. публиката се сътои от 95% жени
б. през цялото време е най-малкото гол до кръста
в. спорадично се чуват въздишки и преглъщания от почти всеки ред  Joy

 Така че, аз ще съм на първия ред и този път. Ако някоя мама се навие, ще се радвам да се посмеем заедно. Само не знам все още къде се продават билети, дали пак пред театъра ще има "сергийка"?

 Пеперудке, поздравления за успешното събиране на средства за Еличка   bouquet  (за час и нещо 130лв. е супер, а отделно колко хора научиха за нещастието на това семейство).

 И последно да кажа, че довечера ще сме в Самис и много ще се радвам, ако срещна някоя от вас. Аз ще съм онази танцуваща мацка със силно алкохолното питие в ръка  Mr. Green

# 256
  • Мнения: 822
3des, Дари я гледам с ЕБХ от 5тия й месец и в момента по цял ден е по гащички, а и 95 % от нощите е суха (но пък слагам пелена за всеки случай, че още суче по 2-3 пъти на нощ и понякога се изпишква).   Peace   Чат-пат я засичам, че си казва - "писссс-писссс-писссс"  Grinning

# 257
  • Мнения: 60
АЗ ДА ЧЕСТИТЯ НА ТАРИК - ДА Е ЗДРАВО И ПОСЛУШНО ДЕТЕ И МАМА МНОГО ДА ГО СЛУША!!!   :bouquet:

И НА ДИДКА, ДА БЪДЕ ВСЕ ТАКА ВСЕОТДАЙНА МАЙКА! И ДА ПОЛУЧАВА ПОВЕЧЕ, ОТКОЛКОТО ДАВА!!!

  bouquet    bouquet    bouquet

# 258
  • Мнения: 268

б. през цялото време е най-малкото гол до кръста


Охоооо, това ме заинтригува  newsm47
Който разбере, че са започнали с продажбата на билети- да свирка. Аз последно ходих на Камен Донев и направо на моменти не можех да си поема въздух от смях!!! И без това много обичам да мъкна майка ми на подобни мероприятия- и тя да си почива малко от работата, а какво по-хубаво средство за релакс от малко смях!  Wink

# 259
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
моарейн, само още малко въпросчета, ако не възразявашSimple Smile Защо почна в 5-тия месец и какво става когато теб те няма при нея - чака те или ти сигнализира по друг начин. Моето си го усещам, когато има нужда, но най-често си върши работата или докато спи или докато яде и няма как да я изходя. Та се чудя дали да не изчакам да стане по-голяма и да почне да ходи по-рядко newsm78
Асен няма да го гледам, както и май скоро няма да ида на никакво друго подобно мероприятие, заради малката, но ще го преживея. Който го интересува още - започна и Сцена на вековете.
За срещата нямам идея къде са я давали, ние само сателитна гледаме.
Само и да кажа, няма част от картинките на 1-ва страница Simple Smile
Опа и още нещо.. За среща - айде де.. всеки говори, а никой не се заема да каже кога и къдеSimple Smile

 

# 260
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
И последно да кажа, че довечера ще сме в Самис и много ще се радвам, ако срещна някоя от вас. Аз ще съм онази танцуваща мацка със силно алкохолното питие в ръка  Mr. Green
Ех, любимият ми за момента бар в града  cheers. Не бях ходила от пролетта, но снощи бях там и летният бар ми хареса. Обслужването е малко кофти-за едно Мохито чаках почти 20 минути, ама...преживява се!

Хехехе, Пепи, знаем, знаем  Sunglasses Асен си ми е на сърце от тинейджърка  Rolling Eyes (въпреки че първите му филми, и изобщо всичките му филми, са пълна скръб, на сцената е умопомрачителен). Характерно за неговите представления е:
а. публиката се сътои от 95% жени
б. през цялото време е най-малкото гол до кръста
в. спорадично се чуват въздишки и преглъщания от почти всеки ред  Joy

Така че, аз ще съм на първия ред и този път. Ако някоя мама се навие, ще се радвам да се посмеем заедно. Само не знам все още къде се продават билети, дали пак пред театъра ще има "сергийка"?
И аз още не знам къде се продават билети, но утре ще се опитам да проуча. Иначе ние с мъжо обезателно ще го гледаме - от19:30ч е, така че и който работи до по-късно, ще може да се "класира"  Mr. Green

# 261
  • Мнения: 822
моарейн, само още малко въпросчета, ако не възразяваш:) Защо почна в 5-тия месец и какво става когато теб те няма при нея - чака те или ти сигнализира по друг начин. Моето си го усещам, когато има нужда, но най-често си върши работата или докато спи или докато яде и няма как да я изходя. Та се чудя дали да не изчакам да стане по-голяма и да почне да ходи по-рядко newsm78

