Петъчна... Гаф по време на секс???

  • 16 740
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3
Хехехееееееее мноо яка темичка. Ние пък веднъж сме се награбили 4 човека - 2 момичета, аз и един приятел, и както сме на кълбета на спалнята и положението е ситуация и по едно време усещам че на мойта мацка едната ръка е на члена а другата на крака, ама имам и трета ръка на задника. След малко викам на другата мацка " -Абе М..... т'ва на гъза ми твоита ръка ли е?" а момчето супер стреснат ми вика "-Ама т'ва твоя гъс ли е?".... Оттам всички избухнахме в един смях..... мани мани....
Иначе едно приятелче като беше по-малък и свърши без да иска в едно момиче, и веднага търчат при доктора ама понеже нямат пари го питат за "подръчно промиване незнам си к'во" и доктора му казал с оцет и после да и сложи аспиринче вътре, и тоя пич излиза от кабинета и след 5 минути се връща и пита доктора "-Ама какво аспиринче-обикновено или шумящо?"...хахаха след тая история цялата компания лежахме от смях в една градинка....!!!

# 91
  • София
  • Мнения: 38 574
И на мен не ми се раздува сега, каквото съм раздувала в другата тема.
Впрочем тя трябва да е била миналата година есента също, защото имах морски спомени.
Редовен гаф ми е да си тресна главата в стената или да ми се схване кракът.

# 92
  • Мнения: 593
Редовен гаф ми е да си тресна главата в стената или да ми се схване кракът.

Неприятно е, но какво да се прави - само по филмите става идеално.  Laughing

# 93
  • Мнения: 1 318
Гафове и при нас е имало.
В банята - класика в жанра. Ние сме у техните, баща му гледа новини, майка му готви вечеря, а ние се уважаваме в банята. Хем трябва да сме тихи, хем бързи. Не знам как, обаче яко се подхлъзнах, хванах се за завесата, изкъртих я от корниза, тя повлече рафта с шампоаните и стана яка дандания Laughing И се изредиха и майка му, и баща му да видят какво е станало  Embarassed Вечерята мина необичайно тихо Mr. Green
Пак със същия момък - този път у нас, в хола на дивана. И аз си заклещих ръката в процепа на дивана и хем ми е смешно, хем ми се плаче, пъшкам в опит да я измъкна, а нашия се кефи... После като разбра за какво съм пъшкала, се разочарова доста.
С друго гадже - дъвка в косата. Моята дъвка прилежно изплюта и залепена на рамката на леглото и съответно залепнала на неговата глава. Колко ми е мърморил после Whistling

# 94
  • Мнения: 674
Хехехееееееее мноо яка темичка. Ние пък веднъж сме се награбили 4 човека - 2 момичета, аз и един приятел, и както сме на кълбета на спалнята и положението е ситуация и по едно време усещам че на мойта мацка едната ръка е на члена а другата на крака, ама имам и трета ръка на задника. След малко викам на другата мацка " -Абе М..... т'ва на гъза ми твоита ръка ли е?" а момчето супер стреснат ми вика "-Ама т'ва твоя гъс ли е?".... Оттам всички избухнахме в един смях..... мани мани....
Иначе едно приятелче като беше по-малък и свърши без да иска в едно момиче, и веднага търчат при доктора ама понеже нямат пари го питат за "подръчно промиване незнам си к'во" и доктора му казал с оцет и после да и сложи аспиринче вътре, и тоя пич излиза от кабинета и след 5 минути се връща и пита доктора "-Ама какво аспиринче-обикновено или шумящо?"...хахаха след тая история цялата компания лежахме от смях в една градинка....!!!
Пързалкаааааа......

# 95
  • Мнения: 0
Хехехееееееее мноо яка темичка. Ние пък веднъж сме се награбили 4 човека - 2 момичета, аз и един приятел, и както сме на кълбета на спалнята и положението е ситуация и по едно време усещам че на мойта мацка едната ръка е на члена а другата на крака, ама имам и трета ръка на задника. След малко викам на другата мацка " -Абе М..... т'ва на гъза ми твоита ръка ли е?" а момчето супер стреснат ми вика "-Ама т'ва твоя гъс ли е?".... Оттам всички избухнахме в един смях..... мани мани....

Е кво - супер ! Лошото щеше да е ако след като беше попитал " -Абе М..... т'ва на гъза ми твоита ръка ли е?" да беше получил отговор с плътен глас " Споко пич - не е ръка ..."   Mr. Green

# 96
  • Vienna
  • Мнения: 519
А3 си 3абравих праШките при един любовник (тогава беше доста отскоро такъв)... голям срам, после ми ги върна и3прани...
с4упени легла имаме няколко (това с мъжа ми ве4е). а баща ми ни е хващал голи в хола, също с мъжа ми.

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 11:10 от Lucy

# 97
  • Мнения: 1
Гафове има веднъж сме се развихрили в хола на дивана /ама сме го разпънали да ни е по-широко/,както сме във вихъра се озоваваме на земята почти под холската масичка и отгорени дивана който се е подпрял на масата/като палатка/.Друг път в офиса на мъжа във ф-мата няма никой на него тъкмо са му обзвели стаята с нови мебели и да ги пробваме- на бюрото,да знаете не се доверявайте на новите офис мебели nazemiata pironi.

# 98
  • Мнения: 3
Хехехееееееее мноо яка темичка. Ние пък веднъж сме се награбили 4 човека - 2 момичета, аз и един приятел, и както сме на кълбета на спалнята и положението е ситуация и по едно време усещам че на мойта мацка едната ръка е на члена а другата на крака, ама имам и трета ръка на задника. След малко викам на другата мацка " -Абе М..... т'ва на гъза ми твоита ръка ли е?" а момчето супер стреснат ми вика "-Ама т'ва твоя гъс ли е?".... Оттам всички избухнахме в един смях..... мани мани....
Иначе едно приятелче като беше по-малък и свърши без да иска в едно момиче, и веднага търчат при доктора ама понеже нямат пари го питат за "подръчно промиване незнам си к'во" и доктора му казал с оцет и после да и сложи аспиринче вътре, и тоя пич излиза от кабинета и след 5 минути се връща и пита доктора "-Ама какво аспиринче-обикновено или шумящо?"...хахаха след тая история цялата компания лежахме от смях в една градинка....!!!
Пързалкаааааа......

А на теб ти пожелавам много късмет в живота!!!  smile3530

# 99
  • София
  • Мнения: 1 735

Редовен гаф ми е да си...... да ми се схване кракът.
И при мен се случва,ама не го приемам като гаф,а повече ме навежда на мисли за ЕГН-то ми. Mr. Green

# 100
  • Мнения: 1
Правим с мъжът ми секс,аз съм отгоре и вратата на спалнята се отваря.Малката дъщеря ,тогава на три години ни гледа учудено и пита: "Мамо ,какво правиш върху тати?" Ами разтривам го ,че е болен. Тя поклаща глава загрижена и вика: "Как няма да е болен като е гол.Обличайте се и двамата ,че утре пак ще се разтривате"

Общи условия

Активация на акаунт