Кое първото нещо което казват дечицата ви когато се събудят?

  • 5 526
  • 164
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 38
Вече сменихме мамоооо, с татииии, всеки с веремето си  Laughing

# 121
  • Мнения: 1 558
„Мамо тай„-„Мамо ставай„ Mr. Green

# 122
  • Мнения: 3 804
Обикновенно става след като баща и е тръгнал на работа ,та пита Къде е тати? ,следва искам попара и пусни детско

# 123
  • Мнения: 3 205
От тази сутрин, след като е лежал буден и кротък дълго време, а всички останали спим или поне се правим, че спим: "Мамо, кога ще се събудим?"

# 124
  • Перник
  • Мнения: 396
цици, цици Laughing

# 125
  • Мнения: 1 817
Ассс Вили  аба та  / Аз -Вили отивам на работа/ Laughing и ме целува за довиждане.

# 126
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Мамууууу, татенцииииии или в обратен ред.

# 127
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Мамооооо, мамииииииии - казва го с толкова смешен тон - приятно изненадан  Laughing.

# 128
  • София
  • Мнения: 17 592
"А - бебееее"
Щото иначе аз така го поздравявам...  Heart Eyes

Или - "Аз се събудииих?.."

# 129
  • София
  • Мнения: 1 570
Ако аз съм там, казва "Къде е тати?, ако тати е там - "Къде е мама?, ако е сама, започва с рев.

# 130
  • Мнения: 215
Дъщеричката ни наскоро направи годинка. Събужда се винаги с широка усмивка и поглед жаден за всичко. Сутрин като се събуди, застава на решетката ан легълцето й и седи и ни гледа как спим. Нищо не казва до момента, в който някой не си отвори очите:). Изумена съм от това, правила съм си експеримент да я наблюдавам с полу-затворени очи - седи и ни гледа. И в момента, в който някой ги отвори, казва "МАМА"Simple Smile Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  На мама и тати ангелчето е тя:)

# 131
  • Мнения: 37
Когато Крис стана на 3г го преместихме да спи в детската стая на голямо легло.Около 5 месеца събуждайки се викаше силно за да го чуем :"Наспал съм се..........", за да отида и да стане от леглото.До преди това спеше в кошара в нашата спалня и му беше останал навика, че някой трябва да го извади от нея, когато се е събудил.....
Сега вече на 3г и 5 месеца първото нещо което се чува е разговор с Мечо Пух, който спи при него, че е вече светло навън и топуркането на боси крачета по коридора към нашата спалня.Да не би случайно да е се успал и да е изпуснал татко си, с когото си имат куп сутрешни ритуали!

# 132
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
balevski много мило, разкажи за ритуалите с тати?

# 133
  • Мнения: 37
balevski много мило, разкажи за ритуалите с тати?
Вмъква се между мама и тати под завивките и понеже мама се е събудила вече, започва нежно будене на татко  " Ставай, светло е, наспали сме се вече....... гладен съм......"
След което мама има лукса да полежи, ако иска още около 30 минути!
Крис си избира дрехите и заедно с тати се обличат, минават заедно през банята и тоалетната по МЪЖКИ....
След това приготвят заедно закуската, включително кафето на тати и млякото на мама!!!
Това е прекрасно,предвид че нашия татко много работи и тези сутрини са вълшебни за малкия!
Съответно вечер отново са заедно в банята, обичайният Франклин в леглото се чете от тати!
В неделя, когато е единствения почивен ден на баща му отиват двамата в планината, а аз ако нямам специали задачи вкъщи отивам с тях!

# 134
  • Мнения: 1 266
Малка е още. Сочи към хола, където спим с баща й и казва: "Та-та! Бе-пе!"
Бепе е котето; гледа надолу и го търси по пода. Тя го кръсти така, защото го взехме от новородено и му викахме, че е бебе. И тя му казва Бепе сега.

Общи условия

Активация на акаунт