Петъчна... Гаф по време на секс???

  • 16 756
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 18 679
Тя таз твойта е била с невроза нещо hahaha

# 76
  • Мнения: 2 386
Дъвка в косата. Ама не в моята. И не на главата.  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 6 417
Дъвка в косата. Ама не в моята. И не на главата.  Mr. Green
И той квооо? Mr. Green

# 78
  • Мнения: 2 386
Бяхме на хижа, та цялата тайфа се мобилизира в търсене на ножица. Ножица - йок, ама с чикийка* какви чудеса натворих..

* малко, джобно ножче

# 79
  • Мнения: 25 782
А дъвката чия беше?  Mr. Green

# 80
# 81
  • Мнения: 93
И аз скромната да се разпиша тук  Embarassed
Имах едно гадже - по-малък от мен, но много луд  Crazy
Веднъж реших да се направя на много важна и отракана и му прошепвам в ухото по време на секс - Искам да ми изпълниш едно желание  newsm78 Искам да си по-груб  Whistling И след тези думи и няколко секунди грубост от негова страна, така ми причерня пред очите и ми падна кръвното и незнам си още какво, че се свестявам в ръцете му, а той ме гледа уплашен. 5мин давах заето  ooooh!
Имали сме и други изпълнения с него, като например пак някакъв брутален секс и понеже се направих на модерна му викам - Я сложи ми малко гелче да пробваме каква е хавата  Thinking и след това така ми вкара въздух, че приличаше на пръцкане. Умрях от срам, а той един сериозен такъв, се накефил ... хахахахах ... ужас. След това като разказвах на приятелките си ми споделиха, че и при тях се е случвало  Joy

# 82
  • Мнения: 23 190
след това така ми вкара въздух, че приличаше на пръцкане. Умрях от срам, а той един сериозен такъв, се накефил ... хахахахах ... ужас. След това като разказвах на приятелките си ми споделиха, че и при тях се е случвало  Joy
Цяла тема имше във форума за това явление.Стана мноооого известна.Мдааа...

# 83
  • Мнения: 686
Да,темата на Дона(наскоро някой беше пускал линк към съхранен откъс от нея) и при нас се е случвало това с въздуха Laughing

# 84
  • Мнения: 2 386
A, прекалявате. Crossing Arms
Още малко и ще искате детайли за асансьора.

# 85
  • Мнения: 23 190
A, прекалявате. Crossing Arms
Още малко и ще искате детайли за асансьора.
Да не е паднал... Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 478
A, прекалявате. Crossing Arms
Още малко и ще искате детайли за асансьора.

Ами ...аз съм искала и друг път, като те предразположих, че темата пак беше петъчна, но ти не пожела да споделиш за асансьора. Ех...любопитството не било здравословно.

# 87
  • Мнения: 918
Не се сещам  в момента за гаф в леглото или , около него сигурно имаме такъв, но като се заговори за нещо странно в секса се сещам веднага как едни съседи срещу нас го направиха на терасата, ама както си му е реда... охкаха и пъшкаха , накрая тя му го лапна, а бе пълна програма. Направооо, макар да се имам за разкрепостена, се втрещих яко.Хората си го направиха,все едно са си в спалнята, а си бяха на терасата и то терасата от тези само с метални пръчки, не иззидана, всичко си се виждаше в детайли.

# 88
  • Мнения: 2 386
От мен да мине - другия петък ще разкажа.  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 192
С бившия имаме 2-3 запомнящи се гафа. Като въведение паднахме с пружината на земята и след това 2 седмици спахме само на пружини и дюшек. Това стана повод да купим нова спалня.
 Друг път звънна телефонът, а нашият най-безцеремонно го вдигна , че и ми го подаде да говоря, а пък той самият си продължи.Едва ли за приятелката ми отсреща е бил разбираем смехът ми...
Като за капак на морето (ние в мисионерската) 15-годишният му син влетя в нашата стая "Татко..." Rolling Eyes и с усмивка се изнесе на бързи обороти... Embarassed срам, срам...
 Един познат разправяше как около полунощ си загубил слиповете в градската градина сред бръшляна  Joy
А в спешния кабинет имат колекция от "заседнали" помощни инструменти, които им се наложило да вадят чрез медицински методи, ама то сигурно хич не е за смях, както и случая с отхапване на зърното  smile3514на гърдата...

Общи условия

Активация на акаунт