Кризата дойде и в нашия дом-закъсахме я здраво:(

  • 5 428
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 62 595
Мда, целта на университетите е само да мъчат студентите. Да се чуди човек защо толкова народ се натиска там!

# 76


Призвание докато идеализираш по детски. Когато си омърсиш душата, започваш да гледаш с по-различно око на това кое ти е призвание. Абе добре че има още наивници да работят щото им е призвание.
Авторитет ама не знам чий и пред кого. Д-р с гол задник готов винаги да се продаде за уиски и бонбони не знам какъв авторитет може да бъде.
А пари никога с тази професия не са се правели, няма и да се правят. Затова пък се живее с чуждото страдание.


"Умник", баща ми миналата седмица снесе 6 бона, за да го оперират от дискова херния. Професорът е идеализиран? Омърсен може, но как по-точно? Няма призвание? Наивник? Няма авторитет и за това сме се спряли на него? Баща ми се подмлади с 10 години поне след операцията.

Явно твоето бъдеще е точно каквото си го описал, сори, че си лузер, но има и кадърни лекари, които не мизерстват.

Какво искаше да кажеш с това не разбрах. Че хирурга е престъпник?
Няма съмнение. Дали в това е виждал призванието си? Аз лично не.

# 77
  • Мнения: 3 367
Разбира се допускам вероятността нещата коренно да са се променили в последните 7-8 години,но-може да се учи медицина и да се работи съвсем спокойно,от съвсем 1ва ръка споделям,опит от 2001 последно.3 години като санитар,2 като сестра с човек над мен,в почивките преводи за фарма фирми,гледане на деца вечер,помагане на болни-работа да искаш.

# 78
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Shocked
 Как пък разбрахте, че темите са на една и съща авторка?  Бря, м...а му старичка,  аз съм много заблудена, значи! Тц, тц, тц...... Ей, Инч Хай и Шерлок ряпа да ядат!

# 79
  • Мнения: 589
Shocked
 Как пък разбрахте, че темите са на една и съща авторка?  Бря, м...а му старичка,  аз съм много заблудена, значи! Тц, тц, тц...... Ей, Инч Хай и Шерлок ряпа да ядат!
Е па по "Последни публикации..."
 Просто, просто, като фасул просто-както казваше покойният вече мой учител по литература другарят Томов...

# 80
  • Под липата
  • Мнения: 620
Shocked
 Как пък разбрахте, че темите са на една и съща авторка?  Бря, м...а му старичка,  аз съм много заблудена, значи! Тц, тц, тц...... Ей, Инч Хай и Шерлок ряпа да ядат!
Е па по "Последни публикации..."
 Просто, просто, като фасул просто-както казваше покойният вече мой учител по литература другарят Томов...
  Хич не ми идва и на ум да гледам "Последни публикации..." Чета си темата и...вярвам..., като абсолютен пукал Mr. Green . И тъй като не съм от редовно пишещите във форума, все се чудех, какви са тези ''пързалки''. А, то, какво било!..... Голяма простотия,ей!

# 81
  • Мнения: 451
И тъй като не съм от редовно пишещите във форума, все се чудех, какви са тези ''пързалки''. А, то, какво било!
Нали, много е весело Mr. Green

# 82
  • Мнения: 5 577
Ако ви кажа, че цяла нощ я мислих тая тема  ooooh!  а то

# 83
  • Мнения: 6 206
Разбира се допускам вероятността нещата коренно да са се променили в последните 7-8 години,но-може да се учи медицина и да се работи съвсем спокойно,от съвсем 1ва ръка споделям,опит от 2001 последно.3 години като санитар,2 като сестра с човек над мен,в почивките преводи за фарма фирми,гледане на деца вечер,помагане на болни-работа да искаш.
Също познавам 2 студентки медицина, които работят и то доста здраво. И учат и то доста здраво.
Но все пак всичко е въпрос на колко силен характер си. Тези и двете са огън.
Имам една позната, която ми се оплакваше тези дни как двама студенти издържала. Прави, здрави лангури и я питам защо не работят да ти помагат. А, не, те имат много да учат, много се изморяват. А ти, че работиш 2 работи и не спиш нощем да мислиш как да се оправиш, хич не се изморяваш. Shocked

# 84
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Не е виновна кризата, а това че сте се метнали извън чергата си.
То вярно, всички решиха да "учат за консули", ама немой.
Цялото младо селско народонаселение в Ивропъ съ изнеси, а цялото старо народонаселение руча трикольор и се хвали с децата си.
Майка ти и Христос да беше, не би издържала на всички търтеи около себе си. Виснали сте и всички на врата на жената, че се и жалвате.
Ако темата е истина - жалко за теб и сестра ти. Вие сте най-големите егоисти.
Поклон пред майка ти.
На нейно място бих ви пратила да поработите малко.
Никой не е умрял като е прекъснал...

Суровичко казано, но това истината.
Стискам палци на майката да оцелее.

Общи условия

Активация на акаунт