Ами започнах чак на 5 месеца, защото преди това два месеца се борих с ужасните си проблеми си около кърменето, после още 3 месеца се релактирах, та чаааак на 5 месеца успях да се захвана с това... Чела съм, че докато са малки, ги придържат, кърмейки ги над легенче, но аз не съм пробвала, както казах. На мен на 5 месеца ми се стори и готова, започнах бавно, постепенно, оставях я голичка на едно подлоганче и й наблюдавах интервалите, на които пишка. Акото лесно го хващам. Тя тогава имаше и един обрив по дупето, та и той изигра роля по-бързо да се захванем с това... и така  Grinning 
Ако не съм при нея, някой друг я изпишква, ако се наложи, това е майка ми или мъжа ми, те си й знаят ритъма на пиш и няма проблеми. Забелязала съм, че тя стиска и ако не я изпишкам по време на разходка (примерно), докато не се приберем, не пишка (е, не безкрайно дълго, де). Но аз си я изпишквам и навън  Peace

# 262
  • Мнения: 60
 Tired
моарейн, като те чета, имам чувството, че моето и на 18 да стане, пак ще е с памперс  ooooh!
нито съм го насилвала на гърнето, нито пък съм го карала постоянно да сяда на него...
в началото стоеше, играеше си, даже доста често си е вършил работата в него, но от няколко седмици като види гърне и почва да вика, да се дърпа и да го носи обратно в банята...

Не знам... Tired , дайте съвет какво да правя в тази ситуация. Разбира за какво е гърнето, знае като се наака, защото казва "дис", ама вече като се наакал....и....не знам...

А иначе, pepi111 , къде е тва заведение  Thinking . Малиии, май май остарявам....Че да не знам кръчмите как се казват и къде са  Crazy

# 263
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
А иначе, pepi111 , къде е тва заведение  Thinking . Малиии, май май остарявам....Че да не знам кръчмите как се казват и къде са  Crazy
Поли, Самис бар се намира на долната тераса на ГУМ, която гледа към паметника Асеневци - иначе казано-там, където беше дискотека Дежаву. Дано съм обяснила добре!

# 264
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
А иначе, pepi111 , къде е тва заведение  Thinking . Малиии, май май остарявам....Че да не знам кръчмите как се казват и къде са  Crazy
Поли, Самис бар се намира на долната тераса на ГУМ, която гледа към паметника Асеневци - иначе казано-там, където беше дискотека Дежаву. Дано съм обяснила добре!

За по възрастните бившия Лино бар ли е  Crazy

От вчера си имам християнче Мина Grinning

# 265
  • Мнения: 927
Благодаря за поздравите, момичета   bouquet
Имахме много весело детско парти сутринта на 8-ми, а от 17 ч. бяхме и на страхотна сватба  Grinning. Тарик щеше да се пръсне от емоции  Laughing . Е, по едно време се завъртя около подаръците за младоженците и предяви претенции към тях, щото бил рожденик  Laughing, но после позабрави подаръците, защото поиска "принцесата" (т.е. булката) да го гушка Laughing
Поли, не се притеснявай за гърнето - и Тарик беше така и аз се притеснявах, че ще имаме първолак по памперс  Sick, но си му дойде времето да осъзнае и приеме,че е "батко" вече за памперс.
Egisihora, трябва да ги запознаваме вече. То мойто ергенче малко срамежливо - все момите по него тичат, а той се крие в полите на мама  Laughing ама то сега май девойките са по-оправните  Laughing.

# 266
  • Мнения: 10
Поли и аз така мисля че идва време когато детето само ще се откаже ние махнахме памперса на 1.11м дневния на 2г нощния и никакъв проблем ,а докато беше по малка голям зор.Сисе да ти е жива и здрава щерката дай някоя снимка от кръщенето .Вчера бяхме в града на разходка и Габи пожела на бабатута ,а какво е станало там няма батут няма кафе.Лек и спокоен ден.

# 267
  • Мнения: 3
Ето ги и снимките от петък.
Сайта вече работи - http://www.happymumsbg.com/index.php?mod=gallery- разбира се има още много информация за добавяне, но началото е сложено.
Ако има теми които Ви интересуват и бихте искали да обсъдим или да включим в сайта ще се радвам да предложите.
Освен това,ще се радвам да споделите с мен мнението си за сайта - кое ви харесва и кое не?Не се притеснявайте да бъдете критични - полезно е за всички
Понеже видях, че темата за многократните пелени ви заинтригува - какво ще кажете за една презентация и демонстрация в края на август

моарейн - има две мами, които кърмят - мисля, че едната си ти.

# 268
  • Мнения: 93
здравейте момичета,
пропуснах срещата на 7ми, но си имам основателна причина  Party
На 06.08 в 21.55ч родих дъщеря се Калина  Grinning Нашата принцеса е 48 см, 2990 гр. Вчера ни изписаха и сега се гледаме у дома. Сигурно рядко ще сядам пред комп-а - вие знете как е  Laughing
Поздрави и до скоро!!!

# 269
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
ralence честито да ви е жива и здрава малката принцеса и да ви носи само радости   bouquet

Happy Mums току-що хвърлих бърз поглед на сайта. Намерих доста полезни неща, благодаря ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт